|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 22:09:29   
taja27
po cesti, po avtocesti, po vodi (no  ne z avtom) ... kjer češ, kamor češ.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 1:06:00   
* Mateja *
Avtocesta je zakon, Radio do poda na gals, se derem ko nora in šibam kolikor pač gre moj pedžo. zakon...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 8:34:41   
mojsoncek
Mene pa avtocesta uspava, raje imam dinamicno voznjo po ovinkastih cestah user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 8:40:51   
Anonimen
Obožujem vožnjo in obožujem avtocesto.
Še v času mladosti brez obveznosti, sem bila vedno voznik. Še posebej, če smo šli ob polnoči v Portorož na kavo. Ne samo, da so mi zaupali svoj avto, še sama sem se ponudila, če lahko peljem.user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 15:57:58   
Anonimen
A pa si ti ziher, da v passatu karavanu ostane samo 20-30 cm prostora? Se mi zdi to mal cudno. Potem sploh nikamor ne morete it skupaj, kje tu potem logika? user posted image

Nisem ravno ljubitelj AC, ampak ce je cesta dokaj prazna, je fajn. Ne maram edino vkljucevanja, prehitevanje in izkljucevanje je pa piece of cake.

Sicer pa najraje vozim po regionalnih cestah, ampak ne skozi naselja user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 16:17:33   
karamela
Evo še ena ki full  sovraži vožnjo po AC, vidim da vas večina uživa v tem.

Peljem se samo če je res potrebno, mi je muka. Mi imamo tudi passata. Zadaj 2 avtosedeža in vmes verjami je res malo prostora. Jaz, pa mam še ne 43 kg komej stlačim rit vmes, kadar kam gremo s taščo, ki je zelo zelo okrogla in sedi spredaj, tako da čisto verjamem da 3 avtosedeži še posebej tisti bolj glomazni za manjše user posted image  ne gredo skupaj zadaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 16:23:31   
Sibil_
JAz uživam v vožnji čisto povsod, na AC še posebej, ko lahko malo bolj na gas pritisnem.In tudi jaz imam radio na ves glas (samo zdej me nekaj heca pa moram avtorado menjat, grrr).user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 16:27:31   
pika74
Ker mam malo širši avto, se najbolje znajdem na avtocesti.
Drgač pa rada mal pohodim gas user posted image . Tko da... če bi mi kdo dal na izbiro, stranske ovinkaste, ozke al pa AC, bi definitivno rajš zbrala AC user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 16:28:35   
pajčolanka
rada vozim po AC edino prehitevanja v ovinkih ne maram...ostalo pa mega.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 16:44:17   
NAJBOLJŠA
Diana, men tud ne gre v glavo, kako da se ne spravte v avto?
A sem prav zastopila, ti pa tvoj, pa trije frocki?
Mi imamo ford mondea karavana, pa smo čist na kamot...?

Drgač pa se vozim dnevno 110 km, do službe in nazaj, in je avtocesta res fajn.Res pa je, odvisno od razpoložanja, včasih bolj uživam v stranskih ( med vikendom, ko ni gužve ), včasih pa na AC bolj.


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 17:54:12   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Meni ni panike. Ko sem naredila izpit me je bilo strah kako se bom vključila, pa je strah minil..v vožnji pa uživam.user posted image
upam da bo mene tudiuser posted image Sm taka prpa,se mi kar noge tresejouser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 18:07:37   
Anonimen
Kaj pa ce das enga otroka na prvi sedez (z avtosedezem vred, jasno), a pol je se vedno premal prostora zate, ce bi dala lupinico zadaj?

za 15-36kg avtosedeze vem, da se lahko spredaj peljejo, tako da se najbrz tudi vmesni da. Res da ni najvarnejse mesto v avtu, samo potem pa do sole nikamor ne boste skupaj mogli, al kako?

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 18:08:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karamela
. Jaz, pa mam še ne 43 kg komej stlačim rit vmes,


Uau, se ena taka, kot jaz. Ceprav trenutno bi mogla imet kaj vec kot komaj 43 user posted image

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 18:10:01   
Anonimen
Ribica RR - res ni placa, ja imamo tri večje avtosedeže in ni šans....

Prej smo se lahko vozili, ko smo bili štirje, od februarja nas je pa 5 in nam še ni uspelo novega avta kupiti. Bo kar treba kakega Sharana ali pa Seata Alhambro, tam se fino not sedi, samo prej bo treba kaj dinarčkov zaslužiti.

Drugače pa, kot je ena napisala, vožnjo obožujem, tudi jaz dam radio na glas in vozim kot munjena, če to le ni avtocesta, tam imam pa nek čuden strah, ne vem zakajuser posted image

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 18:19:02   
Anonimen
Ni mi probleme ne AC ne kje drugje. Edino na AC mi je dolgčas in se vse skupaj preveč vleče, preveč je enolično, daš v peto in nogo na gas in to je to. BV. Jaz rada prčkam po menjalnikuuser posted image .

A ne morete pa se peljati tako da se peljete eden za drugim, ti pelješ za možem in ti on "dela pot"user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 18:27:10   
caillou
Ja, zelo rada vozim po (avto)cesti.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 18:35:35   
karamela
IZVIRNO SPOROČILO: karamela
. Jaz, pa mam še ne 43 kg komej stlačim rit vmes,


Uau, se ena taka, kot jaz. Ceprav trenutno bi mogla imet kaj vec kot komaj 43


Ja, pa tut iste probleme s čevlji imave št. 35.user posted image  nikjer za dobit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 19:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karamela

IZVIRNO SPOROČILO: karamela
. Jaz, pa mam še ne 43 kg komej stlačim rit vmes,


Uau, se ena taka, kot jaz. Ceprav trenutno bi mogla imet kaj vec kot komaj 43


Ja, pa tut iste probleme s čevlji imave št. 35.user posted image  nikjer za dobit.


A-a, jaz imam 37 cevlje user posted image  Edina stvar, skaterim nimam problemov user posted image  Hlace kupovat je itak science fiction.

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 19:25:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Avtocesta je zakon, Radio do poda na gals, se derem ko nora in šibam kolikor pač gre moj pedžo. zakon...


Isto, samo da se držim omejitev user posted image user posted image user posted image . Pa upam, da se me ne sliši ven, ker ful fušam user posted image .


(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 20:01:57   
Astorija
Avtocesta še nekako gre (ko je nujno), groza me je pa obvoznice, sploh ko je gužva...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 21:51:35   
Dadi
Moja svakinja se tudi ne pelje po avtocesti. Jo je strah. Po navadni ja, po avtocesti pa ne. Pa ma izpit že ohoho časa.

Meni ne dela nobenih težav nobena cesta....mi bolj avto, ker je švoh in če želim prehitevati po regionalki, moram imeti dovolj pregledno cesto da vzamem zalet in prehitim...user posted image  Avtocesta je pa sploh easy.


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Astorija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
12.4.2008 22:52:49   
mala maja
men tud ni jasno kako se ne spravite notri v pasata. Pa saj je full prostoren avto. Mi smo v 206 spravli na zadnji sedež dva stolčka pa še enega 8 letnika zraven, pa ni med tamalimi in tasuhimi bil takrat. Je že takrat nosil cunje za 12 let in imel nigo št. 38user posted image , k ste glih pri tem.

Kaj pa najem avtomobila-kakšnega enoprostorca za par dni. Sicer je najem kar drag amapk verjetno če računaš čas pa porabo bencina za dva avtomobila.. mogoče nekaj malega doplačaš. Ali pa si gav sposodite pri kašnih kolegih.user posted image . Sej vem da je problem amapk včasih se pa najde kdo z razumom in dobrim srcem.


No vozit po AC mi ni problem, čeprav je tud mene grozno strah tovornjakarjev in včasih kar zamižim ko peljem mimo, če pa moj pelje je pa še poščipan zraven. Pa še držim se k klop za vratauser posted image user posted image . Bi se enkrat na AC proti primorski kmal pobil vsi, ko nam je pri 180 km na uro na prehitevalni pas zapeljal tovornjak s hlodi. Seveda prehiteval je pa tovornjak, pa še v klanecuser posted image .Še danes ne vem kako nam je uspelo se zmazat iz tega. Kolega ki je sedel na sovoznikovem sedežu je bil brez šopa lasuser posted image , seveda jaz sem sedela pa zadaj za njim pri user posted image  in od takrat tak strahuser posted image user posted image . Se bojim tovornjakov kot user posted image user posted image
amapk ni pa to ovira da bi se peljala po stari cesti do primorske.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
13.4.2008 0:40:36   
Anonimen
Mala maja poglej, da ti razložim user posted image

Alex je star 3 leta, Nina 22 mesecev in Neja 1 mesec. To so trije avtosedeži in ni šans da gredo uzadaj vsi trije. Ne gredo ker imamo zdaj dva, vmes na sredini pa čisto malo prostora, morda za pol sedeža, ziher pa ne za enega.

Če dam pa dojenčico na prvi sedež bi pa jaz morala sedeti uzadaj med dvema avtosedežema pa tudi ni šans ker se ne stlačim tja.

Ne bomo se pa do šole tako vozili, valjda bomo kupili kak avto. Se pa avta ne kupi kar tako iz danes na jutri, no moj je pa kar tako iz danes na jutri rezerviral neke aparmaje in nas kar prijavil da se bomo imeli luštno. Ni pa pomislil na avto, jaz sem se pa šele danes spomnila da rabi Neja osebno izkaznico. Pa sploh ne vem če nam jo bo ratalo dobiti do takrat.

Po AC pa nočem vozit ker me je enkrat moj silil ko sva šla v NEUM naj prehitevam pa kaj vozim tako počasi pa naj že enkrat prehitim kamion, pol sem pa tako sekala cesto, ker so za mano blendali da sem pred en kamion zapeljala za las in skoraj naju oba ubila, ker nisem pravilno razdalje precenila pa na živce mi je šlo ker me je silil naj prehitevam user posted image

skratka, avtoceste me bolijo nekje globoko v želodcu, ne morem pomagati user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
13.4.2008 0:52:11   
mala maja
no ja sej razumem kako je v avtomobilu, sam vseeno neuser posted image user posted image user posted image  kako se ne stlačite v pasata.

Glej mi smo se v 20 (otorci so bili stari 1, 4, in 8 let). Pa smo imeli zadaj dva avtosedeža, enega od 0-18 kg, enega od 15-36, pa še jahača. Pa je vse šlo notri? Ne razumem kako ne gre v pasata. A lupinica ne gre na sredinouser posted image

ja pa tu vem da se avtomobila ne kupi čez noč. Mi smo se eno leto tako stiskali, dokler meni ni počil film in sem pritišala nov avto.user posted image  Se vsaj malo varneje počutim. Res da sva se kar precej zapufala in da veva, da pač ene 10 let ne bo novega avtomobila. Ampak varnost je na 1. mestu. Si nas danes ne predstavljam v malem avtomobilu. Pa še pr ta suhih nismouser posted image user posted image

Glede osebne, pa če razložiš da jo rabiš nujno, jo dobiš v enem tednu. Lahko jo pa tud v enem dnevu dobiš, samo jo moraš it iskat v NM ali CE osebno. Na UE naročiš osebno, pa ti povedo, kje jo lahko osebno vzdigneš še isti dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
13.4.2008 1:11:58   
Anonimen
o Mala Maja hvala ti za vse informacije, kar se tiče osebne in ostalega. Ja no potem bi šla pa res v Celje če to obstaja.

Morda pa imamo mi drugačnega passata kot ostali, ampak pri nas ne gre lupinica na sredino, veš če bi se dala, veš da se ne bi brihtala kako na morje. Plus da sovražim avtocesto pol veš da sem vse variante sprobala. Pa je tudi nevarno za tamalo, tudi če bi lupinica šla not, sta tamala tok divja, ko se začneta kregati si mečeta avtomobile, vmes pa še kaj pulita iz rok, bog ne daj da bi bil dojenček vmes user posted image med njima.

Pa če sem realna tudi ne vem če bi šla vsa roba v avto. Pa voziček za dojenčka ki je ful velik pa cel kup robe za user posted image  ki je nekaj bolna in se vsake toliko pobruha, danes sem jo 3x preoblekla, pobruha pa vse kar ima na sebi. Za 7 dni bom rabila ful robe pa flaške pa kaj vem kaj še vse..pa za tavečja igrače, obleke, uf, jaz bi rabila kombi ali pa kamion, vedno preveč tovorim s seboj pa Nina hoče svoj voziček pa Alex vse svoje avte....ludooooo user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




minecraft
jang

KDO POZNA MINECRAFT IGRICO JO LAHKO OCENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 (odlično) (32%)

4 (prav dobro) (5%)

3 (dobro) (24%)

2 (zadostno) (3%)

1 (nezadostno) (6%)

manj kot 1!!! (30%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!