|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako rešujete probleme
16.5.2008 18:08:31   
Meggi
 Mene včasih čist iz tira vrže? Ne vem kje se me glava drži. Kot bi mi zatrokirali možgani. Prav jezna sem nase. Morda se človek res preveč sekira za vsako p.?

  Ok teorija, trezno razmisli, poglej z druge plati,,.. štima ja. Sam v praksi te pa včas čist zbije.

  A ja gumba ki bi ga stisnu, da bi se vse porihtal avtomatično, itak ni ne. Ostane samo trezna akcija!

Kako razmišljate ko ste v krizi? Za vikend težka tema?

Bodite v cvetju!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako rešujete probleme
16.5.2008 18:26:16   
deja27
vse bi dala,da bi obstajal gumb in bi pritisnil nanj in end.pri men se večkat zgodi,da razmišljam tko k pač mora bit,a vedno user posted image pol naredim čist kontra ali pa nič.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako rešujete probleme
16.5.2008 19:33:38   
Party
najprej me malo panika zagrabi,kaj zdej... potem imam nekaj časa black out v možganih. potem pa kar hitro začnem spet funkcionirat in rešim zadevo.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako rešujete probleme
16.5.2008 20:02:38   
lefairyon
sicer problemi skos obstajajo in se več ne obremenjujem toliko kot sem se prej, ker itak s tem ne rešim nič, sam nervozo v družini povzročam...tak da zdaj lepo prespim zadevo in jo naslednji dan probam trezno rešiti oziroma narediti strategijo kako se lotiti reševanja problema...pa tema sploh ni težka ampak realna in mislim, da ne bo povzročila slabe volje uporabnic...sam na izi pa bo vse lepše...s problemi ali brez...pa lep vikend...

PRIDTE NA VIGREDuser posted image


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Party)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako rešujete probleme
16.5.2008 22:18:22   
Pia73
Odkar sem imela oz. imam resne probleme z zdravjem se mi noben problem ne zdi več tako hud,... in jih nekako lažje premagujem.

Če bo zdravje bo tudi vse ostalo.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 22:44:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako rešujete probleme
16.5.2008 22:50:50   
Anonimen
Kako razmišljate ko ste v krizi?

Bodite v cvetju!


Ne razmisljam, sploh....user posted image .

Tudi ti ostani v cvetju :).

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako rešujete probleme
17.5.2008 0:59:50   
Rožica I
Kako razmišljate ko ste v krizi?

-----------------------------
Včasih sem naredila 3x večjo štalo, kot je v resnici user posted image user posted image ..

Dandanes pa imam toliko obveznosti, da kadar se začne kriza na kakem področju, (hvala bogu, se vedno začne na več frontah user posted image  user posted image  user posted image ), se ukvarjam z najpomembnejšo stvarjo tisti hip. Dostikrat se težave rešijo same po sebi s časom ali pa jih z ohlajeno glavo lahko gledam iz distance in potem bolje odreagiram.

V glavnem končno sem spoznala, da se nobena juha ne poje tako vroča, kot se skuha user posted image !
In tudi, da problemi/krize/težave, ki jih doživljam, niso zato, da bi me frustrirali in depresirali, ampak da bi se iz tega nekaj naučila user posted image ..



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako rešujete probleme
17.5.2008 8:12:10   
*kinnie*
Jaz si vse preveč jemljem k srcu, se preveč sekiram in poiskušam stvar takoj rešiti....da se ne bi s tem obremenjevala...pa sem prišla do tega, da če počakaš, se večima stvari reši sama...in da ni vse tako zelo črno, kot je videti prvi trenutek. Zdaj moram to spraviti še v prakso.user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako rešujete probleme
17.5.2008 10:11:38   
natasarobi
odvisno - včasih me panika kako naprej, včasih pa čisto brez težav, trezno in premišljeno

Se mi zdi, da včasih kompliciram in si naredim še dodatne težave kjer jih v bistvu sploh ni; po domače: iz muhe naredim slona

Od kar sem imela težave 'zdravstvene' se mi zdi, da ostalo ni tako grozno kot se nam zdi sprva. Čeprav, včasih zaradi teh težav vidim vse še trikrat bolj črno kot je. Manjka mi optimizma!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako rešujete probleme
18.5.2008 15:46:56   
Meggi
No, je zgleda res, da te more zdravje najprej mal opomnat, da so še pomembnejše stvari od tistih,ki jih nosimo v glavi. Mormo mal preklopit, a je zelo težko. Men včasih tako poka,.. da si mislim da ne bom zdržala. Pa vidim, da ene še boj hude stvari zmorejo!

Ja kr prešaltat na optimizem.. kako se to naredi?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?