|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 10:29:24   
felicia
Mi gremo verjetno na Lošinj ne vem še točno kam in ne vem še točno kdajuser posted image . Neki razmišljava da bi šla še sama v Grčijo za en teden kakšna last minute varianta sam ne vem če bova zdražala brez mulota.


Sva pa dala podobno ruto kot plemenita007 sam da sva ubrala ravno obratno, sva šla skozi Bosno (Mostar, Sarajevo al lih obratno, pa čez hercegovino) sva se spustila v Hrvaško pa na Brač, pa na Hvar in nato na Korčulo. Zadnji dan sva pa šla še v Dubrovnik (kjer sva vidla vodni tornado) in sva pičila spet skozi Bosno (tokrat čez Knin in tisti del). Sva bila pa vse s šotorom.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 11:00:37   
Mandek
Glede na to, da mava tri tedne dopusta, greva za en teden na Rdeče morje v juliju, na jadrnanje (par dni v avgustu), proti Hvaru ali Visu za preostanek dopusta.
Čez poletje bom v 6. in 7.mesecu, tako da se bom že pošteno veselila najinegauser posted image  in bo pričakovanje toliko lažje!

Za cene pa še ne upam razmišljat....

največ in skoraj edini strošek bo Hurgada, ostalo pa niti ne toliko, hb! (mam vezeuser posted image )

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 11:07:47   
bt08
3.7 na Djerbo za en teden,pol pa šiht menjamo.Prišlo nas je pa 1300 za tri!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 11:13:41   
hariba
14 dni v Črno Goro v Budvo. Tam je zakon! pa za kakšen vikend bomo so še oglasili na taščinem vikendu v Istri v Novem gradu.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 11:15:57   
taja27
14 dni v Črno Goro v Budvo. Tam je zakon! pa za kakšen vikend bomo so še oglasili na taščinem vikendu v Istri v Novem gradu.


meni je tudi novi grad všeč ... sam kaj ko tam ni 'plaže' ... razen, če se s čolnom odpelješ na kakšen otoček ali skrit zalivček

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 12:06:15   
hariba
meni je tudi novi grad všeč ... sam kaj ko tam ni 'plaže' ... razen, če se s čolnom odpelješ na kakšen otoček ali skrit zalivček

Mi se kopamo nasproti hotel Maestral, je sicer gužva mapak kar lepa prodnata plaža, ja sence ap razen sončnikov ni. Plaža v mestu je pa betonirana bolj kot ne.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 12:07:13   
kofetek2010
Pojma nimam kam, še zbiram ideje in pogum zaradi tamale. user posted image

Zihr pa za 14.dni (nekje julija-avgusta) in prej še za prvomajske počitnice za en teden.

Prvomajske bodo nekje 1.500 - 2.000€, poletne pa med 3.000 - 5.000€.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 12:48:54   
taja27
Pojma nimam kam, še zbiram ideje in pogum zaradi tamale.


tudi mi smo prilagodili dopust tamali ... prvič bo na letalu in mislim, da je tri ure čist dost ... hotel sva pa izbrala majhen, na samem ob robu vasice ... tko, da ne bo gužve ... v hribe gremo pa itak z avtom in je navajena tud na poti, ki so dolge 7 ur ... ampak to je drugače, ker se lahko kadarkoli ustaviš... ja se prilagajamo ... user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 12:56:08   
iva01
za prvega maja in čez poletje v peroj na vikend- tam smo zatonj edini strošek je hrana in prevoz, sredi septeeembra pa še v Dubrovnik za kakih 5 dni..kulk bomo tm porabil nimam pojma sam mamo 2 nočitvi zastonj, 3 pa bomo še doplačali, to bo to vse za letos

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 13:10:46   
jer.za.
peroj na vikend

Mi tudi v Peroj hodimo, imamo viked.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 13:15:11   
tanikaa
Konec maja nekam v trope za 9 dni, konec julija pa Hrvaška za 10 dni.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 13:16:35   
Anonimen
najprej juluja za 10 dni na cres v vikendico, pol pa še konc avgusta za cca 5 dni v london, sama brez mulcev..jeee!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 13:18:02   
sončnica24
Midva verjetno boma letos samo za kakih par dni na slovensko obalo k sorodnikom skočla jih imama oba tako da pri enih bo že prostoruser posted image , ker nekam daleč ne upam it, ponavadi grema na Brač k enim slovencem pa mi je to letos malo predaleč če bi slučajno blo kaj z nosečnostjo narobe se mi zdi da sem celo večnost od slovenije. Pa še sobo morava zrihtat da bo mel user posted image prostor, tako da bo kar pestro, malo oddiha pa si boma zadnjič sama privoščla user posted image .

Drugo leto pa če bo user posted image zdrav pa spet kam malce dalje

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 13:36:01   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

Pojma nimam kam, še zbiram ideje in pogum zaradi tamale.


tudi mi smo prilagodili dopust tamali ... prvič bo na letalu in mislim, da je tri ure čist dost ... hotel sva pa izbrala majhen, na samem ob robu vasice ... tko, da ne bo gužve ... v hribe gremo pa itak z avtom in je navajena tud na poti, ki so dolge 7 ur ... ampak to je drugače, ker se lahko kadarkoli ustaviš... ja se prilagajamo ... user posted image


Mi smo z našo že večkrat leteli, najdlje lani za prvomajske v Dubaj. Letos poleti pa bi še kam dlje... ZDA, Kuba, Tajska ali kaj podobnega. user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 13:40:05   
K_a_t_j_a
Nikamor, v avgustu grem v Rim AL inclusive plača ZZS.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 15:33:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: felicia
Sva pa dala podobno ruto kot plemenita007 sam da sva ubrala ravno obratno, sva šla skozi Bosno (Mostar, Sarajevo al lih obratno, pa čez hercegovino) sva se spustila v Hrvaško pa na Brač, pa na Hvar in nato na Korčulo. Zadnji dan sva pa šla še v Dubrovnik (kjer sva vidla vodni tornado) in sva pičila spet skozi Bosno (tokrat čez Knin in tisti del). Sva bila pa vse s šotorom.

Daj povej mi, kaj vse sta pogledala. Mogoče mi daš še kakšno idejo, čeprav sem okviren plan že naredila.

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 18:05:31   
MID
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Mi pa gremo...kot vedno... na Ugljan za kakšne 3 tedne, prvega maja isto(za kakšen teden). CEna? Kamp nas pride nekje 13 evrov na dan(za vse 4, ne na osebo) plus hrana.

Hej MAROGICA,če se midve ne bova še kje srečale...user posted image ?Pri nas je tudi padla odločitev Ugljan,kamp Porat in sicer po vsej verjetnosti med 7.in 18 julijem.
Boš tam takrat tudi ti?user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 18:34:14   
sonček33
Toskana

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 18:53:13   
iva01
kje pa..jz sem bila zdej doli čez praznike, v soboto je bilo tako lepo vreme :)..se mi je za čas zazdelo da je že poletje :)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 21:14:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Spanje imava na treh koncih zastonj, v Dubrovniku in v Sarajevu ga bova morala pa plačati. Ampak ni hudič, da bo 100€ dovolj, no.

V Dubrovniku bo tezka, sploh v visoki sezoni.

Če mi obljubiš, da imam v Splitu eno nočitev zastonj, potem bo ostalo tudi za Dubrovnik v visoki sezoni user posted image .


Pojma nimam, cetrtic...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 22:55:54   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: MID

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Mi pa gremo...kot vedno... na Ugljan za kakšne 3 tedne, prvega maja isto(za kakšen teden). CEna? Kamp nas pride nekje 13 evrov na dan(za vse 4, ne na osebo) plus hrana.

Hej MAROGICA,če se midve ne bova še kje srečale...user posted image ?Pri nas je tudi padla odločitev Ugljan,kamp Porat in sicer po vsej verjetnosti med 7.in 18 julijem.
Boš tam takrat tudi ti?user posted image user posted image



Mi bomo šli nekje sredi julija oz. bolj proti koncu julija... V Lukoran...seveda... Se lahko vidimo...ni problema.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 23:03:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Spanje imava na treh koncih zastonj, v Dubrovniku in v Sarajevu ga bova morala pa plačati. Ampak ni hudič, da bo 100€ dovolj, no.

V Dubrovniku bo tezka, sploh v visoki sezoni.

Če mi obljubiš, da imam v Splitu eno nočitev zastonj, potem bo ostalo tudi za Dubrovnik v visoki sezoni user posted image .

Pojma nimam, cetrtic...user posted image

Poljubi si nekaj... prvič. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kam greste letos na dopust?
27.3.2008 23:25:12   
taja27

Mi smo z našo že večkrat leteli, najdlje lani za prvomajske v Dubaj. Letos poleti pa bi še kam dlje... ZDA, Kuba, Tajska ali kaj podobnega.


no ste bolj pogumni od nas ... naša še ni bila v Dubaju user posted image  ... oz. ja je bila ... sam še v bušiju ...

predvsem sm jst problem, ker me je strah letenja in ne bi rada, da tamala čuti ta moj strah ... no začeli bomo s tremi urami ...user posted image

pejte na Kubo ... dokler je še takšna, kot je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 11:07:53   
Anonimen
Lani je bil Egipt, predlani Tunizija, letos pa bo verjetno Turčija. Nekje julija računamo.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kam greste letos na dopust?
28.3.2008 11:22:51   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Nikamor user posted image ....


A ne greš na križarjenje user posted image ?

Mi smo tudi nekaj študirali na Grčijo, pa me je malce strah, ker so skoraj vsako leto tam požari.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?