|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašljanje in neješčnost
17.4.2008 21:31:46   
miškot
Naš mali je star 8m, že en teden kašlja, lije mu iz noska in zadnje dva dni tudi me poje toliko kot prej. K zdravniku sem šla že pvi dan pa so me odslovili kot navaden prehlad in rekli, da ima vročino najbrž od rasti zob.  V enem tednu se stanje ni izboljšalo razen vročine, ki je nima. Glede na to, da prej še nikoli ni bil zares bolan, me zanima, če se vam zdi običajno, da kašelj kar traja? Ali je obenem tudi običajno, da manj je?Nosek pucamo skos pa je vseeno zaštopan do amena. Ali naj frem kar nazaj k zdravniku?


< Sporočilo je popravil miškot -- 17.4.2008 21:33:13 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašljanje in neješčnost
17.4.2008 21:33:46   
N _ B
Pojdita se nazaj k zdravniku pokazat.

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašljanje in neješčnost
17.4.2008 21:54:45   
vesel
Ti priporočam,da obiščeta P,če imaš občutek,da malčkovo stanje ni boljše.

Lp

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašljanje in neješčnost
18.4.2008 6:38:59   
Maleal
Pojdi nazaj do pediatra.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašljanje in neješčnost
18.4.2008 6:49:44   
anju
ja, kašelj lahko dolgo traja. in možno, da zaradi tega manj je. lahko ga boli grlce ali mu ne paše zaradi katarja. če gresta k P pazi, da ne bo tam staknil še kaj.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašljanje in neješčnost
18.4.2008 10:30:36   
biga
Moj 11-mesečni sin tudi kašlja že en teden in ima zamašen nos. Čistim mu ga s fiziološko in posesam z aspiratorjem. Vem pa, da kašlja, ker ima veliko sluzi v grlu, ki je ne more izkašljat in ga draži. Vročine tudi ni imel, tako da gre za prehlad. Prej enkrat pa tudi ni jedel skoraj nič, ker ga je bolelo grlo, ušeska je imel vneta, potem je pa dobil bronhiolitis in gripo in sva morala v bolnico. Če se ti zdi, da se mu stanje slabša, da ne gre za običajen prehlad, kar vztrajaj in ga pelji k zdravniku. Da se vam ne bo prehlad zapletel v kaj hujšega.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašljanje in neješčnost
18.4.2008 11:25:55   
Naja30
Pojdi nazaj, ja. Če kašelj traja, ga je treba zdraviti.
Ne pusti se odgnat. Otrokovo zdravje je najpomembnejše.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašljanje in neješčnost
18.4.2008 12:55:56   
ThinkPink
Če se ti zdi, da se mu stanje slabša, da ne gre za običajen prehlad, kar vztrajaj in ga pelji k zdravniku. Da se vam ne bo prehlad zapletel v kaj hujšega.


Se strinjam!

Nam zdaj nekaj dni oz. en teden noče jest Gh, pa so rekli v ZD po telefonu, ahhh saj so samo zobki.

Hvalabogu, da sva šla vseeno z njo k P, ki je ugotovila, da je neješča zaradi trebušne viroze. Tako, da...včasih je treba biti tečen pri zdravniku. Res ne razumem, kako so te lahko na začetku tako hitro odpravili, lahko bi te dal na test krvi, urina in ugotovil, če se kaj kuha...


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kašljanje in neješčnost
18.4.2008 13:23:50   
livia
Po mojem ima vnetje grla. Vsaj pri nas je vdno tako, da ne je, ko ima vneto grlo.
Pojdi spet h pediatru.
Nos pa le fajn pucaj, da ne gre na ušesa. Fiziološko fajn ulij not, pa z aspiratorjem ven povleči. Fiziološko je najbolje uliti v sedečem položaju in vlit jo moreš toliko, da skozi drugo nosnico ven priteče. Jaz to delam kar z 5 ml injekcijo (dobiš v lekarni) in v vsako nosnico dam cca. 3 ml. Tako so me naučili na infekcijski kliniki. Potem ta fiziološka fajn razredči šmrkelj in potegnem ven z aspiratorjem. Včasih vlijem kar 2krat zapored, če je fejs zabasano. Vem pa, da imajo v nekaterih ZD tudi aspiratorje in če boš šla spet h pediatru prosi, da mu oni spucajo.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kašljanje in neješčnost
18.4.2008 20:03:36   
miškot
Evo nas, smo šli nazaj - bronhitis z antibiotiki in večernimi inhalacijami. Hvala za spodbudo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?