|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mooncup?
7.5.2008 8:42:50   
urška
tam na femmecupovi strani piše, da jo je treba praznit na najmanj 12 ur. tko da po moje se lahko nekako ogneš temu, da si jo moraš spraznjevat v lokalu oz. na javnih straniščih.

sem jih pa tudi po mejlu vprašala kako je z velikostjo in so mi vsefajn razložil.
zdej samo čakam da jo dobim in preskusim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mooncup?
7.5.2008 16:28:51   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: urška

tam na femmecupovi strani piše, da jo je treba praznit na najmanj 12 ur. tko da po moje se lahko nekako ogneš temu, da si jo moraš spraznjevat v lokalu oz. na javnih straniščih.


Se strinjam s tabo.


sem jih pa tudi po mejlu vprašala kako je z velikostjo in so mi vsefajn razložil.
zdej samo čakam da jo dobim in preskusim.



In kaj so ti razložili. Pa kje si naročila?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mooncup?
7.5.2008 17:02:00   
urška
tole so mi napisali ko sem jih vprašala glede velikosti:
Urska,   Many thanks for contacting Femmecup.  Our cup comes in just one size because your internal shape and muscles hold the cup in place.  Some other cups have as little as 4mm in difference between the two sizes and this is not necessary to ensure a good fit and no leaks.   We want to make it simple for women to purchase Femmecup with no charts to study and no confusion.   Kind regards,
naročila sem pa na www.femmecup.com


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mooncup?
7.5.2008 17:51:01   
dulcinea
Urška, hvala za informacijo. Jaz sem tudi naročila pri njih. Upam, da mi bo šalčka všeč. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mooncup?
10.5.2008 17:07:30   
dulcinea
Jaz sem šalčko že dobila. Včeraj sem prišla domov, pa da bom mami rekla, da bo prišel en paketek iz Anglije, pa je bil že tam. Je pa hitro prišlo. PA so rekli, da do 14 dni. No, nisem še prekuhala in sprobala. Bom pa to naredila preden dobim user posted image .

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mooncup?
10.5.2008 21:05:54   
urška
ja jaz sem jo tudi danes dobila. sem bila ful presenečena, ker sem že mislila, da ne bo prišla pravočasno, da bi jo lahko uporabila še ta mesec.
zgleda mogoče malo čudno in veliko, ampak upam, da bo

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mooncup?
11.5.2008 10:00:58   
dulcinea
Urška, meni se je tudi zdela kar precej velika, mojemu še bolj. Sem jo pa sterilizirala in probala dat noter. No, malo težje je šlo, samo motilo me ni pa prav nič. Edin spodaj jo moram ob prilki skrajšat. Ma s tem se bom ukvarjala, ko bo prišla user posted image . No, pa z ven jemanjem sem tudi imela malo problemov, ampak to bo zato, ker sem brala o tem. Če ne bi, bi šlo ziher normalno.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mooncup?
11.5.2008 11:25:34   
Kaliope
no, to mene najbolj zanima: a te res nič ne moti, ovira ali celo boli, ko je vstavljena? Ker jaz imam prvih par minut probleme celo s tamponi in zato precej cincam pri kupovanju tega novega čuda ...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mooncup?
11.5.2008 21:35:07   
dulcinea
Vidiš, jaz tudi. Problem pri tamponu je, da je suh. Ta zadeva pa je iz silikona in samo zbira tekočino, medtem ko tampon vsrka. Jaz sem si lonček vstavila, čeprav nimam trenutno user posted image in sem probala hodit, se usest itd... Pa mi je blo kul. Edino ko sem se usedla me je mal motila una palčka na koncu. No, saj se jo lahko skrajša, kar tudi bom, ko dobim user posted image .

Drugače se pa pomoje navadiš na stvar v tebi. Jaz sem recimo probala tudi kroglice in sem si mislila, kako me bo motilo, pa mi je bilo prav kul.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!