|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 10:10:13   
ledenka
jutro, punce!

moj mali mac je pri vetu, zdajle bo operiran... drzite pesti, prosim!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 10:10:53   
beyba

erinuser posted image nisem sfalla vedla sem sam ko sem pisala sem pozabla...me je včeri 'tašča' ki to ni tko s tira spravla.

Namreč midva sva v drugem štuku in imava zimski vrt čez celo stenos dnevnem prostoro na sončni strani, kjer je zjutraj od devetih pa dokler ne zaide sonce. Temu primerna je poletu tudi temperatura, ki se povzpne tudi nad 40 stopinj. Spalnice so pa v masardi, kjer pod cegli ni betonske plate, ampak samo izolacija + knauf.  Itak da za naju je blo vseeno poleti če sva se kuhala v stanovanju. Medtem ko otroka ne bom mučla na 33-42 stopinjah cel dan. Zato sva se odločila za klimo. In nastal je problem kam na hišo se bo ta klima obesla da ne ob skazila izgleda. Na kar je mama rekla da lahko na drugo stran hiše, ker je mislila da je predaleč in bojo rekli da ne morejo potegnit do dnevne in spalnic...No nakar je prišel včeraj moj znanec to pogledat. In je rekel da on lahko potegne od tam, da še lepše pa bo če damo klimo na streho, (hiša je full visoka 3 štuki) se ne bo vidla nobenga ne bo motila, speljat se da pa potem tako, da gre vse pod cegli in fabjonom, da se zunaj, razen kište tut vidlo ve bo da je klima. Voda ki s klime teče se spelje v žleb.... To da se da sva do tega prišla sva porabla 1 uro al pa še več. Na kar pride tašča zraven...Pa vpraša kako bi se dal to narest. Ji poveva...Potem je bla pa kar naenkrat tko proti klimi...

Do tega da je treba na okna dat rolete,(i bi ble potem poleti cel dan zaroletane-sončka tut vidli nebi), do markize nad zimskim vrtom( ni prostora med streho in zimskim vrtom bi rabli met za motorček in markizo 4vsaj 35 sm mi mamo pa 15), do tega da je ona brala kako mora otrok spat v temi, da samo tko dobro spi, da je treba v masardi pri farčadi še okrog okna naredit do konca( s tem da tam manjka samo okenjska polica, za katero nihče ne ve, ker se ne vidi oziroma samo če se nagneš iz spalknice skozi okno vidiš da je ni.... Da bomo na drugi sktrani hiše nad garažo raje prizidali (NA ČRNO- ker soseda ne pusti so že probal-aja pa soseda je teta od mojega) še eno sobo, ki bo hladna pa bo otroška....Da njo samo za otroka skrbi. Da dojenček ne more bit v stanovanju s klimo da ....RAje neham pisat ker spet živčna ratujem.

Aja, potem sem ji pa rekla da v najslabšem primeru bom kupla za tak prostor 5 prenosnih notranjih klim, pa jih postavila po stanovanju...a ZA TO JE BLA PA KUJ( tuki pa zdravje otroka ni ogroženo, ko nozranji zrak kroži in se ne zrači, filtri so slabši, ne da se regulirat moči na tolk stopenj in sobne temperature, ne morš usmerjat, kam bo klima pihala... potem kasneje je pa mojemu rekla da če je poleti v stanovanju tko vroče naj pa takrat ji otroka dol prinesem-(sem potem še jst mojmu rekla če naj ji še skrbništvo zanj prepišem hallo). Tko da sem reekla kolegu naj predračun naredi, da vidim kolk denarja je to...približno, potem bo pa on mamo vprašal če dovoli imeti kišto na strehii ali ne. Vse ostalo kaj delava midva v najinem stanovanju se nje ne tiče. Povedala sem ji pa včeraj že da ta otrok ki se bo rodil bo najin otrok. In da lepo da jo skrbi zanj. Ampak da njegova starša sva pa midva in midva bova odločala o tem kako bova otroka vzgajala in kako bo živel. In da zato da jo bo manj skrbelo da ji obljubljam , da vse to kar delam že zdej in bom delala v prihodnje, delam zato, ker mislim da je v otrokovo dobrobit in delam to v najbolši veri da je to zanj najboljše. Da vrjamem da bom kdaj sprejela napačno odločitev, ampak taki smo starši, delamo napake. Tako kot so jih moji starši, kot jih je ona pri vzgoji svojih otrok in kot jih drugi. In naj ne bo vžaljena če njenega nasveta ne bom sprejela. Starši nam nasvet dajo, od nas je pa odvisno ali ga bomo sprejeli ali ne.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 10:13:49   
beyba
Sem se razpisala, sam sem mogla enmu zajamrat, ker sem včeri zvešer potem od jeze in vsega user posted image user posted image user posted image user posted image ko dež. Ker je trda ko kamen...nič se ji ne da dopovedat aja stara je pa nekje okrog 67 let. Me je moj komi potolažil.

Sam jst sem mu rekla da če klime poleti ni se jst z majnhm otrokom ne bom kuhala v stanovanju ampak se preselim nazaj domov, kjer so poletja bistveno znosnejša, pa še mami mi dovoli da klimo montiram. In Potem draga babica tut vidla ne bo vnučke!!!pisežem

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 10:37:16   
jazzz27
Jutro!!!

No, no beyba....ti se kar spihaj in potolaži....take pač so tašče in mame!!! Veš da so pravokatorice, da mal probajo, če rata te mal iz tira vršt...prav si naredila, da si ji povedala. Brez zamere, lahko bi se pa že tvoj partner z njo pomenil in ji obrazložil par stvari. In klima bo v vajinem stanovanju, ne njenem!!!! Če se pa boji za izgled hiše....halo! Kaj pa ko bi kar eno sobo prizidala!!!! bolno!

Sicer pa s komunikacijo se da vse rešit....itak pa naredimo po svoje, če hoče, da ne bo sama v hiši ostala!user posted image



Ostale borkice, kako ste kaj?(bla pr tebi na čajčku)

Oktavija fino, da greš G, boš vsaj na jasnem, da si nosečka!!user posted image user posted image user posted image

Leenkica...stiskam pestke za tvojga mucka!!

Murkica (5stars)...kaj počenjaš?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 10:38:23   
jazzz27
pardon....dober danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz sem pa že danes okolesarla do trgovine in sem ugotovila, da sem čisto brez kondicijeuser posted image user posted image
Sem zmatrana kot slon!user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 10:38:47   
oktavija
Beyba user posted image  lubika moja... Vaš prav je, da si nam pojamrala, ker me smo vedno tukaj za tebe, da te poslušamo in tolažimo... In ko ti še povemo, da imamo večinoma zelo podobne težave s taščami ali tasti ti je pol veliko lažje....

Prav si ji povedala, čeprav dvomim da se je bo kaj prijelo (po mojih izkušnjah) dobro je to da je tvoj dragi 100%user posted image na tvoji strani in te zaščiti pred njo, saj če bi bil na njeni strani bi blo 1000xuser posted image slabše....

Ti nič ne skrbi in si montiraj klimo, če je treba tudi brez njenega dovoljenja... Kaj je pa tast rekel za dovoljenje? Sej veš te stare veše user posted image hočejo vedno bit najbolj pametne!

Jaz živim daleč stran od moje tašče(beri: 450 km-BIH), pa tudi drugače mislim da je super ženska..user posted image , je pa zato problem tast, ki pa je pravi hudičuser posted image  in se lahko prav hiter z njim skregaš pa čeprav si tam samo nekaj dni.... More biti po njegovo in pika....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 10:44:55   
jazzz27
jaz pa imam srečo, ker grem k njim samo enkrat ali dvakrat na tedeno po 10 minuser posted image user posted image user posted image  Tast je zakon....tašča pa bol tako, ko je luna se ji fejst pozna.... se spomin začetka je bla fejst žleht....je skoz omenjala bivšo od mojga....pol mi je pa enkrat prekipelo in sem mojmu to rekla, pa sta mela eno lekcijo očitno, ker od takrat naprej je ne omenja večuser posted image user posted image .....

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 11:07:10   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

jaz pa imam srečo, ker grem k njim samo enkrat ali dvakrat na tedeno po 10 minuser posted image user posted image user posted image  Tast je zakon....tašča pa bol tako, ko je luna se ji fejst pozna.... se spomin začetka je bla fejst žleht....je skoz omenjala bivšo od mojga....pol mi je pa enkrat prekipelo in sem mojmu to rekla, pa sta mela eno lekcijo očitno, ker od takrat naprej je ne omenja večuser posted image user posted image .....
no to je pa enaka zgodba pri nas doma.hvala bogu da sva z dragim v svojem stanovanju in da taščo vidim samo 1-3 na mesec,kar je že dovolj ,ker je tašča kot tašča.jst že ne bom taka.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 11:13:25   
jazzz27
jaz se tudi na vse živo obljubim, da jaz ne bom taka, da bom dobra mama in tašča....
...sicer pa je to odvisno tud od tamladeuser posted image user posted image user posted image user posted image ....pr nas doma mami ful ne sil v nobenga, pa ko ona pride, pa če slučajno malo otroka za dve minuti prime....jo bi najrajši z očmi predrlauser posted image ....pa, kaj čmo....mami si pač to ne jemlje k srcu, samo trapasto se mi zdi....moj nečak je star skoraj 6 mesecev, pa sem mu botra, pa ga nisem še nikoli v naročje vzela, ker se bojim, da bi me naša tamlada požrla in se potem sploh ne trudim, da bi ga mela v naročju. sicer pa komunicirava na daljavo....se mi reži, kot bi orehe raztresaluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 11:37:45   
~Biba~
Dober dan user posted image

jaz pa bi vam za ziher kr eno ledeno kavico ponudla; ko pa je zunej tak vroče, pa se trenutno ne spomnim kak jo gor zalimatuser posted image

beyba user posted image te popolnoma razumem...včeraj je verjetno bil tak dan...tudi meni je tašča merila potrpežljivost..kaj če je polna luna?user posted image Ma naj si govori kar hoče; na koncu naredita vidva tako; da bo tašča preživela in bo najbolje za vas 3. Tudi jaz sem že večkrat rekla, da bom čist vreji tašča..kaj pa bo prinesel čas, pa bomo vidliuser posted image

Drugače pa, da me lahko katera od "starešin" pofočka na seznam vam  povem nekaj o sebi...kak se to čudno slišiuser posted image

Štorklja kroži okrog najinega domeka v okolici Mb že od junija 07...a žal ji nihče ni pokazal kako se pristaja, da bi odvrgla težko pričakovano prtljago. Tak da sem v 11 krogu.
Trenutno premlevam; a poklicati G ali še malo počakat; da minejo dopusti; v upanju da se kaj prime.

Na rr pa sem še s časov, ko je imela Se* drug nick; ko je Erin še trepetala al bo + ali ne..in ko smo še na Želimo ... lahko klepetale vsepovprek; dokler moderatorjem ni prekipelouser posted image

< Sporočilo je popravil kleja -- 27.5.2008 11:40:01 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 11:51:45   
jazzz27



user posted image  user posted image user posted image












BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - čaka na 1.IUI - testek 25.05. (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx - 4.Klomifen - testek 06.06. - čaka na IVF/ICSI 
  • Murkica - LJ - 9. krog-testek in potrditev nosečnostiuser posted image 10.06. (RD 21.12.1984) 
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - srečka nosečkauser posted image - greje user posted image (punčka) - PDP 18.06.
  • Spelka12 - okolica KR - srečka nosečkauser posted image   - greje user posted image user posted image  (A-punčka, B-?)
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR -  srečka nosečkauser posted image  ( PDP?) - greje user posted image  ali user posted image user posted image  
  • KAHLO - ŠTAJER. - LJ- srečka nosečkauser posted image  (PDP 4.9.) - greje user posted image  (deklico) 
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Katalina - 11.krog - tečke ne pričakuje 02.06. 
  • kleja - MB - 11. krog - kliče G. za nadaljno akcijo!
  • Maša82 - LJ - 1.IUI-s Klom.(RD 14.7.1982) - 25.krog (9.6.test)
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - ŠTAJER. - cca 17. krog, za user posted image  s pomočjo bio-metode 
  • Spps - Sl.konj. - ????
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • Katalina - KP- ???
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- 2 krog



user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image            





(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 11:54:41   
jazzz27
kleja...oj!!
No saj mi2 se tud že poznava iz tistih časov, ne pričakujem....samo avator je druguser posted image user posted image

kar se tiče pa slikc:
greš na www.shrani.si
daš browse in najdeš slikico na svojem compu katero bi rada dala gor in stisneš odpri. Vrže te nazaj na shrani.si in še tam stisneš shrani....potem pa samo prekopiraš kodo za forum in jo prilepiš na post.

če še kaj ne bo jasno sem tukaj

lp

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 11:54:59   
ledenka
kleja, posebej zate, ker si nas prišla spet pogledat user posted image  

user posted image

in seveda za vse punce user posted image  

slikco skopiraš tako, da nanjo klikneš z desno tipko miške, izbereš copy, prideš v okence od RR, v praznem delu stisneš desno miško in izbereš paste. potem pa dam ponavadi še na predogled, ker ene slikce so zaščitene user posted image

beyba, držim pesti, da se bo tvoj pomenu s svojo mamo... tašče znajo bit user posted image  moja je k sreči 100 km stran user posted image

jazzzi, to s tvojo nečakinjo pa se mi zdi mal user posted image  oz. bolj s tvojo svakinjo... moja mi tamalo kadarkoli da, jo čuvam, greva sami na sprehod pa je tud mal manj kot 7 mesecev stara

oktavija, ti maš pa taščo ful rada user posted image  če velja, da ljubezen do nje narašča s kvadratom oddaljenosti user posted image  

sonček85, svoje stanovanje je zlata vredno! user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 12:18:16   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jutro, punce!

moj mali mac je pri vetu, zdajle bo operiran... drzite pesti, prosim!

Držimo, držimo...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 12:21:38   
beyba
Hvala punce za vso tolažbo. Sam stavk da  ji lahko otroka prinesem kadar ba vroče me je čist vrgu s tira....Prav ko jo vidim prvič v življenju čutim sovraštvo...priznam da do zdej nisem znala sovražit ljudi ampak tole je pa mal preveč. Danes mamo full sončka zuni, tko da si pišem rast temperature v stanovcanju. Ob pol desetih dopoldne je bila temperatura 24.7 stopinj zdele je ura dvanajst in začenja pripekat, ker bo počasi direktno na imski vrt začel pribijat pod pravim kotom tko da sam čakam kako bo rasla in kako bo popoldne tu notri kake 28,29 stopinj, pa je šele maj...kje je avgust in julij....


Tašče pa itak manj jih vidiš, raje ih imaš....jst se morm zdele s temi hormoni v tolk brzdat, da ji ne povem preveč, ker znajo bit kasneje problemi... Sej še kake tri tedne...potem bo pa bolš...Aja iz porodnišnice sem pa rekla da če bo vroče sploh ne bom šla domov, ampak bom šla kar k svoji mami na počitnice za nadaljne 3 mesece. Pa naj se j...  Mojga user posted image bom pa sabo povabila!!!pa se bova oba odselila po naj ma pa zase tako veliko hišo. S tem da mi je še pred nos svrgla kako morm zdej še jst pri hiši kaj naredit, da njen sin je tko zapufan zaradi tega stanovanja in on ne more zdej nič delat, s tem da je večino pohištva tuki notri mojega. Njegova je samo kopalnica, pa kuhinski elementi, vsi stroji,bela tehnika, ostalo pohištvo, spalnica, otroška soba, avtomobil-ta dober (tiguan) je pa vse tuki zaradi mene s tem da sem redno začela delat šele lanskega februarja, prej sem bla pa študent.....   Sam sej pravim da se ji nisem pustila sprovucirat...Ker ji nisem dolžna razlagat, kako mava midva urejene finance in najin odnos....

AN pa je spet jamranje prišlo na plan

Poanta zgodbe... Najdi si australca....da bo tašča na drugi strani oble!!!user posted image user posted image user posted image

mojega mam pa full rada in po eni strani se mi full smili, ker šele zdej vidim kako žleht zna bit njegova mama. Ker jst mam res najboljšo mamo na svetu, če bi jo zbirala pa z lupo iskala nebi mogla najti tako dobre.

Še enkrat hvala za tolažbo punce, se bom pa tuki gor čist spucala-mam prečiščevalno terapijo ala antitaščauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 12:22:52   
beyba
Aja ledenka držim pesti in mislim na tvojega mačkona, glasovala sem murkica, tvoje mesto oktavija sem pa tudi obiskala sam ponujaš samo pivo...kaj pa za nosečke?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 12:24:23   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Aja ledenka držim pesti in mislim na tvojega mačkona, glasovala sem murkica, tvoje mesto oktavija sem pa tudi obiskala sam ponujaš samo pivo...kaj pa za nosečke?


user posted image user posted image user posted image  Pa kaj nisi videla da sem napisala da vam ponujam tudi druge dobrote...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 12:37:06   
ledenka
oktavija, super, si uredila tvoje linke user posted image  da enakomerno glasujemo, da ti ljudje ne pobegnejo drugam user posted image  

beyba, midva bi bila že zdavnaj ločena, če bi živela pri mojih ali njegovih. občudujem tiste, ki to zmorejo user posted image  no, pri nama ni bilo niti možnosti, ker oboji živijo precej daleč od LJ, hišo imajo pa samo njegovi - je pa tudi narejena za 3 familje user posted image  zdaj pa sta tašča in tast sama noter in uporabljata samo eno nadstropje. eh... verjamem, da ti je težko požret bes, sploh zdaj, ko so še hormončki vmešani... ti želim, da se tašča unese user posted image  in neha neumnosti govorit...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 12:57:08   
jazzz27
Ohhh in ta tašča tema!! Mi je grozno, kako se ljudje enstavno ne znajo spustit na realna tla in nehajo bit žleht!!!! Mislm, moja tašča je zadnjič sama rekla, da je žleht (oni namreč živijo v hiši v drugem štuku, mama od tasta pa živi v prvem) in da bi jo (svojo taščo) najraje ven vrgla iz hiše!!!! (pa je hiša od tastove mame) Upam, da ste skapirale....pa koji k**** je treba grenit nekomu življenje!!! Bi blo pa prelepo, če bi se razumeli!
Pa koga moti klima na strehi....pa daj no mir!

Ah, brezveze! Škoda besed, če so ljudje primitivni!



Oktavija jaz pa sem prišla že dvakrat v tvoje mesto....imaš zelo lepo poštimano....mi je všeč, ker redno kosišuser posted image user posted image user posted image

ledenka....maš prov, je križ če živiš s tastarimi....stalno prilagajanje....kam greš, kaj boš delal, kosilo,...tako, da je najbolje, da si sam! Se ne rabiš nobenemu kaj zgovarjat, pa vse narediš tako kot tebi paše!!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 13:01:33   
sonček33
Ojla lepotičke!
kakšno vreme. poletje!

beyba mi je prav žal zaradi tašče. jaz ne bom nič rekla, ker mi bo pritsik narasu na 300, kar pa v nosečnosti odvsetujejo.
Jaz si sam rečem - vse se vrača...


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 13:09:48   
jazzz27
hejj...

sonček, kako se počutiš, nosečka naša???

ledenka, kako je muc...je že ven z nevarnosti?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 13:10:50   
jazzz27
1

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 27.5.2008 13:11:43 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 13:44:14   
oktavija
No pa kam ste se zdaj razbežale????
Jaz sem šla samo na solatko, ve pa ste kr zbežiteuser posted image !

Ledenka kako je muc? Upam da dobro!user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 13:56:36   
beyba
sonček kako kaj nosečnica....

Vsekakor se nič razburjat, sej te telepatsko čutim okuser posted image user posted image user posted image user posted image   hvala za podporo.

Ledenka kako mačkon...

Oktavia jst sem tuka,j, pa ti še tukaj?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.5.2008 13:56:57   
jazzz27
oktavija, jaz sem še vedno tukajuser posted image ....danes je res bolj tišina tukaj gor....se nobeni kaj preveč ne da....očitno je že prevroče! Še dobro, da se nam da user posted image . Jaz sem se prej spravla malo ven na sončka pa mi ne gre najbolš....mi je ratalo prevroče, tako, da sem jo kmalu ocvrla noter na hladuser posted image user posted image user posted image .

Kam greste kaj na dopust(vse)?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?