|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 14:18:28   
puncica
mene pa zanima tiste ki ne verjamete v duhove, kaj se zgodi ko umremo, kako si to razlagate a nas kr ni več al kaj, no jaz ne verjamem da kr izginemo ampak se naša druša-duh preseli drugam, sem kr neki knjig prebrala na to temo in mi je dalo mislit in mi je ta razlaga veliko bol všeč kot pa da ko umremo kr izginemo, no bol zgnijemo in nas pač ni več.user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 15:11:50   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mene pa zanima tiste ki ne verjamete v duhove, kaj se zgodi ko umremo, kako si to razlagate a nas kr ni več al kaj, no jaz ne verjamem da kr izginemo ampak se naša druša-duh preseli drugam, sem kr neki knjig prebrala na to temo in mi je dalo mislit in mi je ta razlaga veliko bol všeč kot pa da ko umremo kr izginemo, no bol zgnijemo in nas pač ni več.user posted image


Če gledamo s tega stališča, da je energija neuničljiva, večna, ne moremo kar izginit.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 15:20:42   
lefairyon
verjamem v duhove in v posmrtno življenje...i sigurna sem, da po smrti še vedno nekaj časa bivamo v telesu, ko pa se ločimo gre telo pod zemljo, duša pa odide v nebo oz. nekam že...je pa res, da včasih duša ostane ujeta v tem svetu in se tudi prikazuje določenim, izbranim osebam...mogoče nekaj ni dokončala, kar bi morala, ali pa je le zatavala in ne najde poti "domov"...sicer sem navdušena nad to tematiko, nad paranormalnim, me je pa istočasno malo strah, ker ne vem, kaj bi naredila, če bi imela tovrstno srečanje...se mi je pa kmalu po smrti prikazal dedijev obraz v kotu sobe...mislim, da je še zadnjič hotel pogledati vnukinjo, saj je umrl par dni pred mojim rojstnim dnem...ko sem ga zagledala, sem se mu nasmehnila, on se je nazaj (mogoče moja domišljija, ali pač?), ampak se nikoli ni več ponovilo...




_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 15:55:00   
muška
saj je umrl par dni pred mojim rojstnim dnem...ko sem ga zagledala, sem se mu nasmehnila, on se je nazaj (mogoče moja domišljija, ali pač?), ampak se nikoli ni več ponovilo...


Čakal je na tem svetu, da se poslovi od tebe in ko se je poslovil (v kotu tvoje sobe) je odšel mirno na drugo stran. user posted image

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 17:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 17:48:27   
muška
Saj se ne bojim user posted image  , samo neprijetno mi je.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 19:35:44   
amaya
joj, kako lepa tema user posted image

Jaz tudi verjamem v dušice, ki plavajo okoli nas. Pravijo, da so majhni otroci zelo občutljivi na njih. Moj mali vedno v nek kot gleda in se smeji in gruli. Pravi se, da se pogovarjajo z angelčki, saj imajo tako majhni otroci še zelo odprto tretje oko. enkrat sem šla z njim na pokopališče do babice od mojega user posted image in je user posted image globoko spal. Čim sva prišla notri se je zbudil in na široko odprl oči. Pa postal je zelo nemiren.

Tudi sama sem zelo senzibilna na to in sem že parkrat doživela prijetno srečanje z dušicami, ki še niso zapustile naše Zemlje, zaradi takega ali drugačnega razloga.

Za tiste, ki vas kaj več zanima o posmrtnem življenju in v to tudi verjamete je zelo zanimiva knjiga: POTOVANJE DUŠ  in USODA DUŠ. avtorja ne poznam....je pa kar zahtevno čtivo.




_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 19:37:55   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Saj se ne bojim user posted image  , samo neprijetno mi je.


jaz bi se tudi pozanimala, kaj je nekoč tam stalo. Mi smo tudi v novi gradnji imeli podobne dogodke, pa smo potem preko prijatelja, ki je senzitiven, izvedele, da točno v določenem delu moje spalnice, kjer je meni vedno slabo delalo in sem imela hude vrtoglavice, pod temelji bilo zakopano telo......zato pa je duša po hiši plavala


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 20:08:52   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

izvedele, da točno v določenem delu moje spalnice, kjer je meni vedno slabo delalo in sem imela hude vrtoglavice, pod temelji bilo zakopano telo......zato pa je duša po hiši plavala




user posted image user posted image user posted image

kak ste pa to zvedli???


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 20:18:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya



Za tiste, ki vas kaj več zanima o posmrtnem življenju in v to tudi verjamete je zelo zanimiva knjiga: POTOVANJE DUŠ  in USODA DUŠ. avtorja ne poznam....je pa kar zahtevno čtivo.





Michael Newton je avtor. Priporočam tudi jazuser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
16.7.2008 21:24:06   
nanč
o moj boguser posted image kaj vse pišete...zdaj me bo še bolj strah.Se je meni dostikrat zdelo,da moja pupa nekaj zaznava.Nikoli pa nisem imela potrditve,hvala bogu.Ne morem pa mimo tega,da tega  ni,je neka vez...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 23:01:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 23:04:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 23:08:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 0:27:31   
Peli
Pravzaprav ne vem zakaj tole zdele berem - mi gredo mal kocine pokonc in definitivno grem zdele z lučmi v spalnico - vsa prestrašena...

Mene je groza duhov.
Spomnim se ko je umrla moževa stara mama in je čez noč ležala v taščini spalnici, nasproti najine, niti v WC ponoči nism upala. Mož pa se mi je smejal da sm trapasta, da če bi se pojavil duh njegove stare mame mi res nebi nč nardila. ...pravzaprav je imel prav, ampak jest se še vedno bojim duhov, groza me je - najbrž zato ker so ponavadi prikazani kot nekaj strašnega.

Sm pa prejšni teden gledala tisto oddajo na TV3....brrrrrrruser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 7:27:25   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mene pa zanima tiste ki ne verjamete v duhove, kaj se zgodi ko umremo, kako si to razlagate a nas kr ni več al kaj, no jaz ne verjamem da kr izginemo ampak se naša druša-duh preseli drugam, sem kr neki knjig prebrala na to temo in mi je dalo mislit in mi je ta razlaga veliko bol všeč kot pa da ko umremo kr izginemo, no bol zgnijemo in nas pač ni več.user posted image



energija je neuničljiva...ko smo pripravljeni na novo lekcijo, si izberemo novo telo...pred tem si ogledamo celoten potek zgodbe...vsakič v vsakem življenju pač poskušamo čimveč odnest, da lahko potem napredujemo...izgine le naše telo...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 8:02:02   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mene pa zanima tiste ki ne verjamete v duhove, kaj se zgodi ko umremo, kako si to razlagate a nas kr ni več al kaj, no jaz ne verjamem da kr izginemo ampak se naša druša-duh preseli drugam, sem kr neki knjig prebrala na to temo in mi je dalo mislit in mi je ta razlaga veliko bol všeč kot pa da ko umremo kr izginemo, no bol zgnijemo in nas pač ni več.user posted image



energija je neuničljiva...ko smo pripravljeni na novo lekcijo, si izberemo novo telo...pred tem si ogledamo celoten potek zgodbe...vsakič v vsakem življenju pač poskušamo čimveč odnest, da lahko potem napredujemo...izgine le naše telo...



to pomeni da tavamo vmes kot duhovi oz. gremo na en lep kraj kjer čakamo na novo telo, novo lupino, dokler ne doživimo in spoznamo vse kar nam je usojeno in kar je potrebno. Se mi pa zdi zanimiva razlaga zakaj umrejo otroci in mladi ljudje in sicer zato, ker so pač doživeli in spoznali to kar so spoznati in doživet morali v tistem življenju in gredo naprej, v novo življenje.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 8:20:26   
dory
v eni izmed knjig sem brala, kako je ameriški hipnoterapet hipnotiziral žensko,ki je bila vse svoje življenje žrtev..najprej žrtev spolnega nasilja, potem moža...v prejšnjem življenju je bila moški, pedofil in morilec...nekako je potem,ko je ta moški umrl obžalovala in v novem življenju hotela tako izkusiti,kar je ona počela in tudi nekje s tem pokazati,da obžaluje svoja dejanja...
Velikrat res ni pravično,da umirajo mladi, otroci ali starši malih otrok...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 9:10:28   
amaya
Ja to so stare duše (kot je na primer moja user posted image ). Ti otroci, ki se pa sedaj rojevajo 8ja no ne vsi) so pa kristalni otroci. to pa naj bi pomenilo, da so to čisto nove, vseže dušice, ki so prišle pripeljati mir na Zemljo in Zemljo očistiti, da ne bo sama sebe pokopala. Ja in pa indigo otroke so prišle skulirat user posted image . Indigo otroci so pa ta generacija, ki sedaj vlada....in vam povem....je neznosna. To so pa ukazovalni, avtoritativni otroci, ki držijo vse vajeti okoli sebe, tako doma kot v šoli.user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 9:50:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

No takole je videl angele od prijateljice sin. Tudi ona jih je videla.
Me je pa tole na nekaj spomnilo, veliko otrok ima namišljene prijatelje, sedaj pa se vprašam, če so ti prijatelji res namišljeni, mogoče pa gre samo za angele in otroci dejansko tega ne vedo, jih samo vidijo in njim to zadostuje.



No, tole se je zgodilo tudi meni. Pomojem sem bila stara okoli 4 leta, spala sem v mamičini postelji tik pod oknom. V spanju sem slišala kako nekdo kliče moje ime, ljubkovalno (Nika-Nikica). Zbudila sem se in se dvignila k oknu. Zunaj je na travniku stala bela, skoraj prozorna ženska postava v pajčolanasti obleki do tal. Ženska je imela dolge rjave lase, ki so plapolali v lahnem vetriču tako tudi njena obleka. Ni me bilo strah niti najmanj, zdelo se mi je kot da je to nekdo, ki ga poznam. Ženska mi je nalahno pomahala, pomahala sem nazaj in se nato ulegla v posteljo. Zjutraj ko sem to povedala babici in mami, mi nihče ni verjel, češ, da se mi je sanjalo. Še zdaj, ko sem odrasla imam pred očmi tega angela, jasno kakor, da bi ga videla včeraj. Babica mi šele zdaj verjame, da sem kot otrok zares videla angela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 9:53:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ja to so stare duše (kot je na primer moja user posted image ). Ti otroci, ki se pa sedaj rojevajo 8ja no ne vsi) so pa kristalni otroci. to pa naj bi pomenilo, da so to čisto nove, vseže dušice, ki so prišle pripeljati mir na Zemljo in Zemljo očistiti, da ne bo sama sebe pokopala. Ja in pa indigo otroke so prišle skulirat user posted image . Indigo otroci so pa ta generacija, ki sedaj vlada....in vam povem....je neznosna. To so pa ukazovalni, avtoritativni otroci, ki držijo vse vajeti okoli sebe, tako doma kot v šoli.user posted image


Ful zanimivouser posted image A si to kakšno gradivo brala? Se priporočam za naslov/e.user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 20:24:35   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

evo meuser posted image

Ja, jaz tut verjamem v njih, sam pišuka, če kanal ravno premaknem na tako oddajo, pa moram bult do konca, čeprav se čist tresemuser posted image Pol me mora pa moj celo noč stisat, ker me je strah še same sebeuser posted image user posted image

hehe,isto

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 20:34:53   
nanč
Caffee..a ti to resno??Ne morem verjet ejuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:00:28   
*žaži*
...spet so duhci na zone reality...že skor eno uro gledam, mam dost...čezdalje hujše zgodbe so user posted image
...o groza

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
17.7.2008 21:04:02   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

...spet so duhci na zone reality...že skor eno uro gledam, mam dost...čezdalje hujše zgodbe so user posted image
...o groza



Kje sploh? Cel program preletela,pa nič user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?