|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:41:13   
Anonimen
Naj povem, da je meni to fuul muka.

Po normalni cesti mi ni problema, šibam, peljem, lahko hitro lahko počasi, skratka uživam v vožnji...tudi prehitro vozim včasih pa vem da ne bi smela, sem moram fejst bremzat.

Ampak na avtocesti pa kar zmanjšam hitrost, ni šans da bi šla kak kamion prehiteti, raje vozim za njim.

Problem je v tem ker je moj rezerviral Poreč za prvi maj, jaz in še trije otroci pa ne moremo v Passata. Zato se brihtam ali se naj stlačim na pol riti na sedež in pol na tla, se čudno zvijem in se mučim do Poreča na zadnjem sedežu med obema otrokoma, ki imata še avtosedeže ali pa naj popokam tamalo in greva same z mojim Polotom.

Samo jaz bi šla kar po stari cesti kar bo trajalo ure, tamala je stara pa šele en mesec, na avtocesto se kar ne upam.

Me zanima kako je z vami ali vam gre vožnja po avtocesti, šibate in prehitevate kot je treba? Meni se zdi, kot da me bo odneslo dol, pa veter piha pa se mi zdi da mi kar volan suče, kaj pa vem, morda je to kaka nova vrsta paranoje ampak meni je res muka, se jo izogibam če se le da.

Ali je še kje kakšna taka reva kot sem jaz?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:47:31   
petra a
jst obožujem avtoceste,sem rojena za njih,in ja,valda je treba prehitevat,če ne pa nikamor ne pridešuser posted image

jst bi na tvojem mestu šla z dvema avtoma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:49:36   
Freycha
obožujem oboje - z avtom avtoceste in z motorjem navadne ceste. Ceste so zakon, ker če si na njih pomeni, da nekam greš, da boš kaj videl in kaj doživel. Pomeni, da ne visiš doma in buljiš v štiri stene in težiš, koliko imaš še za zlikat. Ceste osvobajajo in sproščajo......

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:51:10   
Anonimen
o Petra a res, blagor tebi, ti bi kar zašibala dol. A me ti pelješ user posted image ?

Pa kje se lahko vmes sploh ustaviš če se bo tamala drla pa hotela jesti? Joj moji bodo že pol dneva v Poreču ko bova midve tja prilezle, ziher bom največ 80 vozila že to mi bo preveč.

Ampak po drugih cestah pa rada šibam, se vidi da sem narejena obratno od normale.user posted image

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:51:25   
kristinaj
ma jaz ne vidim problema in to samo do poreča.......če se mi sprdne grem tudi samo na kavico......

meni vožnja ni noben problem, ne po navadni, ne po avtocesti.....uživam....... dostikrat poleti sem ob petkih zaključila ob 13 in se odpeljala do pule, kjer imamo parcelo ali pa do zadra odkar je začel moj dol delat...se vsedeš in pelješ.....

sploh pa s passatom.... velikim prostornim avtom..... kako ne morete ti in 3 otroci not....ma dej no........... mularijo na zadnje sedeže in ti si spredaj, zakaj bi se zadaj stiskala med njima, mož pa vozi........  greš lepo zgodaj zjutraj, ko mala poje prvi obrok..... mislim, da je to okoli 5 kolikor se spomnem in greste na pot....mala bo spala vi pa uživali......

naša je imela 1,5m pa smo jo spokali in peljali v zadar za 14 dni, kasneje ko je imela 3m smo šli pa za 2m..

nič bat, kar korajžno........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:52:03   
urbancek
Jaz pa na lokalnih trpim. Na AC vsaj počasnete lahko prehitim, na lokalni pa se mi stalno kakšen prav počasi baše pred menoj, pa po mrfiju, ga še prehitet ne morem nikjer. To mi vzdiguje pritisk. Drugače se pa dolgih tur (na morje)  tudi jaz malo bojih, predvsem zaradi zdravstvenih razlogov.

Lp

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:54:19   
Anonimen
Kristina, uf če bi se le dalo bi šla z veseljem s passatom, sem tok komot ratala, čeprav drugače uživam v vožnji.

Res da je karavan ampak ne moremo dati tri avtosedeže notri, dva gresta,vmes na sredini je pa čisto malo prostorčka, kakih 20-30 cm se mi zdi, skratka ni placa za tretji avtosedež, še manj pa za mojo debelo rit user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 14:55:49   
Anonimen
Joooj jaz sem tak zajc za vožnjo.
Po avtocesti nisem še nikoli vozila. Vozim samo po cestah ki jih poznam.

Pa vem, da bo treba prej ko slej tud na avtocesto it. Razmišljam, da bi si izmislila en izlet samo zato, da bom vozila po avtocesti... v spremstvu nekoga (izkušenega user posted image )

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 15:02:19   
aljuška
meni je tudi vožnja po avtocesti ok....dokler sem sama na cestiuser posted image , ko pa dohitim 5-6-7 tovornjakov ki skupaj eden za drugim '' v riti''  dobesedno šibajo, pa me prime neka fobija, da me bodo nekam stlačliuser posted image , če/ko jih prehitim in se mi zdi da jih celo večnost prehitevamuser posted image ..Meni so tovornjaki najhuje na cestiuser posted image user posted image , ampak drugače pa rada vozim po avtocesti, če seveda: ni snega, ni poledice, ni toče in ni tovornjakov ( no, vsaj tako strnjenih skupaj )user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 15:03:21   
valentina2006
Sicer kar se vožnje tiče...ni blema. Ampak avtocesta mi ni ravno najljubša.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 15:17:24   
Felicity
Meni je všeč vozit po avtocesti ...
Včasih grem kar tako na kakšno krajšo relacijo, ker mi primanjukuje km. user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 15:29:36   
Taula
Meni ni panike. Ko sem naredila izpit me je bilo strah kako se bom vključila, pa je strah minil..v vožnji pa uživam.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 15:33:23   
lemavrica
Mi ni panike vozit po avtocesti, samo tovornjakov pa ne prehitevam rada. imam fobijo da me bo kakšen kar ob ograjo stisnil. Tako da včasih kar vozim za tovornjakom kolikor se le da, pol se pa tud sama naveličam, zberem pogum in prehitim.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 15:34:17   
*kinnie*
Meni je načeloma vseeno, kje vozim, AC mi ne predstavlja nobenih težav nekoliko raje imam sicer magistralko. Je pa res, da če bi šla v Poreč, bi šla sigurno po AC in Passatom. A ni Passat za 5 oseb?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 15:52:37   
Anonimen
Men je vseen kje vozim, povsod rada.
Prevozim vsak dan 100km na avtocesti tak da mi ni muka. Ni pa glih zdravo za moje zdravje k me skor vsak dan kkšna budala razpizdi, k vozi k bebec.
Drgač pa ni glih umetnost po avtocesti vozit, če ne bi blo tovornjakov bi jaz še bolj uživala. K ti so pa res ...
Aja, pa če bi mela mal močnej avto bi blo tud kul, da mi ga neb blo treba skor rint na roke v vrhnški klancuser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 11.4.2008 15:53:13 >

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 17:07:37   
Anonimen
kinnie - passat je za 5 oseb, samo ne grejo trije avtosedeži uzadaj, če sta pa dva je pa vmes premalo prostora, vsaj zame user posted image

Ma saj ste me prepričale, vse tako uživate v vožnji po avtocesti, bom šla pa še jaz pa če bo kriza bom pač za kamioni vozilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 17:31:04   
KIKI****
DIANA5 kaj ne poveš da ti ni za ituser posted image user posted image user posted image
sej bi menjala s tabo, pa gremo na roglo.

uH JAZ UŽIVAM(pardon črke) NA AVTOCESTI.
Men ni panike-sam se hitrej vozim ko sem sama ko imam otroke pa tud po ACbolj počasi.

Vedno ko gremo na morej vozim jaz in nazaj tudi. Sploh kamorkoli gremo jaz vozim moj pa govori-levo, desno, pazi, kaj nisi vidla,... pa še nisem nikol mela karambola (že trkam) ker mislim da sem kr zanesljiv voznik.

Sej bo šlo, kr pejd s svojim. Na AC maš dost počivališč kjer lahko tamalo porihtaš in greš naprej. mislim pa da če jo doma nahraniš da bo spala kot top

p.s. kaj s sosedi se zdaj že štimate al bom res mogla prit mal naokroguser posted image

Pa lepo se imejte v Porečuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 17:41:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

Kristina, uf če bi se le dalo bi šla z veseljem s passatom, sem tok komot ratala, čeprav drugače uživam v vožnji.


Ja potem pa ti pelji passata, tvoj pa drugegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 17:43:10   
Anonimen
Peljem tudi avtobus če je treba, samo ne po avtocestiiiii user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 18:00:49   
barika
men je fajn po AC, če je kdo zraven...ne vem- fobija...odkar smo pa trije, sem se pa za volan usedla mogoče ene 5-krat...enostavno mi ni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 19:02:49   
Jessy
Pojdi po stari cesti. Odkar je AC speljana do Kopra, si tudi po stari cesti zelo hitro na Obali. Iz Logatca si v Kopru v eni uri. Ker greš v Poreč, greš prej na Buje in si tako še prej dol. Samo na stari cesti se boš lahko v miru ustavila, če ti bo otrok jokal. Na AC si nekako vezana bolj na počivališča, če želiš res varno ustaviti.

Drgač pa meni osebno ni problem voziti nikjer. Grem kamor koli.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 11.4.2008 19:03:12 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 19:28:34   
glen
ne

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 21:29:59   
jakaracman
Seveda peljem brez problema.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 21:50:14   
Blejka26
jaz jih ne maram ker eni tko čudno prehitevajo,kot da ne bi gledal v ogledala pol pa kar pred tabo zapeljejo ven

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali rade vozite po avtocesti?
11.4.2008 22:07:30   
muška
Vozim kjer koli, tudi že v Split sem šla čisto sama,... ni mi problem. Sicer pa vozim tudi kombi in pridem z njim kakor koli-v določenih primerih je doosti bolj pripraven kot osebni avto.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kontracepcija
Miška2006

Katero kontracepcijsko sredstvo uporabljate?

Kontracepcijske tabletke (32%)

Maternični vložek (navaden) (2%)

Mirena (10%)

Kondom (23%)

Kontracepcijska pena, krema, gel (0%)

Drugo (34%)


Število vseh glasov: 448

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!