|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 18:14:16   
Anonimen
Jaz bi poklicala direkt stranko, ali pa ji pisala na naslov.

Naj se Gorenje malo matra user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 19:41:03   
Paštetka
Z možem sva kupila štiri izdelke Pininfarina in zato nama je pripadla nagrada Gorenjev LCD televizor.


A je še kje takšna akcija? user posted image  

Kje pa sta zasledila?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 20:55:36   
Anonimen
No, v bistvu moraš kupiti najmanj tri (ne velja za pokrivna vrata). Čisto vseeno je kje kupiš. Samo kopijo računa moraš poslati na naslov: Gorenje GTI, Brnčičeva 39, 1000 Ljubljana. Če pa si kupila še Gorenjevo indukcijsko ploščo pa ti pripada še komplet posode.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 21:33:38   
3T
Žal za takšnimi zmotami stojijo ljudje, ljudje pa s(m)o žal samo ljudje in smo zmotljivi. Jaz bi gotovo poklicala in ga vrnila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 21:36:47   
Anonimen
Prav, da si poklicala.

Jaz bi tudi. user posted image

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pokličem ali ne?
18.6.2008 7:22:37   
LoCa
pokličešuser posted image . a ni to logično?
vidim da si že poklicala, sem malo za luni js user posted image


< Sporočilo je popravil LoCa -- 18.6.2008 7:23:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pokličem ali ne?
18.6.2008 8:13:34   
jakaracman
Zanimivo, zanimivo kakšno poštenje veje iz vas user posted image .Na drugi temi vas je bilo pa veliko navdušenih naj ena nese superge že nošene nazaj, ker jih ni   kupila v akciji, sedaj pa so znižane in oh in sploh krivica.
Torej ali gre za to, da uprabnica ne bi imela 2 LCD televizorjev in ji vse tako zvesto trdite, da naj pokliče.Ali pa smo RR res tako poštene.To, da je tv že vrnjen pri tem razmišljanju ne igra posebne vloge.Ali gre za sindrom sosedove štale, ali pa...
Ja polna luna GO, GO

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 18.6.2008 8:19:22 >

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pokličem ali ne?
18.6.2008 8:18:08   
srki
Jaz ne, niti ne vem, kje je ta temauser posted image .

Ja, zase pa lahko rečem, da sem poštena.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pokličem ali ne?
18.6.2008 13:45:12   
sazi
Zanimivo, zanimivo kakšno poštenje veje iz vas .Na drugi temi vas je bilo pa veliko navdušenih naj ena nese superge že nošene nazaj, ker jih ni kupila v akciji, sedaj pa so znižane in oh in sploh krivica.

Preden vse posplošiš lahko malo pogledaš kdo kaj piše, ker uporabnice pač nismo vse iste na vseh temah. Sicer sem pa na obeh temah zagovarjala poštenost.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pokličem ali ne?
19.6.2008 10:40:32   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Zanimivo, zanimivo kakšno poštenje veje iz vas .Na drugi temi vas je bilo pa veliko navdušenih naj ena nese superge že nošene nazaj, ker jih ni kupila v akciji, sedaj pa so znižane in oh in sploh krivica.

Preden vse posplošiš lahko malo pogledaš kdo kaj piše, ker uporabnice pač nismo vse iste na vseh temah. Sicer sem pa na obeh temah zagovarjala poštenost.


Berem, bereš, bere poste recimo.Napisala sem, veliko navdušenih in ne vse!Sploh nisem štela in delala študijo, samo povedala svoje mnenje , kakor ti tvoje.Saj  razumemo, a ne?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pokličem ali ne?
19.6.2008 10:48:45   
sazi
Saj razumemo, a ne?

Seveda se razumemo.
Ampak mi je včasih malo mimo, ko nekdo napiše, kako ste dvolični, an eni temi tako, na drugi pa drugače - pa dejasnko gre za druge uporabnice in ni čudno, da so odgovori različni.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pokličem ali ne?
19.6.2008 12:17:27   
Pobalami
Mislim, da je lepo da si poklicala. Imaš vsaj mirno vest. Tašči pa reči, da so oni sami ugotovili napako pa je zadeva končana.

Jaz sem enkrat po nesreči dobila knjige iz amazona.com. Gor ni bilo nobenega drugega imena, s kartice pa tudi niso nič vzeli. Da bi knjige nazaj pošiljala bi imela čisto prevelke stroške. No zdaj ko te knjige gledam (btw so čisto brezvezne) me zmeraj spomnejo da so zastonjske.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pokličem ali ne?
19.6.2008 12:47:05   
kalbo
Prav je, da si poklicala. In tud v zakonu lepo piše, da moraš pomotoma dobljeno zadevo vrnit, ker drugače je to kraja.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pokličem ali ne?
19.6.2008 14:16:08   
monica99


Mislim, da je lepo da si poklicala. Imaš vsaj mirno vest.

Tudi jaz tako mislim. Sama sem tudi ravno včeraj nakupovala v eni trgovini. Pridem na blagajno, zložim iz vozička na tekoči trak vse, kar sem nabrala, oseba na blagajni vse pokasira, mi zadnje stvari pomaga devati še v tisto njihovo malo nakupovalno vrečko, ker ni bilo gužve, jaz pa nazaj v voziček, držim denarnico v roki, da bi plačala in čakam račun... ona pa meni :  "Hvala lepa, nasvidenje!"  Sploh nisem mogla reči nasvidenje... sem rekla ja kaj pa račun... plačala še nisem!  Ko je dojela, da je res, se mi je lepo zahvalila za poštenost, izdala račun, se še nevemkolikokrat zahvalila, jaz sem plačala in mirne duše odšla iz trgovine. Sem ji rekla, da ne bi mogla spati, pa mi ona nazaj: "Ja pa vi sploh kriva ne bi bila!"
Imam reje mirno vest, saj smo vsi samo ljudje.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




sveče
Lelly28 RR

ali namesto klasičnih sveč zaradi varovanja okolja na grobove odneset_e lesene sveče, doma porisane kamne in podobno?

da (18%)

ne (53%)

ne, bom pa to spremenil/a v prihodnje (29%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!