|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: varnostni pas
8.4.2008 10:50:22   
Anonimen
jaz se strinjam z tem,da se pripenjamo in da mora bit oprema v avtu...vendar kazni so pa hude res...

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: varnostni pas
8.4.2008 11:02:31   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

privežte se drugič, pa ne bo treba kazni plačevat
sicer je pa to za vas dobr, ne za policaje


Se strinjam!
So naju ustavili zadnjič ko sva se z sestro peljali in dama ni bila privezana. Pa nama je pogledal skozi prste-no njej je.
Je rekel gPOLICAJ: vsak sovoznik v avtu sam nosi svojo odgovornost!

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: varnostni pas
8.4.2008 12:07:06   
lotoska
Dva moja sodelavca sta bila udeležena v prometni nesreči. Oba nepripeta sta šla  z glavama direkt v vetrobransko steklo in imela več sreče kot pameti. Oba imata na sredi čela zvezdasto brazgotino.
Pamet zdrava, cela glava. 

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: varnostni pas
8.4.2008 12:48:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LAmama

jaz se strinjam z tem,da se pripenjamo in da mora bit oprema v avtu...vendar kazni so pa hude res...


Ja, so hude kazni, ampak če se privežeš, potem jo itak ne boš plačal, a ne?

Saj lahko naredimo malo računice, zakaj je državi v interesu zmanjšat število prometnih nesreč in seveda tudi število poškodovanih in mrtvih. Npr. se zgodi prometna s smrtnim izidom. Policisti morajo zapreti cesto, da naredijo vse potrebno, od reševanja, odstranjevanja avtov do potrebnih meritev,... vsaka stvar od teh naštetih stane - čas in denar. Vsi, ki so morali zaradi nesreče po obvozu, so izgubili - čas in denar. Malo sicer, ampak če vse skupaj sešteješ, se že kar nabere. Potem vzemimo tistega nesrečnika, ki se je v tej nesreči ubil: pri nas se ubijajo mladi. Ta mlad je šele začel živeti svoje življenje - pri nas je že itak majhna rodnost - mladih primanjkuje - vsak se torej pozna. Na dolgi rok, grdo rečeno, državi ne bo nič povrnil s svojim delom, niti upokojenci, podjetje, davkarija,... ne bodo od njegovega življenja (ki bi moralo povprečno trajati nekaj čez 70 let, a se nažalost predčasno konča) dobil nič.
Če se eden fajn polomi v prometni - je en čas, nekaj mesecev do nekaj let na rehabilitaciji. Veliko stane intenzivna nega, vse aparature, osebje, ki skrbi za njega, prostori, kjer je, čas, ki ga prebije na rehabilitaciji, da se spet usposobi za vsakdanje življenje, če se sploh uspe, po takih travmah. "Cena" posameznika v tem obdobju je nekajkrat višja, kot če bi živel vsakdan, hodil v službo, ob nedeljah na kosilo h tašči, se igral z otroki. Vse te stvari stanejo stotisoče evrov. In tu govorim samo o finančni plati, čustveno zanemarjam, koliko ljudi je ob tem prizadetih, da ne govorim o tem, da je človeško življenje neprecenljivo.

Sicer pa, res vsak se konec koncev sam odloča o svoji usodi, ampak če sediš na zadnjem sedežu in se ne privežeš, potem prevzemaš soodgovornost za življenje tistega, ki sedi pred tabo.

Jaz se privezujem. Moje življenje mi je pomembno in nimam namena še umret. Če to pride, prav, ampak da bi se namensko dodatno izpostavljala, ne vem, zakaj? Mi je preveč lepo na tem svetu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: varnostni pas
8.4.2008 12:49:20   
Colt
Meni osebno se zdi malce primitivno in naivno se privezovat ''zaradi policajev''. Se bo morda policaj spremenil v leteč projektil, al jaz ako pride do nesreče? Totalno mimo razmišljanje nekaterih ''frajerjev''. Ampak kjer delam (Jesenice), je to med najširšo subkulturo (mladina, mladi vozniki z novo trenirko in starim bemflom) dejansko nekakšna moda. Se ne privezovat. Pol pa razumi mladež user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: varnostni pas
8.4.2008 12:59:48   
Anonimen
Ja, Colt, kje se pa ti skrivaš?

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: varnostni pas
9.4.2008 12:51:27   
Colt
Po vseh vogalih...v mraku in temi user posted image Nato pridem ko me najmanj pričakuješ user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: varnostni pas
9.4.2008 13:07:48   
Taula
Danes se pa še celo strinjam s Coltomuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: varnostni pas
9.4.2008 13:11:13   
Pikec
Pa še to o nepripenjanju...

Dva bodoča polacija, mal preveč testosterona in so se šli mal fjakat pa noret...pa meje iskat.

Rezultat:
Pred šolo zvečer dva mrtva bodoča policista, ki sta letela kot projektil skoz prednjo šipo. Avto pa končal svoj bridki konec v drevesu.


Tudi tako se konča, če greš preverjat teoretično znanje v praksi. Žal.

Daje res vem, ker je bil en meni zelo drag, očividec.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: varnostni pas
9.4.2008 13:14:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Danes se pa še celo strinjam s Coltomuser posted image


user posted image user posted image user posted image  Čudeži se še dogajajo.

Joj, pikec, okoli tebe se pa dogajajo same čudne stvari user posted image .


(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: varnostni pas
9.4.2008 13:21:56   
Pajaca
Po moje je za učenje varne vožnje v šoli že preklet prepozno. Otroka učiš varne vožnje in pripenjanja že prvi dan ko ga pelješ iz porodnišnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: varnostni pas
9.4.2008 13:37:54   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Po moje je za učenje varne vožnje v šoli že preklet prepozno. Otroka učiš varne vožnje in pripenjanja že prvi dan ko ga pelješ iz porodnišnice.


Se podpišem!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?