|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačenje 9M
21.4.2008 8:58:40   
Pinkyca
Pozdravljene,

tiste z 9M user posted image  zanima me:

1.
ali spite v spalni vreči oz. kako jih naštimate za spat
ker naš je bil lepo navajen vreče čez zimo 
zdaj pa se mi zdi da mu ratuje prevroče
pa se bojim mu jo slečt ker tako opleta po posteljici
že z vrečo kaj šele če mu jo dam dol
bodo bose nogice ven gledale
a ga naj hodim skos čekirat potem

2.
ali jih za ven še oblačite v žabice in hlače
ali ste že šli na nogavičke

vse to gre na račun tega čudnega vremena
ko je 1 minuto sonce in vroče
že naslednjo pa piha mrzel veter

user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 12:02:06   
ZmajTolovaj
vse to gre na račun tega čudnega vremena

Ja, milo rečeno čudnega user posted image .

Za spat imamo dve vreči, debelejšo sem zdaj zamenjala z letno, tanjšo, potem pa menjam tudi tanke in debelejše pižamice, odvisno.
Za ven pa ima še vedno žabice in tanke hlače čez, ker če piha, ima čisto mrzle noge.
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 12:14:10   
kaya2007
smo malo starejši, ampak bi pri 9 mesecih naredila isto user posted image  in smo še v spalni vreči, sicer čisto tanki (iščem novo, ker je ta že zelo majhna, ampak tako tanke sploh ne dobim). žabice smo pa ukinili že kakšna 2 tedna nazaj in mislim da zanje ni več potrebe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 13:28:15   
ThinkPink
Naša je oblečena takole (če je nad 15st.): žabice, body z dolgimi rokavi, kaobojke, mikica, tanka jaknica, na glavi pa ima trak čez ušesa, če piha. Ni več v vreči za spanje, če ni ravno sončka in piha, jo pokrijem z dekico.

Ko bo nad 20st. bom ukinila tudi žabice in jaknico.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 13:49:37   
Suzy.
Jaz ga ne dajem več v vrečo, ker mu je prevroče. Se pa zmeraj čist odkrije in ga grem še enkrat pokrit pol k čist zaspi. Sem hotla kupit čist tanko vrečo. Tako, kot sem jih videla v Mercatorju, mislim da so Lumpijeve ampak so samo majhne. Pa ne vem a večje sploh ne obstajajo. Ga pa dam spat v žabicah (tistih ta širokih), ker si tut nogavice vedno dol potegne.

Za ven mu pa še zmeraj dam žabice.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 13:59:22   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Suzy.

Jaz ga ne dajem več v vrečo, ker mu je prevroče. Se pa zmeraj čist odkrije in ga grem še enkrat pokrit pol k čist zaspi. Sem hotla kupit čist tanko vrečo. Tako, kot sem jih videla v Mercatorju, mislim da so Lumpijeve ampak so samo majhne. Pa ne vem a večje sploh ne obstajajo. Ga pa dam spat v žabicah (tistih ta širokih), ker si tut nogavice vedno dol potegne.

Za ven mu pa še zmeraj dam žabice.


naša je stara 8,5m in za ven mava vedno žabice in hlače čez, na nogicah pa še štumfke in copatke. ma zmrznjene noge po mamici user posted image . zgoraj mava bodi,  majčko in tanko jaknco ali jopco. pa na glavi vedno kapico ali rutico. govorim za temp med 10-15°C.

v vreči pa naša ni nikoli bila, tako da ne znam svetovat. je pa za nočno spanje oblečena v bodi in pajac pižamco, pokrita pa s tanko bombažno dekco in kovtrom. notr mamo pa cca 19°C.

je pa pomoje ful odvisno od otročka. morš ga mal nagruntat kolk rabi bit oblečen, da mu ni vroče in da mu ni hladno. eni res hitr zakuhajo, drugi so ap skoz mrzli.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 14:32:46   
Pinkyca
ej hvala vam vsem za odgovore
full ste mi ble v pomoč
user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 15:41:45   
ZmajTolovaj
Ta tanjšo spalko sem jaz kupila v HM, pa se mi zdi, da so imeli še vsej dve večji številki (moja je menda dolžine 80? ne vem točno, pa mala spi, tako da ne morem pogledat) user posted image Nisem pa čist 100%.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oblačenje 9M
21.4.2008 22:53:12   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

je pa pomoje ful odvisno od otročka. morš ga mal nagruntat kolk rabi bit oblečen, da mu ni vroče in da mu ni hladno. eni res hitr zakuhajo, drugi so ap skoz mrzli.


Največja modrost!

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Prvi copatki/čeveljčki
Miška2006

Katere copatke oz. čeveljčke ste dali vašemu otročku, ko se je začel postavljati na nogice?

Tipsie Toes (5%)

Jinwood (2%)

Starchild (1%)

Pediped (8%)

Ciciban (61%)

Drugo...KATERE? (22%)


Število vseh glasov: 303

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!