|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 13:41:31   
aqua77
čaki!!! user posted image

spps, od tebe pa nimam gesla za slikice .............................user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 13:43:02   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Fargi,

slikica tetke z nečaki je toooolk lušna................ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  prava lepotica.................. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:01:52   
Serendipity
Ejla čvekeeee! user posted image user posted image user posted image user posted image

spps - jaz man tvoje geslo? user posted image  Ne vem ... Joj, ta moja pozabljivost ...

Amm... kaj bo danes v vaše lonce padlo? (razen mnjami rebrcuser posted image user posted image user posted image user posted image ) Jaz še nabiram idjeje... pa se mi nikaj ne da ...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:03:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

čaki!!! user posted image

spps, od tebe pa nimam gesla za slikice .............................user posted image
82 dodaj k mojemu nickuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:04:29   
oktavija
No jaz sem si naredila mal pregleda nad gesli in ugotovila, da nimam še gesla od:

MURKICE, LUNE,  PIKAPOKE2, TINČ407.... PA mogoče še od kere???user posted image ,
 
Tako da LEPO PPPPRRROOOSSSIIMMMM pošljite mi gesla na ZS....
 
hVALA!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:05:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: spps

aquica,ka boš pa popoldan doma počela?user posted image


bom šla na ledeno kavo nekam na teraso, pa mal bom lenarila.....user posted image user posted image user posted image user posted image   pa ti???
jaz pa bom verjetn šla mojga pogledat,ko morjo streho nad naš prizidek naredit.kontrola mora bit,kar naj se navadi,če me bo oženuuser posted image user posted image user posted image




maš prav!!!! user posted image  

red mora bit, tud če je slab..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj pa šele okoli 18:00, 19:00 pride domov, sine je pa na počitnicah pri moji mami, tako da sem kar sama........user posted image   kak paše, včasih..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem tudi sama,ker je mala na počitnicah,tud pri moji mamiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:11:39   
ledenka
me par urc ni in ve toooolk nacvekate da je joj! user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:11:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: spps
82 dodaj k mojemu nickuuser posted image user posted image user posted image


Joj, ti si pa kar stara... A pri 82 nosečka? To pa je rekord! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa full mlajša zgledaš za svoja leta ... user posted image  roko na srce, jaz bi ti dala kakih 26 svežih ... ali še manj user posted image user posted image user posted image user posted image

Kk ste cartkani! Veš da nisem vedela, da maš pupiko? Koliko je stara, ker če bomo mi meli sineka jo jaz kar rezerviram ... user posted image  Pa predstavljala sem si te blond user posted image  Ti paše rdeča barva user posted image  user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:20:23   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja,ja vse se da,če se čeuser posted image user posted image user posted image user posted image tud pri 82user posted image user posted image user posted image
ja naša mala ,pa gre letos v prvi razred,bo v septembru dopolnila 6let.
a misliš,da bo tvoj sine zadovoljen s starejšo?user posted image user posted image user posted image
no, uštimajte naraščaj(močno,močno navijamuser posted image user posted image user posted image ),pa bova midve z drugim otrokom glihaleuser posted image user posted image user posted image



kar se barve las tiče,je pri meni bilo že vsega i svašta od blond,vijolične,črne,rdeče....vseuser posted image user posted image user posted image sem se pa pred pol leta odločila,da se nekaj časa ne bom barvala,da si mal okrepim lase in lasišče,ker se že nekaj let barvam.tako,da še malo pa bom spet naturuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 7.8.2008 14:22:52 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:23:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

user posted image  Pa predstavljala sem si te blond
po čem?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:27:37   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

user posted image  Pa predstavljala sem si te blond
po čem?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma medek Pu je blond ..kao user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer - leta niso ovira.. Ampak bove najverjetneje poglihle z bodočim naraščajom ... bom raje tamalo pustila za našega nečakeca user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, saj res, ga moram še dat malo gor, da se považim z njim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:29:31   
ledenka
Se*, ti kar daj necakca gor, da vidim, ce je kandidat za mojo necakinjo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:52:14   
~Biba~
same neke rezervacijeuser posted image kaj pa naj jaz? hmm....

moj nečak-inja pa je velik-a 13-17mmuser posted image ga lahko rezerviram za tvojo drugo dete spps?user posted image btw lepe slikce...pa pisana paleta barvuser posted image tudi jaz se že en čas ne farbam,...pa sem zadnjič opazila moj PRVI SIVI LASuser posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 14:55:24   
spelka12
Uuuu miškica73 kolk si fletna. Samo v tisti plastenki vodke se pa skriva šnops a ne?user posted image
živa a si dobila obisk kaj. Drugič ne odpret vrat. Ti kr tišč noge skup pa bouser posted image .
aqua kaj zdej delajo slikce manekenke v tvojem albumuuser posted image ? Nej te ne bo sram sebe fotkatuser posted image . Ne resno no sem ostala brez besed. Taka postavca pri enem otroku - smajlikiseklanja. Ne morem verjet. Kako lepa boš šele čez 8 mesecev, ko boš rodila drugega user posted image .

erin sporoča, da pride po vsej verjetnosti že v soboto domov. Ajsika tebi lahko pošljem slikco našega nečaka na mobi, pa jo naložiš na borbo, če se ti da. Bom fprašala erin če pusti, al bi rada sama slikce popala gor.user posted image  sej veste kolk so mamice ponosne na dojenčke, pa jo nočem kej užalt.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 15:00:13   
ledenka
Spelcika, ti mi kar poslji slikkco, ce Erin seveda dovoli user posted image  ves da sem vedno za popanje slik!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 15:00:37   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Se*, ti kar daj necakca gor, da vidim, ce je kandidat za mojo necakinjo user posted image  


Eto babuške, naš otroški vrtec user posted image user posted image user posted image user posted image  je predstavljen (geslo itaq veste, mar ne user posted image )

ajsi - a bo?user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 15:03:57   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

ajsi - a bo?user posted image


bom dala na listo in predstavila starsem user posted image  pol bomo pa horoskope pregledal pa primerjal pa tko naprej, kot se zagre user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 15:05:06   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

mojega danes peljem v toplice in ne bo dobu senčnika in ne nobene kapce in prej bo sončarico dobu, prej se bova ženla

Če ti rata povej, bom jest mojga tud v toplice pelala pa takle mučla. Vse za porokouser posted image user posted image user posted image
kleja kolk je pa benđi leeeeeeeeeep. No mucke so tud, ampak sem bolj kužkoljubkauser posted image . Pa ti si tud corti sploh s kavo v roki. Bajtica je pa šen. A je montažna? A je blo v kuverti dost denarja?user posted image user posted image
spps vidla tvoj vampek - kolk je leeeep, in tebe blond - blond ti bolj paše kot rjava. Itak kaj bo pa rekla blondinka drugegauser posted image .

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 15:15:56   
ledenka
kleja, sem sele zdaj ugotovila, da si mi poslala geslo user posted image  sem jaz tud b(l)ond, vsaj po dusi, ce ze ne po barvi las user posted image  


si grem kosilo naredit, sem laaaaacnaaaaaa user posted image  spet solata z buckami, njami njami njami

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 15:22:05   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Eto babuške, naš otroški vrtec user posted image user posted image user posted image user posted image  je predstavljen (geslo itaq veste, mar ne user posted image )




lep otroški vrtec!!! z "vzgoliteljico" na čelu!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 15:59:33   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Eto babuške, naš otroški vrtec user posted image user posted image user posted image user posted image  je predstavljen (geslo itaq veste, mar ne user posted image )




lep otroški vrtec!!! z "vzgoliteljico" na čelu!!!




se podpišem...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


men je pa spet user posted image user posted image .............. ne vem več, kaj mi dogaja, pa mojem sem kakšno virozo fasala, ker me tud grlo boli.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 16:00:02   
sonček33
kaj pa vem akvica, morad pa le ni viroza....

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 16:03:18   
ledenka
aquica, kaj pa ce bi ti kak testek naredila, a? user posted image user posted image user posted image  ta mesec nimamo se nobene nosecke user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 16:04:03   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

kaj pa vem akvica, morad pa le ni viroza....



po mojem po jutri zjutraj spet CB padel..... user posted image

kaj pa ti misliš sonči???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Nova borba se pripravlja II.
7.8.2008 16:04:50   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

aquica, kaj pa ce bi ti kak testek naredila, a? user posted image user posted image user posted image  ta mesec nimamo se nobene nosecke user posted image




me že mika kakšen nakup v DM ko grem iz službe...... user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil aqua77 -- 7.8.2008 16:05:12 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.
пеперутка16

.

. (100%)

. (0%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!