|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 19:15:55   
BONI*
Luka zadnje dni čez dan zelo veliko spi, česar prej nisem bila vajena. Spati ga moram dati na cca. 1,5 ure in spi od 1/2 do 2 ur, če smo zunaj pa brez problema tudi 4 ure. Tudi ponoči lepo spi in se zbudi največ 2x. Z hranjenjem nimava težav. Lahko, da je to za 2 mesečnika čisto normalen ritem, samo jaz tega do sedaj nisem bila vajena.
Danes pa že od 14h praktično ves čas spi. Vmes sem ga podojila, ga 2x previla, ga poskušala pripraviti do igre oz. klepeta z mano, pa nisem bila preveč uspešna, ker že spet spi. Saj ne da mi to ne paše (pa še kako paše!), samo malo me skrbi, da se kaj ne kuha (kakšna viroza?), ker tega res nisem bila vajena. Zaradi dvomov sem mu šla meriti temperaturo, ki je pod pazduho pokazala 36.9°C (pred tem sem ga imela kar nekaj časa v naročju), čez pol ure pa v ušesu 36.3°C. Ko sem mu ušesni termometer dala v levo uho, je začel ful jokati, ko pa sem ga potem dala še v desno uho, je bilo pa OK. Ali ga mogoče boli uho in ima zato povišano malo višjo temperaturo in zato toliko spi?
Kako naj vem, če ga res boli uho? Najbrž bi veliko jokal, to pa Luka danes sigurno ne. Ali bi bilo uho tudi kaj pordelo?

Lp, Boni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 19:19:05   
Anonimen
Ne bi rekla, da ga boli uho, drugače bi verjetno jokal. Dvomim tudi, da se kaj kuha (viroza), morda mu samo paše malo dlje spat. Nimam pojma.

(odgovor članu BONI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 19:22:58   
piščanc
če bi ga kaj bolelo bi jokal, še posebno ušesa so zelo občutljiva.

Mislim, da ima samo zaspan dan, pa najbrž ga ne dajejo nobeni krči in mirno spi. Uživaj, saj ne bo trajalo.

lp, ninatj

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 19:32:23   
BONI*
Ja, pozabila sem povedati, da kakih hudih krčev pa že 14 dni ni več. Prdi pa še vedno kot za stavo.

Lp, Boni

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 19:34:16   
Sarica2
Bodi vesela, da je tako. Dvomesečniki bi morali v povprečju spati (če jih nič ne muči) od 15-18 ur (tako prebrala v Pampers reviji, ki sem jo dobila v paketu v porodnišnici)dnevno. Naš take zganja čez dan, da me skrbi, ker premalo spi. Poleg tega pa bi se tudi jaz rada malo spočila, kaj skuhala in pojedla.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 19:43:30   
Anonimen
Ko je naš imel vnetje ušesa (3 tedne nazaj) je tudi veliko spal tisti dan. Sploh pomislila nisem, da ga kaj boli, šele ko sem zvečer ugotovila, da ima vročino, sem ga odpeljala k zdravniku in takoj, ko ga je prijel za desno uho, je začel jokat. Pri levem pa ne.

Ne moreš vedeti, če ima tvoj otrok vneto uho. Sploh če ima višji prag bolečine, tega ne bo pokazal, dokler ne bo tukaj tudi vročina - ta pa bo slej ko prej tudi prišla. Svetujem ti, da obiščeta zdravnika, saj ti bo le on lahko povedal, kaj se z njim kuha, pa tudi ti boš bolj potolažena.

(odgovor članu BONI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 20:25:02   
Lunca1
naša v povprečju spi 10 ur, danes sicer malo več.

LP Lunca

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 22:17:48   
Pi-kica 1
Moj sinko, star 2,5 meseca, spi vsake toliko časa skoraj ves dan. V nedeljo je bil buden, če odštejem hranjenje, komaj kaki dve uri, ostalo je sladko spančkal. Je pa zato včeraj in danes notri spravil, ko je pa spal samo dve uri. Jaz pravim, ko tako spi, da ima spalni dan.
Po moje, če nima vročine, je pač malo bolj zaspan.

LP

Pi-kica

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   veliko (preveč?)spi in ali ga boli uho?
15.2.2005 22:21:01   
puri
Probaj mu pritisniti na uho s prstom, pa boš videla, če bo jokal,.....če bo, potem ga verjetno res boli uho!

lp

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...





slutnja

ste se znebile strij po porodu?s cim

jih nisem dobila (34%)

imela sem jih ze imela tudi pred porodom (14%)

da (3%)

ne (28%)

ne,se ne obremenjujem (21%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!