|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 11:34:02   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: felicia
Sva pa dala podobno ruto kot plemenita007 sam da sva ubrala ravno obratno, sva šla skozi Bosno (Mostar, Sarajevo al lih obratno, pa čez hercegovino) sva se spustila v Hrvaško pa na Brač, pa na Hvar in nato na Korčulo. Zadnji dan sva pa šla še v Dubrovnik (kjer sva vidla vodni tornado) in sva pičila spet skozi Bosno (tokrat čez Knin in tisti del). Sva bila pa vse s šotorom.

Daj povej mi, kaj vse sta pogledala. Mogoče mi daš še kakšno idejo, čeprav sem okviren plan že naredila.



oj
no takole je: na magistrali je fajn pogldat ker je lih na poti mislim da 48 paralelo, ki je mislim da točno na polovici od ekvatorja do tečaja severnega (upam, da nisem kej zabluzila), potem je fajn pogledat še slapove krke, pač je malce s poti ampak zanimivo, pakleni otoci so tudi zanimivi, če bosta na hvaru. Zadar njihove ulice, pa zvonik. Dubrovnik obvezno obzidje, pa dober burek majo v eni od uličic user posted image . Mostar pač most, ki je nažalost nov in se to tudi opazi, pa ulice, pa obvezno čevapi! Katere lahko jesta tudi v Sarajevu. Sarajevo pa baščaršija. Mislim da magistralka niti nima kakšnih znamenitosti je pač cesta.

Upam da sem vsaj malo pomagalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 16:32:51   
shooo
malo napotkov glede bosne in hercegovine in mostarja.

za pogledati :
če greste iz smeri morja definitvno se peljite čez KARDELJEVO  (ploče) krasen panoramski pogled na delto neretve!!!!!!!privoščite si sveže sadje pri domačinih.
ob neretvi do mostara - vmes si lahko ogledate  POČITELJ - tudi iz avta je pogled fascinanten.
MOSTAR: pač ni samo stari most (kje za vraga si felicia opazila da je nov????) in pazi se kelneri v starem gradu zelo radi mal vec zaracunjao turistom.user posted image
predlagam še ogled ene od djamij, lenjinovega šetališta, in vsekakor partizanskega spomenika!!!
in če ste že v mostaru se vsekakor splača pogledati IZVOR BUNE in TEKIJO je 7 km iz mesta v smeri proti morju. v vsakem turističnem vodniku je opisano.
mogoče tam sveže postrvi namesto bureka in čevapov (ki pa tudi niso vrhunski v katerikoli gostilni ali grillu v mestu!)...
potem pa proti severu. predlagam ogled jajca namsto sarajeva. sarajevo si zasluzi par dni.
muzika za v avto : mostar sevdah reuninon in prva dva albuma zabranjenog pušenjauser posted image ...

nasvet: vzmaite si čas na mostu , in kak evro za prispevek skakčem.skoki so le atrakcija.

lep dopust


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 17:11:25   
janjja
Mi gremo pa letos junija na Lošinj(1 teden)user posted image
in avgusta spet na lošinj (2 tedna)user posted image user posted image

Kolko bomo zapravli?user posted image

Pojma nimam (oba regresa, rečmo)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 20:14:09   
vlak
Mi gremo 1 maja v Sukošan za kakšen teden ali dva, potem pa se bomo gibali do septembra med Sukošanom in Savudrijo. Na srečo ne bomo imeli večjih stroškov razen večje porabe goriva, ledenih kavic in sladoleda. 

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 20:27:15   
Zasanjana
Letos bomo dopustovali v Sloveniji. Celih 10 dni. user posted image

(odgovor članu vlak)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 20:33:36   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: shooo

malo napotkov glede bosne in hercegovine in mostarja.

za pogledati :
če greste iz smeri morja definitvno se peljite čez KARDELJEVO  (ploče) krasen panoramski pogled na delto neretve!!!!!!!privoščite si sveže sadje pri domačinih.
ob neretvi do mostara - vmes si lahko ogledate  POČITELJ - tudi iz avta je pogled fascinanten.
MOSTAR: pač ni samo stari most (kje za vraga si felicia opazila da je nov????) in pazi se kelneri v starem gradu zelo radi mal vec zaracunjao turistom.user posted image
predlagam še ogled ene od djamij, lenjinovega šetališta, in vsekakor partizanskega spomenika!!!
in če ste že v mostaru se vsekakor splača pogledati IZVOR BUNE in TEKIJO je 7 km iz mesta v smeri proti morju. v vsakem turističnem vodniku je opisano.
mogoče tam sveže postrvi namesto bureka in čevapov (ki pa tudi niso vrhunski v katerikoli gostilni ali grillu v mestu!)...
potem pa proti severu. predlagam ogled jajca namsto sarajeva. sarajevo si zasluzi par dni.
muzika za v avto : mostar sevdah reuninon in prva dva albuma zabranjenog pušenjauser posted image ...

nasvet: vzmaite si čas na mostu , in kak evro za prispevek skakčem.skoki so le atrakcija.

lep dopust




most je nov oz. je rekonstrukcija starega (mislim da so uporablje ni tudi deli starega), ker stari most je bil zrušen v  vojni!

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 20:38:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shooo
muzika za v avto : mostar sevdah reuninon in prva dva albuma zabranjenog pušenjauser posted image ...

Un CD veksler je treba še nabaut, ja, Zabranjeno pušenje in uso ostalo muziko pa že mamo. user posted image

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 20:41:45   
shooo
joj felicia to je bil HEC!user posted image user posted image user posted image
saj vem da je nov. 
sem živela tam kar nekaj let.
opazi se da je nov po barvi in neobrabljenem kamnu.
user posted image user posted image user posted image

nič hudega, brez za mere.
lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 22:29:23   
shooo
oh, plemnita ,
sedaj sem videla da je tvoja mama mostarka, torej so moji namigi glede mesta čist odveč...user posted image
pa vseeno
lp



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 22:46:12   
Anonimen
Šu... jst še nikol nism bla u Mostarju, moja mama pa bla pa tut sam rojena tm, tko, da mi usak namig prou pride... ker sam za most vem, da obstaja, o usm ostalm pa pojma nimam... u, pa pasuš morm met, a ne (osebna ni dost)?

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kam greste letos na dopust?
29.3.2008 0:12:48   
piščanc
mi gremo pa julija za 14 dni all inclusive v Pakoštane, že drugič zaporedoma. cena 1200 € za 2 odrasla in 2 otroka

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kam greste letos na dopust?
29.3.2008 1:17:25   
petra81
Ej, Plemenita, za prenočitve v Dubrovniku, pa ti predlagam, da se ustaviš v predmestju in boš tam sigurno dobila v redu in poceni!! Kar na mostu zaviješ dol in tam poiščeš!! Midva sva bila tam še pred izgradnjo mosta in ti ljudje, ki sedaj oddajajo sobe in apartmaje so ostali brez ljudi, tako da so vsakogar veseli! Če te še kaj zanima, piši na zs!!

Pa lep dopust, aja, če boš to upoštevala, boš verjetno res prišla z minimalnimi stroški nočitev skozi!!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?