|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:48:44   
Rubin.
Aja ti imaš fanta. Bom pogledala, še fantovske:

user posted image


ali pa


user posted image .


Sicer pa imaš prav. Jaz sedaj ko se sama obuva, kupujem tudi na ježka, prej pa sem na vezalke. Ampak seda izključno iz praktičnih razlogov user posted image .

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:50:22   
Rubin.
Mel je pa kapico popolnoma preveliko ostalo je pa vse tudi kar viselo na njem o barvah pa rajši nebi



user posted image . Ja zgleda, da ti naši desci niso neki modni friki.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:51:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Mel je pa kapico popolnoma preveliko ostalo je pa vse tudi kar viselo na njem o barvah pa rajši nebi



user posted image . Ja zgleda, da ti naši desci niso neki modni friki.


Ali so pa dva koraka pred modo user posted image .

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:51:38   
amaya
Ma kaj govori Rubin user posted image user posted image user posted image user posted image pa pravi so...poglej si v moj album kakšnega sem jaz malega najdla zjutraj na ležalniku...prvo sem se 5 min smejala, potem tekla lulat...še sinek se mi je smejal.....pa slinček je totalno zadel user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:54:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

...poglej si v moj album kakšnega sem jaz malega najdla zjutraj na ležalniku...



Hudo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zmagovalna user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:55:02   
Pikec
jezusmarija... že zato je fajn met desca user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:55:53   
alička
user posted image user posted image user posted image

Bravo! Še atije, si premagala.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:55:56   
Rubin.
Amaya, to je pa to, o čem Mič govori user posted image .

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:56:35   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

...poglej si v moj album kakšnega sem jaz malega najdla zjutraj na ležalniku...



Hudo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zmagovalna user posted image user posted image


moj je vprašal, da kaj je zmagal....pa sem mu rekla, da par špeglov user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:58:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

...poglej si v moj album kakšnega sem jaz malega najdla zjutraj na ležalniku...



Hudo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zmagovalna user posted image user posted image


moj je vprašal, da kaj je zmagal....


Povej mu, da je naravni talent....user posted image .

Plenico das cez, da se ne umaze. A ni logicno user posted image . Ker body lahko operes, plenice pa ne.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 23:01:35   
amaya
ma ni plenica tisto...so gatke, ki jih je imel tamali spodaj....pa je opazil to, ko je body že dal gor....pa si je rekel: jah nič, bom pa dal čez user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 23:04:21   
glen
Punce zdaj pa ste me nasmejale do solz.
Face ste in ste mi z vašimi zgodbami polepšale večer

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 23:05:22   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ma kaj govori Rubin user posted image user posted image user posted image user posted image pa pravi so...poglej si v moj album kakšnega sem jaz malega najdla zjutraj na ležalniku...prvo sem se 5 min smejala, potem tekla lulat...še sinek se mi je smejal.....pa slinček je totalno zadel user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Zdele sem se pa nasmejala.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 23:05:38   
elizabeta p
meni tudi

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 1:02:43   
Taši*
Pri nas ga bolj tašča serje, ne morš verjet.user posted image Za moža se samo enkrat spomnim, da je tamalemu oblekel hlače od njegove starejše sestrice, ki so sicer rjave, tako da na prvi pogled ni blo za opazit, da so za punčko, ampak mu ni blo nič čudno, da mu vse visi in dol leze.user posted image Tašča pa ne samo, da tamalega obleče v rozaste cotke od tamale, ona mu tudi kupi cotke za punčke!user posted image user posted image Pred časom eno trenirko z izvezenimi rožicami, pred kratkim rumeno-roza bodi. Aja, pa tamali je pozimi oblekla žabice št 62 (ona nosi velikost 86-92), tamalo je vse šponalo in ji dol lezlo, ampak njej ni blo nič čudno.user posted image

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 7:51:28   
luka jan
Uh, sem vesela da ni samo moj takšen.user posted image

Kakšno leto nazaj, ko sem bila jaz v bolnici na operaciji je moj tamalega oblekel za vrtec po svojem okusu, ampak namesto hlač mu je oblekel spodnji del pižame. Pa pridem jaz v vrtec in me je skor kap ko vidim otroka s pižamo in vprašam vzgojiteljico če se je glih kar zbudil. Me mal čudno pogleda in pove da ne. Pa vprašam zakaj mu ni še slekla pižame in mi pove da zato, ker je z njo prišel v vrtec. Mene je skor kap, pri tolkih cotih on najde pižamo.... Aja, pa pozimi je blo, ga je po mojem še fajn zebl.

Ko sem mojemu doma mal nagovora naredila me je sam debel gledal in rekel, da njemu pač ni razlike med hlačami in pižamo.
Toliko o mojem user posted image , da ne govorimo kak bi šel sam v službo če mu ne bi vsaj malo svetovala...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:01:48   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


me je sam debel gledal in rekel, da njemu pač ni razlike med hlačami in pižamo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kaj sta najina v kakšno šolo skupaj hodilauser posted image user posted image S to razliko, da jo je moj oblekel v celo pižamo, pa peljal ven, pol je pa reku, da ni razlike med pižamo in unimi kompletki k jih imavauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:13:56   
maliva
user posted image user posted image user posted image user posted image   Face, ti naši moški.

Moj je zadnjič sina peljal v vrtec. Prejšnji večer sem mu jaz nastavila, da mu obleče temno modre kratke hlače in zgoraj rdečo-oranžno majčko, poleg pa oranžne sandale. In ravno ko sta se peljala, ga kličem, če sta se v redu oblekla in spakirala in mi reče, da se mu je zdelo zunaj hladno in je otročku oblekel še dokolenke. Vprašam: "Katere???" (Jih ima več, ampak same živo zelene). Mi reče, da tiste, ki imajo rumene pike. user posted image user posted image  Ko sem mu rekla, da zunaj ni mrzlo (ura je bla pol že devet), da naj mu jih sezuja, pa mi reče, da ga potem čevlji ožulili. "Pa kakšni čevlji, če sem ti nastavila sandale?"   "Ja, nisem jih našel, sem mu dal rjave."  user posted image   Ti rjavi so mu pa 100% že premajhni in so izključno za prehodni čas (usnjeni).... Potem sva se dogovorila, da mu je obul kar copatke za v vrtec in da je rekel vzgojiteljici, naj ga tisti dan da pač v copatkih tudi ven, ker sta pozabila čevlje.

_____________________________

Če smrdiš po opicah, še nisi Tarzan.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:20:20   
BarbaraE
Pa naj še jaz pristavim svoj lonček. user posted image  Ponavadi jaz oblečem otroka, vsake toliko časa jih pa možek. No in se je zgodilo, da je pač moral on obleči ta najmlajšega. In sem šele v avtu, pardon v trgovini opazila, da mu je kavbojke z naramnicami oblekel narobe. In me je skoraj kap. Pa sem mu rekla, kako si ga pa oblekel?? Pa pravi, ja, meni se je pa še čudno zdelo, kakšen model hlač je tole. user posted image  No, tamalga potem nisem šla sredi trgovine preoblačit, so me pa vsi čudno gledali, češ, kakšna mama pa si, če še otroka ne znaš oblečt. Me je mikalo, da bi dala tamalemu listek na hlače - tako me pa moj oči obleče. user posted image  

No, pa ne mislit, da je to mojega moža izučilo. Še ene dvakrat mu je hlače narobe oblekel in to ne iste. Ah ja, saj da hčeri narobe žabice obleče, mi je pač jasno, ker ni ženska, ampak da pa sinu narobe hlače obleče?? No, saj ob teh dogodkih sem ga itak shecala, da čudno da se zna on sam oblečt. user posted image

(odgovor članu maliva)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:28:31   
lelčy

moj bi otroke kar nage vozil okrog,ker vedno pravi da nič ne ve kje imajo kaj za oblečtuser posted image


ja, moj je istiuser posted image , pa ponavadi ji čevlje narobe obujeuser posted image , kako mu to uspe, da ne opazi, sam bog veuser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:31:48   
Maxica
Ma ja, mene najbolj jezi, da ju za "med ljudi", če grejo kam od doma, obleče v oblačila, ki so za doma.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:33:25   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Moj heroj je takrat 2,5-letniku oblekel majico od takrat 6-mesečnega bratca. Pa se mu ni čisto nič čudno zdelo, da mu je komaj šla čez glavo in da je imel rokave do komolcevuser posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta je pa dobra

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:39:54   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Ma kaj govori Rubin user posted image user posted image user posted image user posted image pa pravi so...poglej si v moj album kakšnega sem jaz malega najdla zjutraj na ležalniku...prvo sem se 5 min smejala, potem tekla lulat...še sinek se mi je smejal.....pa slinček je totalno zadel user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa ne me basat a plenico je dal čez pajaca user posted image user posted image user posted image user posted image OMG, tale je pa svetovna user posted image user posted image spada v konkurenco unih ko krožijo po mailu.user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 8:50:31   
*kinnie*
Sem se prav nasmejala....našim atijemuser posted image . Pri nas je podobno, sploh pri oblečenju...da raje ne povem kako komentira nakupe cunjic...
...prav iščem zelooo različne, barvno, vzorčke...in da se da kaj pokombinirat in vsa vesela pač vprašam, če so luštne...pa reče, saj so vse iste....
haloooouser posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: oh teli atiji
11.7.2008 9:05:44   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: yaris

Reku mi je: da je važno sam to da ima tamali pleničko da se nebi kje polulal,če pa ga mal tišči pa ni pomembno.


Točno to je rekel moj heroj, ko je tavečjemu oblekel tisto majico od tamalega. Je rekel: oblečen je, pritožuje se ne, kje je sploh problem? Uhhhhhhh.......user posted image

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?