|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče več piti flaške
5.5.2008 21:45:20   
jaša2
naša mala bo čez 2 tedna stara 1 leto. zadnjih nekaj dni se nam dogaja, da noče piti mleka (zjutraj in zvečer še dobi adapt.mleko NOvalac). prvič, ko se je to zgodlo, sem mislila da je mogoč zaradi cuclja, ker sem ga zamenjala in je bil novi malo večji z malo večjo luknjico. pa sem ji dala gor starega, pa glih tak ni htela.
pol je enkrat pila en dan zvečer, en dan zjutraj - pa smo jo mogli fajn nahecat, da je pila...danes pa ne zjutraj, ne zvečer. ni mi jasno, zakaj????? skoz imava enako adapt.mleko, tak da ni zato, ker bi ga menjali.
sicer normalno je, tud namesto flaške potem poje kak jogurt. ampak, kolikor jaz vem, bi naj pri tej starosti še vedno dobla nekaj mleka??

a je imela katera podobne izkušnje? prosim za nasvete!!!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče več piti flaške
5.5.2008 22:08:28   
rose
moja je bila skoz dojena in se je 1 dan po 1. rojstnem dnevu sama odstavila. mleka ji pa nisem še nekaj časa dodajala. je pa zato dobila mlečne stvari: jogurt, sir, mlečna kašica za večerjo, pa razni greski. tako da po moje, ni panike, če noče mleka.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče več piti flaške
5.5.2008 22:12:02   
Naja30
Po moje tud ni panike, če daješ ml.izdelke. Lahko ji pa namesto flaške poskusiš dat iz kozarčka. Mogoče ji bo pa bolj zanimivo in bo pila.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče več piti flaške
5.5.2008 22:33:02   
pupica25
Naša pikica je stara 7,5m in že skoraj mesec dni noče pit mleka. Smo že vse preizkusili in nam pije samo ponoči. Se vsak večer ful mučim, pa mi redko uspe. Zato pač dodajam čim več mlečnih izdelkov čez dan, pa poskušam adap.mleko vmešavat  k hrani

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče več piti flaške
5.5.2008 23:40:08   
Lunc_a
ne sili otroka če noče,ji pač ne paše.Nikom ništauser posted image

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče več piti flaške
6.5.2008 6:41:02   
srki
Saj ni nič narobe, če noče iz flaše. Pa poskusi z magičnim lončkom ali preprosto, iz skodelice.


(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče več piti flaške
6.5.2008 12:45:08   
ThinkPink
Kaj pa če ji namesto flaške zvečer daš kakšno mlečno kašico, npr. Čokolino, Rižolino? Če poje vsaj 150 ml takšne kašice 2x na dan, pa še kakšen jogurt, mislim, da je čisto dovolj "mlečnih" produktov.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noče več piti flaške
6.5.2008 14:25:55   
helenav
Jaz sem našo P ravno danes spraševala, kako z otroci, ki ne želijo flaške z mlekom...
in ni panike!!!! še za našo..ki je 8 mesecev,je rekla,da v primeru da zmanjka mleka pri meni, bo dobila ves potreben kalcij z mlečnimi izdelki ( skutke,sirček,jogurt).


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noče več piti flaške
6.5.2008 14:29:14   
Mateja82
Mi ima doma dva sončka. Starejša  2 leti je nepoboljšljiv odvisnik od flaše, mlajši (8 mesecev) pa flaše in mleka ne mara od 4 meseca naprej.

Pri njemu rešujemo tako,da dobi zjutraj in zvečer mlečno kašico, vmes poje še 100g skuto s sadjem , kakšen fruhtcverg.. no tako mi spravimo not tistih 500ml -600ml , ki jih  še rabi pri svoji starosti. Pomoje bosta to lahko čist lepo nadomestile z mlečnimi izdelki pa kmal se bo naučila tudi iz lončka pit pa bo tako mogoče rajši.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noče več piti flaške
6.5.2008 15:56:20   
nananaja
lahko skuhaš mlečni riž, mlačni gres, polento z mlekom... v glavnem karkoli
pa sej bo stara eno leto. enkrat pač more opustit flašo, eni se za to odločijo sami.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noče več piti flaške
6.5.2008 21:57:44   
hillmagic
 
Po moje tud ni panike, če daješ ml.izdelke. Lahko ji pa namesto flaške poskusiš dat iz kozarčka. Mogoče ji bo pa bolj zanimivo in bo pila.

Se strinjam sem ravno hotela omenit da ji bo mogoče všeč biti iz kozarčka. Če pa ji ne paše več mleko lahko probaš kakšno drugo mleko. Jaz sem mojiuser posted image  na začetku dala Novolacka potem pa HIPP2 in ji je bolj všeč. Tako da če te skrbi, da ne pije mleka lahko poleg drugih predlogov probaš tudi to. Če ne pa tudi ni nič narobe ker lahko to nadomestita z drugimi naštetimi izdelki
Pa veliko srece in vse dobro še naprej

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




kaaka
bibica1

kdaj po porodu ste spet zanosile??????????????????

1 mesec (14%)

2 meseca (0%)

3 mesece (3%)

4mesece (2%)

5mesecev (3%)

več kot 5mesecev (79%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!