|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:42:26   
Anonimen
A nisi prebrala že par postov nazaj, da sem že poklicala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:42:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: roda17


No, meni se to ne zdi prav.


Potem ravnaj tako, kot se ti zdi, da je prav.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:47:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

A nisi prebrala že par postov nazaj, da sem že poklicala?


Spregledalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:47:53   
Katey
V tem primeru krajauser posted image user posted image user posted image , no ne pretiravajmo. Če bi ga obdržala je pač njena stvar in ne moreš to tretirat kot krajo,  sigurno ni prav definitivno pa ni kraja.
Sicer je pa tko, če bi imela namen obdržat LCD najbrž ne bi razmišljala in bi bila tiho, tašča bi pa že takoj naredila prostor za nov TVuser posted image user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:49:27   
Anonimen
V tem primeru kraja , no ne pretiravajmo. Če bi ga obdržala je pač njena stvar in ne moreš to tretirat kot krajo, sigurno ni prav definitivno pa ni kraja.


Aha. Kako pa ti tretiraš take stvari?
Recimo da na cesti zgubiš denarnico, notr pa jurja evrov. Un k za tabo hodi jo pobere in obdrži. Jo je ukradel ali ne?user posted image

Sploh pa brezveze debata, punca je že klicala in uredila vseuser posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:54:42   
Katey
Se mi zdi, da je pa to vendar mal drugačna situacija, jaz zgubim drugi vidi in vzame in gre, mislm pa da je mal drugač kot če tebi nekdo narobe dostavi, pa po možnosti se mu zraven še fučka, tko kot je zgoraj naveden primer, da že pol leta čakajo, da pridejo po njihov hladilnik, no zame to ni primerljivo, ker ona to ni odtujila ampak je dobila dva in......skratka brez veze, nima smisla. Jaz bi poklicala in vrnila v vsakem primeru, drugi spet ne, tretji bi prodal,........
Karin važno da je uredila, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:20:48   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: roda17

kaj boš ti za njo kradla.


Oprosti, ampak kako me lahko obtožiš kraje? Nisem jaz kriva, če so se oni zmotili. Sicer pa sem že poklicala.

Mislim, lepo prosim za mnenje in na koncu me imate za kradljivko. Res hvala lepa.


Nism napisala da si ukradla. Ker nisi, saj nisi ti kriva če so se zmotili. Sam če bi obdržala pa bi za moje pojme ukradla ja. Če vzameš nekaj kar je tvoje, tud če ti je bilo po pomoti dostavljeno je to zame kraja. Sori, sam zame pač je. Ker oni so se pač zmotili in če ne boš vrnila bo pač nekdo nasrkal, tist k se je zmotu al pa čist en tretji. Pač pokliči in povej da so se zmotili.



ja tudi jaz sem tako razumela karin in tako mislim, če stvar ki ti je bila pomotoma poslana obdržiš si to za moje pojme ukradel, kljub temu da so se oni zmotili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:21:32   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

V tem primeru krajauser posted image user posted image user posted image , no ne pretiravajmo. Če bi ga obdržala je pač njena stvar in ne moreš to tretirat kot krajo,  sigurno ni prav definitivno pa ni kraja.


kaj pa pol je to zate?

a ja ste že uredile pol pa nič user posted image Ampak zame je to še vedno kraja, če pa ti pokličeš in rečeš da so se zmotili in noben ne pride po to pol pa valda to ni kraja, če se jim ne do po stvar, pol že ni tako pomambna.


< Sporočilo je popravil puncica -- 17.6.2008 12:22:50 >

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:26:48   
tatam
Prav si naredila,bravo!!
Sicer bi pa tudi sama poklicala!Enkrat se mi je v Lidlu zgodilo,da sem kupla dvojne otroške kavbojke,zaračunali so mi samo ene.Pred trgovino sem potem to opazla in sem šla nazaj rečt.Pa me najprej trgovka sploh zastopla ni,je mislila,da so preveč kasirali.Ko pa sem ji rekla,da premalo in da ene še plačam me je pa ful čudno gledala,kot da bi iz Marsa priletela.user posted image Jaz pa sem mela čisto vest.
Se mi je pa že zgodilo,da sem na cesti našla denar,ki ga seveda nisem vrnila-nisem mela komu in tudi kdo mi bo dokazal,da je njegov?!?!Seveda jaz vse srečna...Kasneje pa sem jaz pozabla ali zgubila denarnico!!user posted image Kazen??In sedaj ne vzamem več ničesar,kar mi ne pripada!!!!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:30:26   
*alja*
ej če bi bli vsi tako pošteni kot ste/smo tuki na RR nebi blo svinjarij po svetu user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:35:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tatam

Prav si naredila,bravo!!
Sicer bi pa tudi sama poklicala!Enkrat se mi je v Lidlu zgodilo,da sem kupla dvojne otroške kavbojke,zaračunali so mi samo ene.Pred trgovino sem potem to opazla in sem šla nazaj rečt.Pa me najprej trgovka sploh zastopla ni,je mislila,da so preveč kasirali.Ko pa sem ji rekla,da premalo in da ene še plačam me je pa ful čudno gledala,kot da bi iz Marsa priletela.user posted image Jaz pa sem mela čisto vest.



Meni se je čisto enako zgodilo v Hervisu. Pa da ne bi preveč komplicirali z računi pa blagajno, sem pač hotela samo en izdelek vrniti, enega pa obdržati, ker so mi ga itak zaračunali. Mater, tolk me je čudn gledala, da mi je blo že malo žal da sem nesla stvar nazaj (športni napitek). Šele pri izhodu sem zaslišala od prodajalke tisti nepreveč prepričan in tih "hvala"...user posted image

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:40:50   
malika
Tudi meni se je že 1x zgodilo, da sem šele zunaj trgovine ugotovila, da mi prodajalka neke stvari ni računala.  Šla sem nazaj, ji povedala kaj se je zgodilo, ona pa me je obtožila, da sem stvar ukradla!!!!!!!!!   Ne bom zdaj definirala vsega, kaj sem ji takrat imela za povedat, skratka stvar sem ji vrgla pod noge in šla do šefice. Od takrat dalje me v tisto trgovino ni več.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:44:58   
onka
Naj omenim pri tej debati, ker delam s strankami, sem žal zaradi nepoštenih ljudi marsikdaj pustila precejšen kupček plače. Res zaradi moje napake (gužve in hitenja), ampak žal je vsaka moja napaka na delovnem mestu povezana z denarjem.  Naj omenim stalno stranko, ko sem ji povedala premajhni znesek, mi je vrgla denar in odhitela ven, nakar ugotovim, da sem zaračunala premalo. No, pri tekj sem vsaj ugotovila. Tekla sem za njim, na srečo dobila razliko. Ne morem verjeti (kljub svojim slabim izkušnjam), da lahko človek pomisli za napačno poslan paket, da bi ga obdržali. Ne dvomim, da bi ga poskušali na vsak način dobiti nazaj, ali pa bi nekdo od delavcev z že tako nizko plačo moral to plačati. Bi še kdaj stopili s čisto vestjo v to trgovino? Groza.

< Sporočilo je popravil onka -- 17.6.2008 12:46:00 >

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 12:45:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malika

Tudi meni se je že 1x zgodilo, da sem šele zunaj trgovine ugotovila, da mi prodajalka neke stvari ni računala.  Šla sem nazaj, ji povedala kaj se je zgodilo, ona pa me je obtožila, da sem stvar ukradla!!!!!!!!!  


o đizus!

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 13:22:19   
hmm...
, ali pa bi nekdo od delavcev z že tako nizko plačo moral to plačati
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: malika

Tudi meni se je že 1x zgodilo, da sem šele zunaj trgovine ugotovila, da mi prodajalka neke stvari ni računala.  Šla sem nazaj, ji povedala kaj se je zgodilo, ona pa me je obtožila, da sem stvar ukradla!!!!!!!!!  


o đizus!



Katastrofa!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 13:31:44   
sazi
Prav si se odločila.
Kar se p apojmovanja kraje tiče, je pa to zame vsako prisvajanje stvari, za katero se ve, čigavo je - pa naj bo to od trgovca, ki ti je kakšno stvar preveč dal (ali vrnil preveč denarja) ali pa od neke tretje osebe, če dobiš njen paket - saj gor piše, komu je namenjen.
Za vse najdene stvari velja, da če se ne najde lasnika v ne vem koliko dneh, ti stvar pripada - ampak si se moral vsaj potruditi in najti lastnika. Če pa na paketu piše, čigavo je in se to osebo lahko najde, je pa čisto jasno, komu pripada in to zagotovo ni oseba, ki je po pomoti prejela paket.

Če zavestno vzameš nekaj, kar ni tvoje, hkrati pa se lastnika z ne preveč truda lahko najde - je zame kraja.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 13:33:14   
hmm...
Aja sem pozabla napisat.

Jaz bi tut poklicala!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 13:36:54   
arabela*
Jaz bi tudi poklicalauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 13:42:46   
Anonimen
Niste prav razumele. Na obeh paketih je moje ime in naslov. Ime stranke za katero sem predvidevala, da dobi tudi tv je bilo napisano na papirju, kjer sem se morala podpisati.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 14:28:21   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

ej če bi bli vsi tako pošteni kot ste/smo tuki na RR nebi blo svinjarij po svetu user posted image


Anede?

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 14:38:43   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

ej če bi bli vsi tako pošteni kot ste/smo tuki na RR nebi blo svinjarij po svetu user posted image


Anede?


ja, meni se zdi pa popolnoma logično - če bi bili vsi pošteni, bi bilo veliko lepše na tem svetu, ampak je preveč ljudi, ki so raje komot in živijo na račun drugih (v vseh mogočih oblikah izkoriščanja)

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 14:48:03   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Sem že poklicala in bodo prišli iskat. Sedaj pa me tašča grdo gledauser posted image , ker je že delala prostor v svoji sobi za tv.


Naj si kupi 4 pininfarina izdelke pa ga bo imela user posted image

Jaz bi poklicala.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 15:13:05   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

ej če bi bli vsi tako pošteni kot ste/smo tuki na RR nebi blo svinjarij po svetu user posted image



Se strinjam ampak žal ni tako.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 15:19:03   
Anonimen
Ravnokar je bil tukaj gospod od GLS in odpeljal tv.

Samo sedaj pa piše, da gospe pošiljam LCD jaz in ne Gorenje. Madonca bo čudno gledala zakaj ji nekdo iz Prekmurja pošilja televizoruser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 18:07:38   
soncece24


IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Ravnokar je bil tukaj gospod od GLS in odpeljal tv.

Samo sedaj pa piše, da gospe pošiljam LCD jaz in ne Gorenje. Madonca bo čudno gledala zakaj ji nekdo iz Prekmurja pošilja televizoruser posted image


Daj še meni enga pošlji, če si že tako radodarna user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali podpirate stavko JU
MC09

Podpirate stavko javni uslužbencev 18.4.?

da, delam v gospodarstvu (24%)

ne, delam v gospodarstvu (38%)

da, sem JU (28%)

ne, sem JU (10%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!