|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: postojna in okolica
16.10.2008 12:31:40   
onur
Jutri sporočim kako je bilo na predavanju o epiduralni. Drugač pa sem danes vstala ob 11.00. Sem še pospala z možekom, ki je prišel iz nočne user posted image user posted image . Sedaj pa kuham filane paprike in pire krompir. Sicer pa nič kaj takšnega, vreme je ubitačno user posted image user posted image . Razmišljam, da bi morala kaj pospravit, vendar se mi ne da, bom verjetno v soboto.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: postojna in okolica
16.10.2008 16:21:05   
baba84
onur blagor teb k lahko spiš do 11h jst nevme kdja bom spet ta dan dočakala... user posted image user posted image  jaz pa sem spekla zdaj buhtelčke bomo videli kako mi je ratal, za večerjo bom p kr pico nardila njami, se mi lušta po sami taki hrani k ni "zdrava" pa kebap bi jedla pa hambureger pa pomfri pa pa pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: postojna in okolica
16.10.2008 16:53:00   
tejci01
ojla
jaz sem pa mojega poslala mal pohajat, pride komaj v ponedeljek pozno zvečer. Že zdaj ga pogrešam, upam da bo boljše. Kar klicala bi ga, jutri popoldan ali v soboto dopoldan bom šla k staršem, da ne bom samevala v stanovanju, pa še kdo bo kuhal samo za enega. Si bom privoščila vikend paket, pa še zastonj bo. user posted image
Naročila sva sedežno garnituro nežno rumene barve, komaj čakam da jo dobiva, ker na teh kavčih ne morem počivat.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: postojna in okolica
16.10.2008 16:56:03   
baba84
tejci01 tudi jaz imam v nežni rumeni barvi sedežno k je tok lepa, ampak zdej vidim, da kmalu ne bo več k mamo packo pri hiši user posted image user posted image  kaj možek je šel službeno kam al? user posted image  no le privošči si vikend paket te bojo fino razvajali user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: postojna in okolica
16.10.2008 18:13:05   
onur
Ojoj, ne me spominjat, ko sva z mojim izbirala pohištvo za v hišo. user posted image user posted image Pa kaj bi to ali ono, tisoč in en model. Hvala bogu, da je zdaj vse poštimano in bo moralo dati skozi amortizacijo pred novimi podvigi. user posted image user posted image
Drugač pa danes bolj poležavam in sedim za računalnikom. Moja bebica je bolj mirna tako, da me kar malo skrbi. user posted image user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: postojna in okolica
17.10.2008 9:16:16   
tejci01
dobro jutro

baba84 moj dragi je šel na sindikalni izlet, saj ga že pogrešam, včeraj mi je blo prav malo težko. Ogledal si bo mesto Skopje, Ohrid, Sofijo in to za tako smešno ceno, ker jim polovico izleta plača sindikat. Zaradi tega sva se tudi tako odločla, da ne izpusti te prilike.
Moji starši bi pa radi vidli, da bi že včeraj prišla k njim, samo bom šla verjetno kar jutri, mi paša da sem pa tudi malo sama. Pa še danes gredo zvečer na neko večerjo in kaj mi pol pomeni, če bom tudi pri njih sama. Lepo je povsod a najlepše je doma. user posted image
onur  tudi moj ni kaj dosti aktiven danes, očitno tudi oni čutijo da je zunaj bolj zaspano vreme. Če pa boš opazla in ne boš prepričana glede gibov, pa se še vedno lahko obrneš na tvojega g.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: postojna in okolica
17.10.2008 11:28:40   
onur
Živjo. Z mojim se počasi odpravljava, da greva v Postojno. Bomo videli kaj bodo povedali glede epiduralne. Nato pa sva se naročila še k moji mamici na kosilo, lih ker bova v tistih krajih (bravo zanjo user posted image user posted image user posted image user posted image ). Drugač pa gibi, saj ne vem. Trebuh mi zdaj bolj valovi, je pa tam okoli polnoči tudi kar aktivna. Menda je malo zamenjala noč za dan kot jaz, ker grem zelo pozno spat in nato zjutraj potegnem. Moram malo spremenit ta ritem, ker drugače bo user posted image . Se čujemo kaj zvečer.

Tejci01, ma ti si v Komnu v hiši ali stanovanju. Jaz imam sodelavko iz tam, če jo poznaš Mirjana Dokič.

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: postojna in okolica
17.10.2008 11:59:53   
tejci01
onur  živiva v hiši, ma včasih bi bilo bolje da bi bila v stanovanju, ker bi bila sama in te ne nihče ne kontrolira kdaj prideš in kdaj greš. Včeraj me je tašča malo razjezila, ker je šel moj malo pohajat (za 4 dni) in ga je vprašala kako si lahko dovoli it zdaj na izlet. Pol sem ji odgovorila, da sva se midva tako zmenla in da če mene ne moti ni potrebno da niti njo. Ja, se ne glih kaj razumeva, tašča pač. user posted image
Sporoči kako je blo na predavanju.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: postojna in okolica
17.10.2008 12:29:04   
baba84
hellow
ja tejci01 prav imaš kaj ma to njo motit, če tebe ne ;) pa drugače kakšen je donos s taščo? tudi midva zdej živiva pri mojih mava spoden štuk kokr tok poštiman, da smo posebi, samo je isti vhod itd...  tko, da tko nebi več, no ja za silo, dokler se ne pojavi priložnost, da pobegneš... drugače mamo pa v načrtu drugo leto zidat ampak z njegovimi starši vse posebaj oni spodaj midva zgoraj.. ker drugače nama nebi niti podrazno zneslo finančno že tko bo tu mač keša šlo ..... user posted image  upam, da bo zneslo nam pol tud v odnosih za enkrat se super razumemo samo to je to k smo vsak posebi user posted image user posted image

onur ja sej zdaj zadnji mesec ne bojo več tako hudi gibi bo bolj valovanje, pa tko kam se bo upru pa tko u izi lahko se bo fino naguzil na rebra al pa želodec al je to luštno user posted image user posted image user posted image user posted image  No sporoči kako bo na predavaju

LP

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: postojna in okolica
17.10.2008 15:43:16   
tejci01
baba84  kakšen je moj odnos s taščo? Ni prav glih za hvalit. Če se bomo kdaj kam preselili, si želim, da bi bili prav posebej, niti skupnega dvorišča si ne želim (ker to imamo zdaj, drugače gospodinjstvi sta ločeni). Ma kar pride v stanovanje brez pozvoniti, čeprav imava spodaj zvonec.
Stari pregovor pravi, da tašča se mora preobuti,če želi priti k tebi na obisk.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: postojna in okolica
17.10.2008 22:23:40   
onur
O tema o taščah user posted image user posted image user posted image user posted image . Ojej. Midva sva tudi pri tašči, živiva spodaj, stanovanji ločeni in s tem gospodinjstvo, samo imamo vmes štenge, ki nas povezujejo tako, da ti ni treba it ven iz hiše, da bi kam prišel. Pri meni pa je ta problem, da je tašča vse preveč skrbna, pa kaj bosta jedla, ... Čeprav moram priznat, da mi to včasih tudi paše in meni ni treba kuhati ter raje naredim kaj drugega. Včasih grem tudi naga iz kopalnice ven in sem mojemu rekla, boš videl, da me bodo en dan naleteli na nago, nato pa si bodo pomagali trkati in kričati prej ko bodo prišli v stanovanje. Ma bo že, ....user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugač pa predavanje o epiduralni. Bilo nas je kar nekaj. Predaval anesteziolog Grmek user posted image user posted image (se mi je zdel kot dr. House iz TV, samo prijaznejši). Njemu je to vse normalno in vsakodnevno. Povedal je nekaj o statistiki, omenil prednosti in slabosti epiduralne, pa kako vstavijo kateter, pa kaj je značilno za njihovo porodnišnico v zvezi z epiduralno, omenil carske reze, pa kako vpliva epiduralna na otroka, ... Stane cca. 180,00 - 190,00 evrov. Dal nam je papirje, ki jih izpolniš, ko prideš v porodnišnico in babici poveš, da želiš epiduralno. Lahko pa greš porod mimo tudi brez nje, čeprav imaš papirje. Povedal je tudi kdaj jo dajejo (koliko moraš biti odprt, pa da omili bolečine, ...). Tam smo bili cca. 1 uro. Omenil je tudi Ultivo.

Zdaj boš šla pa verjetno v ležečki, jutri pa malo pospravljanja, nato pa gremo s prijatelji na eno večerjo, jupi user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: postojna in okolica
19.10.2008 12:01:07   
baba84
onur ob kateri uri pa je bilo predavanje popoldan ali dopoldan? no ma morem jit pa prov pogledat tega dr Housa user posted image user posted image user posted image user posted image  vas jebilo velik? in kako je bilo na večerji kam ste jo pa mahnili?

in tejci01 kako ti?

pa ostale? janja? itd.?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: postojna in okolica
19.10.2008 20:08:15   
onur
Baba84, predavanje je bilo ob 13.30 v porodnišnici, bilo pa nas je cca. enih 9 žensk in 4 moški - partnerji. Drugač pa smo jo včeraj mahnili najprej v Črniče (na poti od Ajdovščine proti Novi Gorici), vendar sta bila tam dva kmečka turizma čisto zasedena. Nato smo šli naprej v Vitovlje in pristali na kmečkem turizmu Malovšče. Hrana v redu (čeprav sedaj za moj okus, ker vsega med nosečnostjo ne jem preveč mesnata, čeprav sem se malo pregrešila), osebje prijazno, samo malo prepočasno. Drugač pa uštimano unulo.

Danes pa sem šla zjutraj z mojim v domače kraje. On je šel delat na Rakek, jaz pa švrk k mojim domov. Prespala celoten dopoldan do kosila. Nato prodala nekaj vina in obiskala sestrico, zvečer pa prišla z mojim domov, še prej pa po njega na Rakek.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: postojna in okolica
20.10.2008 21:23:54   
onur
Hejla, kje pa ste danes? user posted image user posted image Pri meni nič posebnega. Bil je bolj na izi dan. Vstala kasno kot ponavadi, dokler še lahko user posted image user posted image , spila kavico, nato pojedla kosilo. Po kosilu sva šla z user posted image na krajši sprehod, popoldan pa počivanjeuser posted image user posted image . Sedaj pa pošiljam slike preko neta, da mi jih bodo razvili in upam, da bo uspelo. user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: postojna in okolica
22.10.2008 10:15:44   
baba84
oj čvekice

evo mene sem bolj tako tako za čvekat zdaj!
onur ja no ko boš drugič na rakeku pa sporči prej te povabim na kavico! ;)

evo pri meni nič novega, se spopadam z slabostmi in semvesela da imam doma babi, ki trenutno pohajkuje z anajo, ker meni se nič ne da pa še popoldan moram jit na en pogreb bljah ampak kar je treba je treba! ;)

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: postojna in okolica
22.10.2008 13:53:47   
tejci01
ojla
da ne boste rekle, da sem pozabla na vas

V ponedeljek zvečer je prišel moj dragi domov, tako da v torek ni šel delat in sva imela dan za cartanje. Komaj čakam naslednji teden, ker bo lahko že prišla sedežna. Komaj čakam.
Kolegica mi je posodla angelsound in tako 2x na dan poslušam najino pikico, kako ji bije srček. Je prav hecno.
Drugače z nama je vse ok, hvala bogu da je posijal malo sonček, ker tisti dež te prav uspava.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: postojna in okolica
22.10.2008 14:19:10   
onur
Baba84, če pridem še kaj pred porodom na Rakek, pokličem. Drugač pa sva z mojim rekla, da greva danes po kostanje, če jih bo kaj user posted image user posted image , ker baje da jih ni. Dopoldan prespala. Komaj čakam jutri ko imam pregled, da vidimo kaj se dogaja. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: postojna in okolica
22.10.2008 15:30:02   
malcekvita
zdravo punce, tudi jaz sem postojnčanka, rok imam pa šele aprila 2009. Jaz imam G v LJ, ker mi je lažje med službo skočit na pregled, kot pa da jemljem cel dan dopusta. ni mi pa še glih jasno, kje bom rodila, v PO ali v LJ user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: postojna in okolica
22.10.2008 17:48:56   
onur
Pozdravljena malcekvita. Če te smem vprašat, koliko si pa stara in ali je to tvoj prvi user posted image .

Jaz sem ravno nazaj iz gozda, sem kostanje nabirala. Ne me vprašat pa kako je šlo po gozdni poti. Je treslo, ma sem se nato na kolena na sedež dala, da me ne bi tako treslo in je bilo boljše. Zvečer pa čakam pečene kostanjčke. user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: postojna in okolica
23.10.2008 9:53:27   
baba84
malcekvita dobrodošla maš prej rok kot jaz ;) jaz imam pa maja user posted image  

Onur bil dober kostanj? jst pa danes na NS potem pa gremo se malo namakat se pravi razvajat user posted image  NO le glej da pokličeš! ti pošljem gsm št. na ZS da boš lahko poklicala a ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: postojna in okolica
23.10.2008 9:54:21   
baba84
tejci01 in kako je slišat preko angelsounda tud tko "vesolsko" kot prek UZ? čudovit občutek ne?

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: postojna in okolica
23.10.2008 9:57:42   
baba84
onur šele zdaj vidim, da boš ti tud mela novemberčka tko, kot je moja prva punca user posted image user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: postojna in okolica
23.10.2008 13:57:27   
malcekvita
ojla, stara sem 31, to je moja prva nosečnost in upam, da bo vse v najlepšem redu. user posted image  
pečen kostanj, mmmmmmmmm , pa zraven še dcl mošta, mmmmmmm user posted image . jst bi tudi!!!!!

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: postojna in okolica
23.10.2008 17:34:40   
onur
Malcekvita, boš videla, da bo vse v redu! Mmmmmmmmmm, danes sledi še ena procija kostanja. Ga moramo porabit, dokler ne rata star. user posted image user posted image

Danes sem imela pregled. Je vse ok. Bebica se j obrnila na glavo user posted image user posted image user posted image user posted image , težka cca. 2,5 kg - 2,6 kg. Sedaj sem naročena 11.11.08 na CTG in nato k njej na pregled. user posted image user posted image

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: postojna in okolica
23.10.2008 20:42:08   
malcekvita
 user posted image onour,  vesela sem, da je z vajino user posted image  vse ok. ma ja jst že vidim, da moram mojega user posted image  povabit v staro ljubljano na vroč pečen kostanj. mi ga v stanovanju ne moremo pečt, kuhan pa ni tako dober kot pečen...user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?