|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 9:16:51   
NRMM
Očitno so si kar podobni.Jaz navadno pripravim cotke za obe že zvečer,da ju zjutraj obleče in pelje v varstvo,če pa pozabim pa je joooj...........nazadnje je tamalo peljal v kratki pižamici v varstvo,ker mu ni delovala nič drugače kot njeni kratki kompletki user posted image user posted image user posted image user posted image .Sej res neke hude razlike ni,ampak imata obe ločene pižamice in ostale cotke.In,ker je bil predal za pižamice bližji,je vzel kar pižamico.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
11.7.2008 9:22:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
11.7.2008 9:23:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 9:26:11   
zvesta
No, da še jaz prilepim zmagovalno kombinacijo mojega moža:

user posted image

Kavbojke, roza štunfi in lakasti šolni za v trgovino.
Pa bodite pozorni, da so kavbojke potegnjene skoraj do podpazduh. user posted image

Freycha je enkrat komentirala, da zgleda kot mali Majkl Đekson. user posted image

< Sporočilo je popravil zvesta -- 11.7.2008 9:37:19 >

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 9:31:18   
buhtlčk
prou solze mi tečejo no user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 9:58:01   
zmajči25
Majkl Đeson user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da ne pride kdo v pisarno in me vidi objokano....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 10:08:05   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25

Majkl Đeson user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da ne pride kdo v pisarno in me vidi objokano....user posted image user posted image user posted image


ne jokat, saj sem ga že zdavnaj preoblekla user posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 10:20:18   
lenika
user posted image user posted image user posted image  Jaz že vem, zakaj mu vedno nastavim vse za obleč. Pri nas je pa tašča tak model. Ko je z njo pa tudi, če samo za 5 minut, ima hlače prisukane skoraj do kolen, potegnjene pa do pazduhe.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 10:23:01   
zvesta
Haha, na to varianto nastavljanaj cot imam pa tud lepe spomine.

Je mami mojemu 10 let starejšemu bratu tudi vsako jutro zame cotke nastavla, da me je porihtal in peljal v vrtec.
Tako mu je enkrat nastavla majčko, krilce, zokenčke in čeveljčke. Spodnje hlačke  je pa pozabla nastavit. In frik od brata me je peljal v vrec brez spodnjega perila. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 10:49:33   
vesna_14
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image FUL MFAJN TEMA RES !!!!!!!!!

Moj je enkrat ta večjega poba , ko je bil še dojenček oblekel v rumeno-roza plišat pajac čez je dal zelene plišaste hlače in bele copatke na glavo pa 5x preveliko belo plišasto kapo  naj povem da je blo to sredi septembra in je bilo še zelo toplo sploih ne za pliš user posted image user posted image user posted image me je skor kap ko sem ga zagledala in mu prepovedala prestop iz stanovanja itak pa je reko da kaj pa mu mankauser posted image user posted image user posted image res nič!!!

Kje pa imamo cote pa tudi moj mož še ne ve čeprav imamo že 5 let na istem mestuuser posted image user posted image




_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 10:52:31   
vesna_14
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Haha, na to varianto nastavljanaj cot imam pa tud lepe spomine.

Je mami mojemu 10 let starejšemu bratu tudi vsako jutro zame cotke nastavla, da me je porihtal in peljal v vrtec.
Tako mu je enkrat nastavla majčko, krilce, zokenčke in čeveljčke. Spodnje hlačke  je pa pozabla nastavit. In frik od brata me je peljal v vrec brez spodnjega perila. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 11:04:10   
karmar
Moj tata je lansko poletje pazil na bratovega otrika- 3 leta. Za hišo sta se igrala, pa v bazenu,... Tata pa kot skrben nono gre še po kremo za sončenje in ga lepo na debelo namaže, da ne bo opeklin. ...
Brat pride po tamalga in ge, tata pa na eno prireditev, kjer smo se srečali. In ga gledam jaz kaj ima tako čudne roke...Čisto temne... kaj ni namazal tamalega s kremo za samoporjavitevuser posted image user posted image user posted image , pol pa je mel še on roke rjave.... Je rekel- ja, sonce je blo gor narisano...user posted image user posted image user posted image
Pokličemo brata če je tamali kaj temen, je rekel da se mu je zdel malo čudenuser posted image user posted image user posted image , sam da ni take panike,

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 11:12:50   
kristinaj
po navadi mu napravim kaj naj obleče .... drugače me pa ne zanima kako jo obleče,važno mi je, da jo on obleče........ sedaj poleti mi ni važno, ker vem, da je ne bo zeblo, pozmi me je pa malce skrbelo, da jo bo premalo obleke....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 11:18:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmar

Moj tata je lansko poletje pazil na bratovega otrika- 3 leta. Za hišo sta se igrala, pa v bazenu,... Tata pa kot skrben nono gre še po kremo za sončenje in ga lepo na debelo namaže, da ne bo opeklin. ...
Brat pride po tamalga in ge, tata pa na eno prireditev, kjer smo se srečali. In ga gledam jaz kaj ima tako čudne roke...Čisto temne... kaj ni namazal tamalega s kremo za samoporjavitevuser posted image user posted image user posted image , pol pa je mel še on roke rjave.... Je rekel- ja, sonce je blo gor narisano...user posted image user posted image user posted image
Pokličemo brata če je tamali kaj temen, je rekel da se mu je zdel malo čudenuser posted image user posted image user posted image , sam da ni take panike,


user posted image    user posted image    user posted image     user posted image     user posted image

(odgovor članu karmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 11:42:46   
TENDAI
Sigurno zmaga moj!

Je dal naši pri 2. (DVEH) letih škarjice, da si sama postriže nohteuser posted image in si jih je in to čisto v živouser posted image , hvala bogu samo na eni roki si jih na drugi ni mogla ji z levo ni šlo! (JEBELA)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 12:16:27   
MTFP
Hahahahahauser posted image  ... danes imam pa res polepšan dan... sem se nasmejala ....

No midva sicer šele delava na bebiki, tako da kar se tega tiče nimam nobene dobre zgodbe, sploh pa ne dvomim da se nam ne bodo dogajale, ker ima že sedaj vse simptome. Zadnjič sem ga prosila naj kupi šampon in mehčalec, sem rekla da vseeno kakšenga, samo da šampon ne sme biti za suhe lase in mehčalca ne z vonjem po breskvi.... No 3x lahko ugibate kaj je prineseluser posted image

Al pa ko je previjal mojga nečaka in je strgal ježka na planici, si je pomagal kar s selotejpom.... in to z unmu ta debelmu, pa par krogov je okol naredil, da bo ja dobro držalo....user posted image

Tako na dvomim, da bo moj kaj odstopal od povprečja, ko bova imela malčke...


(odgovor članu TENDAI)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 12:30:28   
deja27
to se boš šele nasmejala,sedaj se nam,pol k bo pa user posted image .to boš mela akcije z možkom,vrjemi,malo te najprej zvije,pol pa pomisliš,ma v glavnem,da ga napravi,vsaj trudijo se ,ane bejbe.dobre atije  oz.user posted image  imamo.user posted image

< Sporočilo je popravil deja27 -- 11.7.2008 12:31:52 >

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 12:48:16   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: TENDAI

Sigurno zmaga moj!

Je dal naši pri 2. (DVEH) letih škarjice, da si sama postriže nohteuser posted image in si jih je in to čisto v živouser posted image , hvala bogu samo na eni roki si jih na drugi ni mogla ji z levo ni šlo! (JEBELA)

Ja, zmagal jeuser posted image . U madona...

(odgovor članu TENDAI)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 14:01:01   
Jessy
Lansko leto sem šla službeno v šolo v naravi. Moj se je odločil ,da me prideta z Nejo pogledat. Ker vem, da je on "skregan" z barvnimi kombinacijami in so mu vse cunje primerne za povsod, sem ga peljala k njeni omari, jo odprla in mu pokazala, da na tejle polički so cunje za okrog hiše in za v peskovnik, na drugi polički pa so "ta lepe" cunje in da naj jo obleče v te cunje. Prav tako naj iz te iste poličke vzame za rezervna oblačila.
Še vprašam, če je razumel in pritrdi s takim tonom, kot da ga imam za največjega butca.

In v čem je prišla oblečena? V cunjah za v peskovnik....user posted image user posted image user posted image
In katere rezervne cunje je imel v torbi? Cunje za v peskovnik....user posted image user posted image user posted image
In zakaj imamo 2 polici z ločenimi cunjami? Zato, da imamo "ta lepe" vedno lepe, ker se jih itak ne rabi. user posted image

Aja..še nekaj sem pozabila... Ko sem brala o škarjicah...Moj je še bolj usekan, ker ji je pri dveh letih dal v roke NOŽ, da bo sama rezala lubenico. Ja, itak, dase je urezala in pol se je čudil, ko pa ji je tako lepo pokazal, kako se to dela!!!!! AAaaaaaaaaaaa

< Sporočilo je popravil Jessy -- 11.7.2008 14:02:14 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 14:10:47   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image   Kake zgodbe.
Naš ati pa zedjel že ves teden pazi deco. Vsak večer pregledam rezervni rukzak, dam notri dovolj cot za na igrišče. In zagledam malega pred nekaj dnevi v kr. hlačah od 4-letnice. Bež, z volančkiuser posted image . Pa ga vrpašam, kake hlače pa ima knedl to? Pa on mene nap., češ če nam gre tako slabo, da mora mali nositi volančke?user posted image user posted image user posted image   Pač ni pogledal dovolj globoko v rukzak in je vzel prvo stvar ven.
Isto je z majicami, glede na to, da sta slabi 2 leti razlike in hčerke večinoma ne oblačim v roza, vmes mali kakšno mikico podeduje, pa jo potem ati kat ta veliki obleče, kot je napisala Jančika, ne opazi, da ji je tesna in prekratki rokavi, pa da mali tuli, da je to njegovo....

tudi nogavice so mu španska vas, gatke jima vse povprek oblači.... Moški pačuser posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 14:15:21   
TRIŠ
Deja moj je istiuser posted image user posted image user posted image user posted image .Ko sem bila v bolnici sem mu po telefonu vse scitirala kje je in kaj naj obleče.Pol pa pridejo in že na vratih se na hčerkinih nogah svetijo živo oranžne japonke vse od peskauser posted image user posted image user posted image user posted image No res mu tega nisem posebaj naročala kaj naj obuje ampak dobro da ni prišla v plavutkahuser posted image .Te japonke pa je imela za na mivko in za okrog hišeuser posted image .

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 14:39:38   
majcci
Mene ste tudi nasmejale.
Midva drugače svojih otrok še nimava, ima pa moj malo sestrico, ampak mu je do zdaj vedno jo uspelo normalno obleči. Se pa ona sama tako oblači, da te včasih lahko kap - za doma npr obleče najlepšo oblekico, ko pa gremo kam pa kratke hlače in majico za v peskovnik. Žal ji ne moreš do živega.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 15:12:54   
spps
moj je pa enkrat mali nataknil moje nogavice,sploh ni opazil,da je peta pri njenem kolenuuser posted image user posted image user posted image user posted image

mislil je,da so njeni,ker so bili pač rozauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 15:25:18   
spps
comp ima mal problemovuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 11.7.2008 15:27:26 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 15:26:50   
spps
ups

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?