|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:05:40   
hmm...
Je en človek napovedal, 14 let pred plovbo titanika, da se bo ta velika ladja na kateri bo več kot 2000 ljudi, zaletela v ledeno goro in potonila, pa da bo veliko ljudi umrlo.
No, in ravno to se je zgodilo.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:06:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

...spet so duhci na zone reality...že skor eno uro gledam, mam dost...čezdalje hujše zgodbe so user posted image
...o groza



Kje sploh? Cel program preletela,pa nič user posted image




A si se preoblekla v duheca za večji efekt?

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:10:10   
angel_rebelde
Daj, Nivess, skuliraj se user posted image user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:11:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Daj, Nivess, skuliraj se user posted image user posted image



Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu









user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:29:57   
*žaži*
Angel: A nimaš tega programa?...če maš kablsko bi skor mogla met...mi mamo Telemach

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:31:09   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Angel: A nimaš tega programa?...če maš kablsko bi skor mogla met...mi mamo Telemach


Kabelsko imam, tega programa pa ne user posted image Pa tako rada gledam te stvari user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:44:06   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Angel: A nimaš tega programa?...če maš kablsko bi skor mogla met...mi mamo Telemach


Kabelsko imam, tega programa pa ne user posted image Pa tako rada gledam te stvari user posted image



...ej pejt na zone reality stran..mogoč boš lahk kaj tam pogledala..kak posnetek

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:45:37   
Anonimen
Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.

< Sporočilo je popravil nivess -- 17.7.2008 21:46:19 >

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:54:14   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.


Jaz ti pa še enkrat rečem, bejbi, skuliraj se...user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:59:52   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.


Nives..zakaj si pa nesramna? Al se ti preprosto lušta mal hecat? No povej...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 22:01:30   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.


Nives..zakaj si pa nesramna? Al se ti preprosto lušta mal hecat? No povej...



Žaži, tako ti bom rekla... pač.. hoče pritegniti pozornost.. ji ne zamerim, se kr pomembno počutim, ko se toliko ukvarja z menoj user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 22:05:26   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*
Nives..zakaj si pa nesramna? Al se ti preprosto lušta mal hecat? No povej...


Polna luna jo matra. user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 22:07:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*
Nives..zakaj si pa nesramna? Al se ti preprosto lušta mal hecat? No povej...


Polna luna jo matra. user posted image


Samo ne cmizdrit spet, prosim lepo.


Ajde, vidim da že boli, grem spat. kis, kis.

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 22:07:26   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*
Nives..zakaj si pa nesramna? Al se ti preprosto lušta mal hecat? No povej...


Polna luna jo matra. user posted image



...aaaa če je pa tako...gre pa lahk mal v lunco polajat a ne


(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 22:09:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*
Nives..zakaj si pa nesramna? Al se ti preprosto lušta mal hecat? No povej...


Polna luna jo matra. user posted image



...aaaa če je pa tako...gre pa lahk mal v lunco polajat a ne




Opa, opa, to je pa nek poseben smisel za humor. Svaka čast, original. Mislim, kar spat več ne morem od smeha.

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 22:11:48   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Jaz vama nekaj svetujem, žaži in gelca. Kaj ko bi se vidve dogovorile na MSN-ju in vklople vsaka svojo web kamero? Problem rešen.

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*
Nives..zakaj si pa nesramna? Al se ti preprosto lušta mal hecat? No povej...

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica
Polna luna jo matra. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Samo ne cmizdrit spet, prosim lepo.


Ajde, vidim da že boli, grem spat. kis, kis.


nivess, zdaj bi ti lahko rekla, no, vidiš, da te.....pa ti ne bom. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 23:09:10   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

No takole je videl angele od prijateljice sin. Tudi ona jih je videla.
Me je pa tole na nekaj spomnilo, veliko otrok ima namišljene prijatelje, sedaj pa se vprašam, če so ti prijatelji res namišljeni, mogoče pa gre samo za angele in otroci dejansko tega ne vedo, jih samo vidijo in njim to zadostuje.



No, tole se je zgodilo tudi meni. Pomojem sem bila stara okoli 4 leta, spala sem v mamičini postelji tik pod oknom. V spanju sem slišala kako nekdo kliče moje ime, ljubkovalno (Nika-Nikica). Zbudila sem se in se dvignila k oknu. Zunaj je na travniku stala bela, skoraj prozorna ženska postava v pajčolanasti obleki do tal. Ženska je imela dolge rjave lase, ki so plapolali v lahnem vetriču tako tudi njena obleka. Ni me bilo strah niti najmanj, zdelo se mi je kot da je to nekdo, ki ga poznam. Ženska mi je nalahno pomahala, pomahala sem nazaj in se nato ulegla v posteljo. Zjutraj ko sem to povedala babici in mami, mi nihče ni verjel, češ, da se mi je sanjalo. Še zdaj, ko sem odrasla imam pred očmi tega angela, jasno kakor, da bi ga videla včeraj. Babica mi šele zdaj verjame, da sem kot otrok zares videla angela.



Meni se je tudi to zgodilo, vendar sem bila že starejša. To je bilo nekje 7 let nazaj. spala sem pri prijateljici in sva bili sami doma. V sobi ima okno in skozi okno sveti ulična svetilka. Sredi noči se zbudim, ker čutim prisotnost nekoga in pri oknu zagledam postavnega gospoda, ki neju opazuje. Bil je oblečen v črno obleko 8tako za sestanke user posted image ). V vseh primerih bi se ustrašila: jaz sem se pa počutila ful mirno in sem se mu lepo nasmejala, se obrnila in zaspala nazaj. Zjutraj to omenim kolegici, da kdo še živi z njimi ali pa da je bila mama, pa sem slabo vidla. Pa mi pove, da njena mama spi pri babici in je ni bilo domov ponoči. Pa fora je res v temu, da se nisem prav nič ustrašila.
Pravijo tudi, da takrat, ko se ti zdi, da te nekdo kliče, oz. da zaslišiš svoje ime, pa vidiš, da ni nobenega, so to dušice, ki te usmerjajo oz. hočejo komunicirat s tabo......

Imam pa še eno zgodbo. Ko sem bila noseča, tam okoli 8 meseca, sem hodila po KP. Pa gresta dva fanta mimo mene in zaslišim: "fantek bo". Ful začudena se obrnem za njima onadva pa kar naprej. Fora je bila v temu, da mi onadva sploh nista nič rekla, amapak ne vem kdo. In res: imam fantka user posted image user posted image


Ah...jaz sem čisto nora na to....in bi se ure in ure pogovarjala o tem user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 23:11:03   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ja to so stare duše (kot je na primer moja user posted image ). Ti otroci, ki se pa sedaj rojevajo 8ja no ne vsi) so pa kristalni otroci. to pa naj bi pomenilo, da so to čisto nove, vseže dušice, ki so prišle pripeljati mir na Zemljo in Zemljo očistiti, da ne bo sama sebe pokopala. Ja in pa indigo otroke so prišle skulirat user posted image . Indigo otroci so pa ta generacija, ki sedaj vlada....in vam povem....je neznosna. To so pa ukazovalni, avtoritativni otroci, ki držijo vse vajeti okoli sebe, tako doma kot v šoli.user posted image


Ful zanimivouser posted image A si to kakšno gradivo brala? Se priporočam za naslov/e.user posted image



Knjiga o Indigo otrocih je. Včasih so jo prodajali v Svetu knjige. Mislim, da je naslov prav INDIGO OTROCI. O kristalnih pa vem bolj od pripovedovanja prijatelja, ki se s tem ukvarja...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 6:27:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya


Ah...jaz sem čisto nora na to....in bi se ure in ure pogovarjala o tem user posted image




Enakouser posted image Samo, ko pa gledam tisto oddajo na Zone Reallty je pa tut mene včasih pošteno strah.

Ps.: a se mogoče še kateri dogaja, da se med spanjem odlepi od lastnega telesa?user posted image Jz imam pogostokrat tak ful čuden občutek - spim, pa vendarle plujem po prostorih. V teh "čudnih sanjah" ali nočni mori, al kako naj temu sploh rečem, ponavadi hočem prižgati luč - pa nobena ne dela oz. nikakor jo ne morem prižgati.
Enkrat se mi je v takih "lebdečih" sanjah zgodilo, da sem v kuhinjskem oknu videla svoj odsev - kako lebdim. Ful sem se ustrašila, kot da bi videla duha - samo sebeuser posted image . S krikom sem se zbudila, vsa sem se tresla. Kar je bilo pa še najbolj "čudno" je bilo pa to, da je bilo moje telo na otip hladno - roke in noge mrzle, trebuh hladen...Ko sem babici to povedala je na moje začudenje rekla samo: "nič hudega, tudi to se dogaja"user posted image Pravi, da sem tako kot ona, rojen medij, ampak, da še nisem dovolj zrela. Da bo že prišel čas...Po teh sanjah in babičini reakciji sem spoznala, da verjetno to sploh niso sanje, ampak dejansko se lahko odlepim od svojega telesauser posted image user posted image

Mah...bom rajši nehala z mojimi zgodbami, ker tiste ki v te stvari ne verjamete me boste imele za čudnouser posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 8:05:03   
puncica
cafee ti si s svojimi prdci in zadahom že itak čudnauser posted image , si pa zanimiva to pa ja in te je fajn brat user posted image , se  ti pa res ful dogaja, uh, tako rada sem gledala šepetalko duhov na TV3, tako ganljivo je bilo vse skupaj, pa čeprav me je bilo potem strah, ker se mi je kr dozdeval da bo kje vidla duhca.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 8:21:42   
FLASK_A
caffe user posted image Madonca, ti pa imaš prigode... A tvoja babica ima tudi kake izkušnje s tem, da te razume?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 9:38:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

caffe user posted image Madonca, ti pa imaš prigode... A tvoja babica ima tudi kake izkušnje s tem, da te razume?


Uf, moja babi je taprava veteranka user posted image . Pa ful mi je smešna - včasih, kadar je moja hčerkica zboli, me pokliče in vpraša zanjo - kako ji je, če ji je že bolje. Pa jo vprašam, kako ve, da je mala bolna, saj ji nihče (še) ni povedal pa zmeraj reče, da ji je ena gospa povedala. Včasih se izgovarja na vedeževalko (pa kakšno naključje hudiča je to, da gre k vedeževalki zmeraj kadar moja tamala zboliuser posted image ), drugič se samo posmeje in nič ne reče...Zdaj jo pa sploh ne vprašam več user posted image

Moja babi je še bolj čudna kot jz, pa prdi tudi bolj kot jaz user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 9:47:12   
puncica
joj caffee kaj maš ti zanimivo babico, čist zares, uh kaj so men taki ljudje zanimivi in skrivnostniuser posted image kljub prdenju, pa ok, to je le postranska zadeva a neuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 10:31:14   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: amaya


Ah...jaz sem čisto nora na to....in bi se ure in ure pogovarjala o tem user posted image




Enakouser posted image Samo, ko pa gledam tisto oddajo na Zone Reallty je pa tut mene včasih pošteno strah.

Ps.: a se mogoče še kateri dogaja, da se med spanjem odlepi od lastnega telesa?user posted image Jz imam pogostokrat tak ful čuden občutek - spim, pa vendarle plujem po prostorih. V teh "čudnih sanjah" ali nočni mori, al kako naj temu sploh rečem, ponavadi hočem prižgati luč - pa nobena ne dela oz. nikakor jo ne morem prižgati.
Enkrat se mi je v takih "lebdečih" sanjah zgodilo, da sem v kuhinjskem oknu videla svoj odsev - kako lebdim. Ful sem se ustrašila, kot da bi videla duha - samo sebeuser posted image . S krikom sem se zbudila, vsa sem se tresla. Kar je bilo pa še najbolj "čudno" je bilo pa to, da je bilo moje telo na otip hladno - roke in noge mrzle, trebuh hladen...Ko sem babici to povedala je na moje začudenje rekla samo: "nič hudega, tudi to se dogaja"user posted image Pravi, da sem tako kot ona, rojen medij, ampak, da še nisem dovolj zrela. Da bo že prišel čas...Po teh sanjah in babičini reakciji sem spoznala, da verjetno to sploh niso sanje, ampak dejansko se lahko odlepim od svojega telesauser posted image user posted image

Mah...bom rajši nehala z mojimi zgodbami, ker tiste ki v te stvari ne verjamete me boste imele za čudnouser posted image user posted image



Jaz sem imela enkrat tudi take sanje....samo da sem sanjala svojo nekdanjo smrt in kako lebdim nad svojim telesom in tolažim svojo mamo, ki je jokala zraven mene....kr kocine mi grejo gor, ko se spomnem teh sanj....pa se jih še vedno tako živo spomnem: sanjala pa sem sigurno že 10 let nazaj. Še vonj prostora imam v nosu.....

Imam pa podobne prigode, ampak ne bi zdej o teh tukaj user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 10:42:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Imam pa podobne prigode, ampak ne bi zdej o teh tukaj user posted image



zakaj pa ne?user posted image A se bojiš, da boš čudna izpadla? Nč bat - bova že dve user posted image Me pa veseli, da nisem edina s takšnimi izkušnjami.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?