|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček marela
16.7.2008 7:14:18   
sarka
Vem, da je bilo o tem napisanega že full veliko, mene pa v bistvu zanima, a imajo kakšne poceni marele v arielu ali pikapolonci. Glede na to, da jo bomo najbrž potrebovali samo tri tedne na morju, ne iščem ravno ne vem kakšne kvalitete. Zaenkrat imam ogledano marelo v Baby centru (akcija 35 eur), samo je samo v modri barvi (mi imamo pa 1,5 letno frajerko; saj drugače je barva ok, samo bi mogoče še mal pogledala. Pa glede na to, da na spletni strani ariela nič pametnega ne najdem, me zanima kakšno imajo kaj ponudbo, če je v kratkem kdo tam kupoval.

Lep pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček marela
16.7.2008 7:41:40   
Jančika_
Ariel je samo še uvoznik, ne več trgovina (trgovine je prevzel BC). Na spletni strani piše: "izdelke, ki jih zastopa podjetje Ariel, je moč kupiti v trgovinah Baby Center, Pikapolonica, Direndaj, v trgovskih verigah Mercator, Spar, DM, Tuš, E Leclerc, ter v lekarnah."

(odgovor članu sarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček marela
16.7.2008 11:00:50   
kristinaj
saj imam tudi jaz punco v modrem vozičku...... pa kaj potem.... roza, rdeče, belo, še lepše pride do izraza.....

je pa mama dobila, slučajno je bila v mc, v mislim, da turbo limac, so imeli akcijo marelo od babideal za 15 EUR.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu sarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček marela
18.7.2008 9:41:17   
matjaz81
centru (akcija 35 eur), samo je samo v modri barvi (mi imamo pa 1,5 letno frajerko; saj drugače je barva ok, samo bi mogoče še mal pogledala. Pa glede na to, da na spletni strani ariela nič pametnega ne najdem, me zanima kakšno imajo kaj ponudbo, če je v kratkem kdo tam kupoval.


tukaj imajo eno cenovno ugodno marelo. poglej:
http://www.igrarija.com/trg/detajl.php?id=182&hid=18

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček marela
18.7.2008 11:27:19   
tana-2
Ta na Igrariji je res kvalitetna, jo ima kolegica in so neverjetno zadovoljni. Imamo pa mi eno staro, ki smo jo kupili samo za lanskoletno potovanje (že rabljeno), brez strehice, čisto navadna. Če jo potrebuješ samo za morje, bi bila po mojem dovolj. Če plačaš poštnino, ti jo dam. Sporoči.

(odgovor članu matjaz81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?