|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež kiddy infinity pro ali live pro
19.5.2008 11:09:53   
Mat3ja22
LP

Lastnice avtosedeža zanima me kako ste zadovoljne z njim in kako so zadovoljni z njim vaši malčki. Zaenkrat se še odločam kateri avtosedež naj kupim svojemu user posted image in prevladuje Kiddy Infinity pro predvsem zaradi odličnih testov.  tudi live pro mi ni slabi. kaj menite o omenjenih avtosedežih.

hvala vam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež kiddy infinity pro ali live pro
19.5.2008 11:47:08   
Emcek
Tudi jaz razmišljam o nakupu tega avtosedeža, za vsako informacijo (razen tistih ki so že na testih) bi bila hvaležna.


(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež kiddy infinity pro ali live pro
19.5.2008 14:01:16   
buček
mi smo pred kratkim kupili nov avtosedež in sem se odločala med kiddy ( po testih najboljši ) in med maxi cosi priorifix isofix ( tudi zelo dober na testih ) mislim da ima 2 ali 3 mesto. v ceni pa bistvena razlika. no pa smo se odločili za maxi cosi ker ko sem videla kiddy v živo in ko sem otroka posadila v sedež in ga pripela  mi ni bil niti malo všeč(materjal, ta preča zaradi česa je sedež varen ja kar padal dol.) meni ni bil ok....sbrobajte in poglejte v živo...

(odgovor članu Emcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež kiddy infinity pro ali live pro
19.5.2008 16:05:15   
Lunc_a
Mi imamo tistega do 36 kg in smo zelozadovoljni.In čisto nič ne pada dol,tako da....user posted image

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež kiddy infinity pro ali live pro
19.5.2008 16:11:36   
Kati81
Mi ga imamo in sicer do 18kg in smo zaenkrat zelo zelo zadovoljni je v uporabi že ene 4-5 mesecev in zaenkrat nimam slabih izkušenj z njem, je pa res da je drugačen od ostalih in se ga moraš navadit. Veliko ljudi misli da je otrok v njem zelo utesnjen, naša ni in je full vesela not, pa všeč mi je ker tudi ko zaspi ji glava ne opleta levo desno ampak lepo spi.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež kiddy infinity pro ali live pro
19.5.2008 17:55:49   
Anonimen
Mi ga imamo in sicer do 18kg in smo zaenkrat zelo zelo zadovoljni je v uporabi že ene 4-5 mesecev in zaenkrat nimam slabih izkušenj z njem, je pa res da je drugačen od ostalih in se ga moraš navadit.


Tudi uporabljali tega, brez tezav.

(odgovor članu Kati81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež kiddy infinity pro ali live pro
19.5.2008 20:49:51   
BAMBINA_
Mi smo imeli tistega do 18 kg, pa smo ga po treh mesecih uporabe prodali, ker je bil mali v njem grozno utesnjen, pa tudi lezel je dol, ko je brcal, čeprav sem ga vedno fajn pripela. Strašno neudoben, kot bi bil v prisilnem jopiču, majke mi... Jokal je vsakič, čeprav se je v lupinci rad vozil, pa tudi zdaj, ko imamo Recarota, ni duha in sluha o prejšnji slabi volji... Zaradi teh izkušenj jaz vsakemu odsvetujem avtosedeže z mizico.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




kozmetika za novorojenčka
tina202

katero firmo kozmetike ste uporabljale za novorojenčka? ( šampone, hladilna mazila... ). kaj mi priporočate?

to.to (32%)

bubchen (35%)

nivea (23%)

makra (10%)


Število vseh glasov: 107

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!