|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 17:06:19   
jazzz27
Sonček, saj boš!!! Jaz sem pozitivka!! Fotke še pol niso tako dobre, kot je dejasko stanjeuser posted image ....res super...priporočam....soček, kaj je zdaj s tabo?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 17:06:33   
sonček33
Punce, tale vikend je pa nekaj posebnega. Poroči se naša Serendipity.


Se* jaz ti iskreno in iz srca želim - lepo vreme, ptičke, veliko solz sreče, dobre fotografije, iskrene stiske rok in objeme, čudovita obreda, nepozabno slavje, dobro pojedino, kozarček ali dva vinca, srečo, sladko poročno noč, slastno torto, ... Ma še vse drugo. predvsem pa LJUBEZEN in ZAUPANJE. Pa fajn odklop na potoavnju, ki bo najbrž nekoliko z zamikom.
Skratka - naj traja!


< Sporočilo je popravil sonček33 -- 29.5.2008 17:07:25 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 17:08:13   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Punce, tale vikend je pa nekaj posebnega. Poroči se naša Serendipity.


Se* jaz ti iskreno in iz srca želim - lepo vreme, ptičke, veliko solz sreče, dobre fotografije, iskrene stiske rok in objeme, čudovita obreda, nepozabno slavje, dobro pojedino, kozarček ali dva vinca, srečo, sladko poročno noč, slastno torto, ... Ma še vse durgo. predvsem pa LJUBEZEN in ZAUPANJE. Pa fajn odklop na potoavnju, ki bo najbrž nekoliko z zamikom.
Skratka - naj traja!



jaz se stokrat podpišem pod tole!!

drži se punca....potem pa obvezno, da vidimo kako fotko!!user posted image user posted image (jaz sem nora na slikice)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 17:22:53   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Punce, tale vikend je pa nekaj posebnega. Poroči se naša Serendipity.


Se* jaz ti iskreno in iz srca želim - lepo vreme, ptičke, veliko solz sreče, dobre fotografije, iskrene stiske rok in objeme, čudovita obreda, nepozabno slavje, dobro pojedino, kozarček ali dva vinca, srečo, sladko poročno noč, slastno torto, ... Ma še vse durgo. predvsem pa LJUBEZEN in ZAUPANJE. Pa fajn odklop na potoavnju, ki bo najbrž nekoliko z zamikom.
Skratka - naj traja!



jaz se stokrat podpišem pod tole!!

drži se punca....potem pa obvezno, da vidimo kako fotko!!user posted image user posted image (jaz sem nora na slikice)
se podpišem 100% in hvala jazzz za tople besede.grem zdaj malo se s svojim stiskat ker se junij bliža in more bit +++++++++++++++


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 17:33:23   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sončaka 85user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj pa šele prihaja iz službe, tako da grem tud jaz moji nosečnici palačinke pečtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no le dajte kaj natipkat, da bo kaj za prebratuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 18:37:01   
hmm
Zdravo klepetulje, se na kratko oglašam, da ne boste mislile, da me je pobralo od sreče, da sem user posted image user posted image . Pišete toliko, da sploh več ne vem za kaj se gre, gledat pa ne morem preveč v monitor, ker mi je preveč user posted image .

Najprej bi rada Se* zaželela vse lepo ob poroki, naj bo res sanjska, po sanjski poroki pa naj bo prav takšno življenje v dvoje, troje, četvero...user posted image ! Oh, ti kar zavidam kak lep dan te čakauser posted image .

sonček33, ti še tukaj čestitam za user posted image user posted image . Naj bodo meseci, ki te sedaj čakajo user posted image , čimlepši, trebušček pa takšen, da ti ga bodo vsi zavidaliuser posted image . Kako si kaj, srečka user posted image ?

Joj, ene pa greste že skoraj rodituser posted image , beyba, KHALO, Erin, kako samo čas leti, se mi zdi, da še ni dolgo kar smo še skupaj v gate gledale, če pride user posted image   (vsaka v svoje, da ne bo pomoteuser posted image ). Srečnice, če malo, pa boste imele v naročju svoje user posted image .

Iiiiiuser posted image user posted image , kako lepo, da ste me dale na seznamček, sem se zelo razveselila. Pri meni je zelo napeto, saj sem na začetku krvavela in sem zato morala počivati, v torek sem zagledala user posted image , oh, kakšen občutek... user posted image ... Včeraj pa sem spet malo krvavela, a je minilo, ko sem počivala. Zdaj pa ležim in upam, da se krvavitev ne bo ponovila in da je vse v redu, a je kar hudo, ko ne veš kaj se v tebi dogaja. PDP imam nekje 16. 1. 2009. Upam, da se tokrat dobro konča!

Vsem, ki še čakate user posted image želim, da vam čimprej uspeuser posted image user posted image user posted image . Pa lepe dopuste, vidim, da ste z eno nogo že v toploh krajihuser posted image .

Zdaj pa grem ajat, da ne bo kaj narobe... Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 19:56:50   
sonček85
lepo da si se javila.sedaj pa le počivaj in javi se še kaj.lepo nosečnost.upam da se ni preveč treslo ,če pa danes ni ratalo potem pa nočem nič.no pa naj bo junij roza.sem naročila roza barvo in skenslala ,da je ne vidim več.user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 20:44:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Punce, tale vikend je pa nekaj posebnega. Poroči se naša Serendipity.


Se* jaz ti iskreno in iz srca želim - lepo vreme, ptičke, veliko solz sreče, dobre fotografije, iskrene stiske rok in objeme, čudovita obreda, nepozabno slavje, dobro pojedino, kozarček ali dva vinca, srečo, sladko poročno noč, slastno torto, ... Ma še vse drugo. predvsem pa LJUBEZEN in ZAUPANJE. Pa fajn odklop na potoavnju, ki bo najbrž nekoliko z zamikom.
Skratka - naj traja!


user posted image user posted image sonček & ostale punce - HVALA ZA NAJLEPŠE ŽELJE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bom kratka, ker sem zasipana  časom in sem samo preletela mao vaše čveke - slikice pa bodo  - samo za vas! Obljubim!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 21:40:46   
sonček85
se....user posted image majhno darilo pred poroko.


no sedaj pa zares!
Prihaja trenutek ,ko bosta stopila pred oltar in si izrekla večno zvestobo,ljubezen,prijateljsvo in srečo.Naj vama bodo dane same lepe stvari in čim več malih angelčkov ,ki vama bodo dom polnili s smehom in veseljem.Vse naj naj in srečno  obema.user posted image ZVESTOBA  in ISKRENOST naj bosta vedno prisotna


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 21:50:07   
beyba
Se* toliko lepega so ti že napisale punce, da sploh ne vem več kaj naj dodam. Lepo je ko človek najde nekoga, ko mu razsvetli še tako mračen dan, nekoga ki sredi zime  pričara poletje in nekoga, ki te takrat ko si najbolj natleh pa se ne moraš pobrat niti samo, ponese v višave. Želim vama vse naj naj...Predvsem zaupanja, spoštovanja in zvestobe. Če bosta v vsej tej ljubezni ki jo premoreta imela še te tri stvari, bo vse ostalo prišlo samo od sebe. Tudi razširitev članov družine. V soboto imejta najlepše možno vreme, najbolješ zvezde naj vama svetijo z neba, in sonce naj vama sije še dolgo v to najlepšo noč , vse pa naj vama ostane v full lepem spominu.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.5.2008 22:00:37   
beyba
Hmm  da te ne pozabim user posted image user posted image user posted image da je trenutno vse uredu, zi kar počivej, pa pozitivno misli, pa ne bo več krvavitev, mi bomo pa pateke stiskale še poleg pozitivnih mmisli. Vrjamem da bo vse vredu in da boš januarja zapoznelo dobila od božička najlepše možno darilo.

Za tiste, ki nosite dvojčke...je neka junuičica rodila dva fantka, pa oba sta mela okrog 3300 kg. tkod da sploh  ni rečeno da so dvojči manjši, da se boste mogle manj pomatrat, da bo kaj vn padlo. Prvega baje še vedno rojevaš 8 ur, drugi pa res da pade ven potem v naslednjih petihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 8:20:35   
vita80
Se** Želim ti naj te nepopisna moč navda, da boš svoj najglobji jaz delila s človekom, ki mu boš podarila svoje srce, dušo in življenje. user posted image user posted image user posted image Upam, da bosta imela nepozaben dan, ki bo vama ostal  zapisan  v srcu celo življenje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro babe žabe! Kaj je novega? So že kakšni znakci na vidiku?


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 8:30:00   
jazzz27
Jutro pupe!!!

No, vidim, da ste že kar pridneuser posted image ....

....danes je peeetttteeeekkkk!!user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 8:46:10   
~Biba~
Dobro jutroooooo.....
Se*pridružujem se lepim mislim ostalih...in ti želim fenomenalen in nepozaben poročni danuser posted image
Bomo ti ju3 kako skupaj zapele...al pa ne..bomo ti kr šrango tu na RR postavleuser posted image Pa da se prideš čim prej mal pokazat; ko boš gospa user posted image ..še le 23  ur samskosti...še si lahko premislišuser posted image
ja jazzz..danes je petekjaaaaaaa; kaj gre kera štajerka danes večer pod pohorje? gremo malo skakat pa se dretuser posted image


< Sporočilo je popravil kleja -- 30.5.2008 8:55:11 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 8:58:36   
aqua77
Dobro jutro vsem!

Jaz sem bila en teden odsotna, tako da sem šele zdaj uspela prebrat skoraj vse kar ste načvekale!!! Kolk ste ble pridne.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Priznam pa, da sem šla najprej pogledat na stran 26.5, ker sem hotla videt kako je z našim sončkom33 in njenima dvema pikicama!! Iskrene čestitke sonček za user posted image !!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čeprav vem, da malo pozno, ampak je iz srca, saj sem te imela ves čas v mislih..... Veliko sreče ti želim........ user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 9:02:09   
aqua77
Serendipity,
 
veliko sreče na skupni življenski poti in polno lepih trenutkov v dneh, tednih, letih, ki bodo sledili.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 9:14:45   
jazzz27




user posted image  user posted image user posted image














BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - čaka na 1.IUI - testek 25.05. (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx - 4.Klomifen - testek 06.06. - čaka na IVF/ICSI 
  • Murkica - LJ - 9. krog-testek in potrditev nosečnostiuser posted image 10.06. (RD 21.12.1984) 
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - srečka nosečkauser posted image - greje user posted image (punčka) - PDP 18.06.
  • Spelka12 - okolica KR - srečka nosečkauser posted image   - greje user posted image user posted image  (A-punčka, B-?)
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR -  srečka nosečkauser posted image  ( PDP?) - greje user posted image  ali user posted image user posted image  
  • KAHLO - ŠTAJER. - LJ- srečka nosečkauser posted image  (PDP 4.9.) - greje user posted image  (deklico) 
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Katalina - 11.krog - tečke ne pričakuje 02.06. 
  • kleja - MB - 11. krog - kliče G. za nadaljno akcijo!
  • Maša82 - LJ - 1.IUI-s Klom.(RD 14.7.1982) - 25.krog (9.6.test)
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - ŠTAJER. - cca 17. krog, za user posted image  s pomočjo bio-metode 
  • Spps - Sl.konj. - ????
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • Katalina - KP- ???
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- 2 krog



user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image             






(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 9:56:06   
ledenka
Draga Se*,

uživaj še zad ji samski dan user posted image  in naj tvoja poroka poteka mirno, veselo in tako, kot si načrtovala. Zakon pa naj bo takšen, kot si ga želiš user posted image  naj iskrice med vama nikoli ne minejo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 10:05:33   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Draga Se*,

uživaj še zad ji samski dan user posted image  in naj tvoja poroka poteka mirno, veselo in tako, kot si načrtovala. Zakon pa naj bo takšen, kot si ga želiš user posted image  naj iskrice med vama nikoli ne minejo! user posted image user posted image user posted image




se podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 10:12:03   
KAHLO
Ojla babike!!!

Cele litanije sem napisala pol pa se je prikazala samo tema...............jaz nevem a še ma katera druga take probleme!!

V glavnem se* tebi sem namenila tričetrt posta....pa je šlo vse....skratka jaz ti želim vse naj naj, da bo en izmed tvojih najlepših dni.....da bodo medeni tedni sladki in polni presenečenj.....bom pa poskusla tud jaz kako pohupat...k te bodo peljali pred oltaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgače pa komaj čakam da grem v ta vikend, pa čeprav bom bl osamlena ker bo moj spet po tekmah vandral pa še upčit se mora ma izpit.....tako da bo treba kak nadomestek najt da bo z mano pohajkovaluser posted image user posted image user posted image user posted image se pa bojim da bo to cunjica in sesalec, in bom mela jaz pohajkovanje po najini lukni k jo treba popucatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 10:14:04   
sonček33
Katalina - hvala res. Saj vaše pesti pomagajo. kako si ti? Vidim na seznamu, da tečke ne bo 2.6.. Itak da je ne bo. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 10:31:37   
aqua77
Upam..... Sicer pa sem bila tako vesela zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da so se mi kar očke zasolzile, ko sem vidla tvoj stavek "punce plus je"... Kdaj bomo pa zvedli ak sta dva la eden????? user posted image user posted image user posted image   Kdaj maš pregled in UZ??? Sem firbec, ampak sem res vesela zate.....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 10:32:01   
jazzz27
KAHELCA.....
....ti maš danes pa gliš še 100 days to go!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

....kaj ni luštno metlco pa cunjco sprehajat po stanovanju.....bolš kot pa likalnik v tej vročini!!user posted image user posted image
Kdaj mata pa selitvenega? Kaj novega z opremo al še nič?


Ledenkica....kje si pa ti...? Zadnje dni si se mi nekaj potuhnila....no saj ni čudno, sem jaz čist pobudo vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa tukaj gor skor monologe pišem.....a si že nafilala fotkota?user posted image

Sonček, kdaj bodo prve slikice od trebuščka gor?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 10:34:45   
beyba
Oila babe...Jst sem pa dans tko user posted image in bi tolk velik še spal....

Se morm najprej k sebi spravit, da bom lahko mal vas pokomentirala in še prej šla v trgovino.... mam prvo daleč sam ene 15o m pa se mi ne da....Temu se pa reče prava lanoba, še na kavč se mi ne da vršt se....  Pomoje je nizek pritisk. Čeprav sem mela včeri ka mi ga je merla dokaj visokega za moje razmere...Je bil kar 110/69 sam ko pa zuni začne pritisk padažt me pa vedno zjebe...ni kaj ...saj bo minil.

Včeraj sem našla senčila zunanja za zimski vrt na vodilih, ki ti preko strehe potegne platno do dna zimskega vrta, pa sem pisala mail, če lahko glede na dimenzije približno oceno dajo koliko bi to prišlo. Sem jst približno po njihovem ceniku računala da pod 2000Euri bi težko skoziprišli. user posted image user posted image user posted image naj mi kar predračun naredijo oni , pol ga bom pa tašči nesla da bo vidla da ni tko poceni kot ona misli. Za nekaj 'improvizoriš' da bo potem čez leto ali dve treba menjat, pa jst denarja ne bom dajala! Lahko ga da ona, sam če mi kdaj pred nos vrže da je pa ona kaj plačala bom pa rekla ja sej je tvoja, si jo ti hotla met, zdej jo pa maš. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.5.2008 10:36:49   
beyba
Punce jst pa full oktavio pogrešam....Nič še ni napisala kaj je z njeno teto, sam to da ma na začetku junija pregled če tete še vedno ne bo.... a kera kaj ve kje se skriva?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?