|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatolog
20.4.2008 15:07:48   
Anonimen
Pozdravljene.
Za malega imam napotnico za dermatologa, ker ima rane v pregibih in grozno kožo. Zanima me, ali moram pridobiti datum ali grem kar v pediatrično z njim na pregled, namreč nobeden v ambulanti nam nič ne reče, samo pozanimam se naj. Kako je bilo v  vaših primerih?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dermatolog
20.4.2008 15:59:44   
MAREC06
Ojla!
Tudi mi imamo grozne težave zaradi alergije, atopijskega dermatitisa, pa smo zdaj dobili napotnico za dermatologa in sm jo poslala ter dobil datum v juniju. No takle je naš zdravstvouser posted image , mi pa rokce take, da jih še umivat skor ne upam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dermatolog
20.4.2008 16:05:11   
*erika*
poslji napotnico po posti na njihov naslov,pa ti oni potem vrnejo napotnico z datumom in uro.tako smo mi morali nardit

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu MAREC06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dermatolog
20.4.2008 18:38:23   
vila
Pozdravljena. Po moje je pa odvisno, kam misliš it. Mi imamo tudi probleme s kožo, sn dobla napotnico za tamalo pri ca. 1,5 let, pa je tašča šla z njo kr v dermatološko ambulanto (SB Celje), pa je bila tamala obravnavana še isti dan. Pa ni bilo na napotnici nič napisano nujno, ali kaj podobnega. Pa tudi zdaj, ko imamo kontrole, rečejo, da v slučaju hujšega poslabšanja naj pridemo takoj, drugače pa ob kontroli. Lep dan še naprej.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dermatolog
20.4.2008 21:15:53   
Klaudia
Mi smo klicali v ambulanto (stare pravde 4 v LJ) in smo bili naročeni čez par dni.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dermatolog
20.4.2008 22:17:02   
Anonimen
Ja, tukaj gremo mi. Bom kar poklicala zjutraj, da ne bom brezveze hodila s tamalim. Edino bojim se, da bo kašnen mesec dni za čakat. Pa kaj je s tem zdravstvom? Saj ni čudno, da se jih toliko zateka k alternativi. Povsod v zdravstvu pa samo skomignejo z rameni, pa papirje v roke porinejo in to je to. Pa hvala za odgovore. LP

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?