|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za eno informacijo
29.6.2008 23:16:21   
hrabra miška
Pozdravljene! Nekaj me zanima,če se mogoče katera spozna. Prejšnji teden sva preko posredniške hiše "kupila" vikend, Prodaja ga en gospod malo v letih,po kapi in se z njim ne da nič dogovorit,zato sva šla preko posrednika ki to prodaja. Uredili smo pred pogodbo,pogodbo da imava vikend za leto 2008 v najemu oziroma do podpisa pogodbe pri notarju,ker mora viset na oglasni deski en mesec. Prednostno pravico nakupa ima kmet sosed,kmet ali pa država.  Od petka do danes smo bili cele dneve na vikendu,kjer sta najina dva user posted image   uživala maksimalno z nama vred. Ko smo se pakirali da gremo proti domu,se je pripeljal avto,v njem pa en možak,da je kupil tale vikend. Mene je skoraj kap. Potem je šel moj mož do lastnika in ta mu je rekel da bo prodal njemu. Kaj lahko narediva???????????? ???? Prosim,če katera ve odgovor naj mi ga napiše,ker že celo popoldne jočem kot dež. 

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 30.6.2008 8:26:39 >


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za eno informacijo
29.6.2008 23:32:28   
karmy
ponudita višjo ceno?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 7:49:45   
bskrle
JA,  aro bosta dobila nazaj, mislm,da krat 2(3), če se je prodajalec premislil.
Mislim pa, da nimata kašnim možnosti, če se je prodajalec premislil. Je pa vse skupaj čudno, obrnita se na zvezo potrošnikov.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 8:05:40   
Rožica I
Na žalost, nimam pojma, ampak sem prav začutila tvojo stisko in sem te hotela samo malo potolažit user posted image .
Verjamem, da ste se tam imeli krasno in da si sedaj žalostna, ampak sigurno te čaka kje drugje prelep prostor, ki je res namenjen za vašo družinico user posted image  user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 8:55:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Pozdravljene! Nekaj me zanima,če se mogoče katera spozna. Prejšnji teden sva preko posredniške hiše "kupila" vikend, Prodaja ga en gospod malo v letih,po kapi in se z njim ne da nič dogovorit,zato sva šla preko posrednika ki to prodaja. Uredili smo pred pogodbo,pogodbo da imava vikend za leto 2008 v najemu oziroma do podpisa pogodbe pri notarju,ker mora viset na oglasni deski en mesec. Prednostno pravico nakupa ima kmet sosed,kmet ali pa država.  Od petka do danes smo bili cele dneve na vikendu,kjer sta najina dva user posted image   uživala maksimalno z nama vred. Ko smo se pakirali da gremo proti domu,se je pripeljal avto,v njem pa en možak,da je kupil tale vikend. Mene je skoraj kap. Potem je šel moj mož do lastnika in ta mu je rekel da bo prodal njemu. Kaj lahko narediva???????????? ???? Prosim,če katera ve odgovor naj mi ga napiše,ker že celo popoldne jočem kot dež. 


Kolikor vem, vas predpogodba sciti. Ce je pogodba o najemu overjena in ustrezno urejena, potem je veljavna. V pogodbi o najemu mora biti zapisan tudi odpovedni rok, kot tudi utemeljeni razlogi za prenehanje veljavnosti pogodbe.
Predpogodba, kjer je pravica do prednostnega nakupa, pa mora vsebovati tudi varovalke, kaj v primeru ce se kdo javi za prednostni nakup. Verjetno so vam tudi povedali, da ce je v vprasanju vecja povrsina kmetijskega zemljisca, da bo eden od vas - bodocih lastnikov, moral opraviti izpit za kmetovalca, ker se tako zelijo zavarovati (!!??), da se bo zemlja obdelovala.

Skratka: dobro preberi podpisane pogodbe in konzultiraj odvetnika. Posrednika pa poslji naj nujno uredi zadevo.

BTW: na katerem koncu je ta vikend? Ali ni moznosti, da se malo pogledate okoli?
Ce je ta gospod po kapi in ce se ne da z njim nic zmeniti, se vam v bodocnosti lahko zgodi, da nekdo postavi pod vprasaj veljavnost pogodbe - tudi ce bi le to imeli sklenjeno. Gospod se verjetno niti ne zaveda v kaj se spusca ali pa samo grdo manipulira.

< Sporočilo je popravil Misek -- 30.6.2008 8:57:47 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 9:09:58   
*bubi*
Prodaja ga en gospod malo v letih,po kapi in se z njim ne da nič dogovorit,zato sva šla preko posrednika ki to prodaja.


Posrednika ste sigurno fajn plačala in v tem primeru je na njem (oz. agenciji), da pravno svetuje in reši zagato - vam v prid seveda.

Zato pa so, če bi vedno šlo vse gladko, posrednikov ne bi potrebovali.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 12:32:54   
Naja31
Posrednik naj ukrepa, drugače pa kar odvetnika.
Pa saj v predpogodbi piše kakšne so sankcije, če se ena stran premisli.
Aro pa on mora vrniti v dvokratnem znesku, ampak to mora pisati v predkupni pogodbi.

Kako pa je ta gospod, ki prodaja, in je po kapi, sploh podpisal predkupno pogodbo? A je sploh opravilno zmožen?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 12:38:38   
puncica
žal se je nam zgodilo podobno, vse paprije smo zrihtal da je ena parcela ratala zazdivljiva, plačal vse stroške, lastniku še s prstom ni bilo treba mignt, pa nama jo je pred nosom prodal sosedu, ja kaj smo naredil, nič jokal smo kot dež, ker to ne bi bil vikend ampak bi s tem rešili stanovanjski problem, drugam nam pa ni ratal, kot da smo iskal drugje, tako smo 2 leti zabil za đabe in še vedno smo na istem, upam da se vsaj zdaj kej premakne. Poleg tega je pa trajal kr neki časa da smo dobil nazaj denar ki smo ga dal za parcelacijo, če se takrat moj ne bi šel tja mal skregat še tega ne bi videli.

Je pa tegale moškega potem pošteno udarilo, saj je pri 40 umrl, bil je pijanček, doma pa 8 nepreskrbljenih otrok, ponižnižna žena (ki mi še danes ne upa pogleda v oči) in tašča. Denarja ki so mu ga ponudili, pa še danes niso dobili vsega, od nas bi pa takrat dobili vse.

Hja tak je ta naš svet te čist razumem in upam da boste tole rešili. Mi nismo mogli, ker napisano nismo imeli nič.

< Sporočilo je popravil puncica -- 30.6.2008 12:39:32 >

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 15:27:27   
hrabra miška
Hvala punce za te odgovore. Moram vam napisat da je bil danes moj možek pri posredniku,ki mu je rekel da lhko stric izbira med kupci,tako da nimava prednosti. Nama je pa dal koristno informacijo,da lahko se mami prijavi na razpis,ki je najbljižji sosed in imata kmetijsko zemljišče,ker ima moj ati ovce. Tako da bova pa na ta način,čeprav ne preveč lep prišla do sanjskega vikenda. Moja dva imata pa prednostno pravico pred vsemi in njima mora prodati po ceni,ki visi na oglasni deski. 

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za eno informacijo
30.6.2008 19:05:39   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Hvala punce za te odgovore. Moram vam napisat da je bil danes moj možek pri posredniku,ki mu je rekel da lhko stric izbira med kupci,tako da nimava prednosti. Nama je pa dal koristno informacijo,da lahko se mami prijavi na razpis,ki je najbljižji sosed in imata kmetijsko zemljišče,ker ima moj ati ovce. Tako da bova pa na ta način,čeprav ne preveč lep prišla do sanjskega vikenda. Moja dva imata pa prednostno pravico pred vsemi in njima mora prodati po ceni,ki visi na oglasni deski. 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako se dela. Vendar ni mi jasno, kako to, da predkupna pogodba nic ne zaleze?

BTW: Kaksna cena je na oglasni deski? Koliko razlicna od tiste, ki ste jo imeli namen placati? Ker ponavadi dajo precej visoko ceno, da s ene bi nihce prijavil, ko so ze vnaprej zmenjeni za prodajo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?