|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sosedje
5.6.2008 10:33:40   
čokoladka
Jaz sem pa danes sitna & zaspana...
Pi.... je bil naš sosed pjan in je pol noči lajav kot volk v luno... pa smeh...
Mu ni pomoči user posted image


Samo so bili že tolkrat policaji tu da se nam ne da več ukvarjat z njimuser posted image


Drugače pa so po večini v našem bloku hinavci ter zahrbtni ljudjeuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: sosedje
5.6.2008 10:53:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Mislim če se ne zna/more/noče zaigrat ja kaj hudiča ti pa pol počne po bajti a kr za tabo hodi al kaj user posted image



Ne, malo zunaj, malo po bajti. Dve minuti zunaj, se igrata z meči, se mu več ne da, začen težit, da bi šel not, gre not, dva minuti na PS, gre spet ven, začne težit, če gre naš k njemu, da se bosta z rolko vozila, ker pri nas ni asfalta, .....skratka za ****. Aja, vmes, če je kaj za jest in take ****e. user posted image  

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: sosedje
5.6.2008 10:53:54   
*kinnie*
Pri nas si kar pomagamo, edino včasih se čuti mal tekmovalnosti....

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: sosedje
5.6.2008 10:58:51   
LoCa
mi imamo tut kašne cvetke....pod mano vrtajo v petek ob 11ih zvečer. una pod mano je zarad tega poslala ob enih ponoči specialca h meni...v nadstropju je en človek, k vrečo z gospodinjskimi odpadki odloži kr na stopnišče...spet iz našga hodnika stari kadi v bloku in dvigalu...eni ne pobirajo pasjih drekov na stopnišču...hranijo itak mačke k se ne ve od koga so...avti so zaparkirani kr pred blokom, kjer je tko btw znak za prepoved parkiranja...MA HEJ, MENE BOLI K* (razen pasjih drekov in smeti na stopnišču),

ampak pol se pa en pametnjakovič, k očitno dopoldne nima kaj delat najde in mi v kaslc vrže list, da naj kolesa odstranim, če ne jih bojo oni. anonimno seveda. res imam kolo uprakirano na stopnišču od nadstropja, ampak samo eno, drugo pač ni moje. in bi z veseljem dala v kolesarnico, če bi ta imela ključavnico in bi se jo dalo zaklenit. sam folk pač ne šteka, da če morem js kolo umaknit, morajo tut oni svoje šlape in vozičke umaknit izpred lastnih vhodov. tko je po hišnem redu in pika (če se že grejo vtikat v kolesa....) in sm tut napisala jim en dopisek z obrazložitvijo in predlogom, s katerimi stvarmi je bolj smotrno da se ukvarjajo. zdej pa sam čakam da se vrnem iz službe in vidim, da ga ni več in prpopam novega user posted image

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: sosedje
5.6.2008 11:14:21   
tanikaa
Mi mamo dva fenomenalna soseda. Z obojimi se res super razumemo, si med seboj pomagamo. Če jih pokličeč polnoči ni problema. Bodo skočili in pomagali, in obratno mi njim. Imamo izmenjane ključe od bajt in pazimo na rože in živali v času, ko koga ni doma. In ker mora meti vsaka dobra stran tudi slabo, tako mamo tudi mi ene sosede, ki so direkt za p-o-p-i-z-d-i-t. user posted image  Za hišo imajo ene dva do tri kubike smeti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Na kupu jih zbirajo kakih pet let. Tudi biološke so zraven. user posted image  Tako na mejo z njimi poleg ograje zasadili še ciprese, da se ognemo tega smetišča. Babnica pa je tudi usekana kot zadnji norc. Ko kaj rabi, potem ve pozvoniti in me prositi, če ji izpolnim to in to. Ko ji izpolnim in za pol ure pridem ven in jo vidim na dvorišču, pa mi obrne hrbet. user posted image  Koza. Joj, koze oprostite, žalim vas. user posted image . Sem si že stokrat rekla, da ji več ne bom nič izpolnila, ampak vedno znova si potem premislim. Zakaj bi se spuščala na njeno raven??? Tistih deset minut, ko ji kaj izpolnim, me nič ne stane. Vsak v glavnem na svoj način izraža svojo kulturo. Ja, pa sina ma tudi, ki me še v življenju ni pogledal v oči. V pozdrav itak samo nekaj zamomlja. Mož pa je "bil" velik alkoholik. Ne dolgo tega je prišel iz zapora, kjer je sedel, ker jo je pretepal. user posted image  Eh, sranja v tej familiji je na kubik, zato pa si na koncu koncev mislim, da bom vsaj jaz pokazala nekaj dobrega srca, če že oni ne morejo.

Je pa 10000000000000000000000000000%, da če pridem kdaj do denarja, da prodajamo hišo in se selimo. Nekam na samo, kjer bo prvi sosed vsaj ene 100 m oddaljen. user posted image

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 5.6.2008 11:15:50 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: sosedje
5.6.2008 11:15:08   
tanikaa
Eh, zaštrikala sem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: sosedje
5.6.2008 12:23:57   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nekam na samo, kjer bo prvi sosed vsaj ene 100 m oddaljen. user posted image


Moj tudi tako pravi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in mu dam prav


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: sosedje
5.6.2008 12:47:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nekam na samo, kjer bo prvi sosed vsaj ene 100 m oddaljen. user posted image


Moj tudi tako pravi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in mu dam prav



Pameten tvoj. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: sosedje
5.6.2008 13:11:03   
srki
Joj, Karin, take norce mate tam pri vas? Joj, še dobro da imam sosede, ki so vsi odrasli. Le kaj si pa oni o nas mislijo oz. o mojemu malemu in nečaku, ko sta skupaj ko vražička in ju res ne smemo iz oči sputit niti za sekundo. Naš sam je priden in se zaigra, tudi zunaj, z bratrančkom pa samo piz****** delata. No, hočeta jih, včasih jima pa tudi uspe, tako, mimogrede kakšno rožo spulituser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: sosedje
5.6.2008 14:21:04   
Sonnja
moji so tako tako, sem v bloku in ravno ta ko je nad mano se spomne vsak dan kaj vrtat,tolčt, pa ne vem kaj dela vsak dan pa glih ko mi tamali spiuser posted image
bi mu šla kaj rečt pa bi pol itak zanalašč še bolj. pa upam da se kmal kam preselimo(ker se mamo namen enkrat v bližnji prihodnosti) tud če na hrib brez žive dušeuser posted image

< Sporočilo je popravil Sonnja -- 5.6.2008 14:22:56 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: sosedje
5.6.2008 15:04:56   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....danes sem zvedla, da bodo igrala postavili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...v vasi pa enega otroka (razen mojega 3 mesečnika, ki se kmalu izselil)....samo da kdo tam ne bi parkiral user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: sosedje
5.6.2008 19:10:23   
barika
Samo se mi zdi, da bi taki otroci tudi ograjo preplezali oz. da jim ni čisto nič tuje. Ne vem no, jaz sem, kar se tega tiče, čsito drugače vzgojena, mi kot otroci nismo nikoli hodili po tujih hišah, Volga ni dovolila, prav tako sosedje niso k nam v HIŠO, smo se pa lahko zunaj igrali ves dan. Ampak smo se znali tudi igrati, ti današnji otroci pa nič, samo da se škoda dela

_____________________________


ej, pri nas je bilo isto...pa še zdej ne hodim rada po obiskihuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: sosedje
5.6.2008 20:24:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Samo se mi zdi, da bi taki otroci tudi ograjo preplezali oz. da jim ni čisto nič tuje. Ne vem no, jaz sem, kar se tega tiče, čsito drugače vzgojena, mi kot otroci nismo nikoli hodili po tujih hišah, Volga ni dovolila, prav tako sosedje niso k nam v HIŠO, smo se pa lahko zunaj igrali ves dan. Ampak smo se znali tudi igrati, ti današnji otroci pa nič, samo da se škoda dela

_____________________________


ej, pri nas je bilo isto...pa še zdej ne hodim rada po obiskihuser posted image


Tudi jaz ne.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: sosedje
6.6.2008 8:54:20   
LoCa
user posted image ko sm pršpla iz službe ni blo več unga lista. pol sm pa novga prpopala in ga je nekdo nalepil kr v dvigalo user posted image

(odgovor članu čokoladka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: sosedje
6.6.2008 22:21:26   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Mislim če se ne zna/more/noče zaigrat ja kaj hudiča ti pa pol počne po bajti a kr za tabo hodi al kaj user posted image



Ne, malo zunaj, malo po bajti. Dve minuti zunaj, se igrata z meči, se mu več ne da, začen težit, da bi šel not, gre not, dva minuti na PS, gre spet ven, začne težit, če gre naš k njemu, da se bosta z rolko vozila, ker pri nas ni asfalta, .....skratka za ****. Aja, vmes, če je kaj za jest in take ****e. user posted image  



Volga. pa da ni ta otrok malo hiperaktiven? Ne resno te sprašujem, ker sem imela takega v razredu...pol minute mira....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: sosedje
7.6.2008 14:13:23   
karamela
Naši sosedi so vsi zelo vredu. Z enimi se družimo malo manj z drugimi malo več. No le eden čez cesto ki  ima kmetijo domačin se obnaša, kot da je vse njegovo, vendar do večjih konfiliktov ni nikdar prišlo in smo prijatelji.

Sem srečna, da imam tako ql sosede. Nekatere sicer redko vidim, se pa tiste par mesecev poleti kakšen večer pred uišo dobimo pa ga mal zažuramo. Očitno imam res srečo. user posted image user posted image user posted image  za moje sosede.


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za punčko
madjanca

katero vam je lepše?

Metka (62%)

Žana (38%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!