|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:24:20   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

no, kera bo prva napisala podatke?

Aja pa loh nardimo se seznam nasih rojstnih dnevov!!
evo -tu je napisalauser posted image



aha..sorči spregledala user posted image

moj je 1.10.1977

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:24:34   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

user posted image , Debeluska vidm da moj podpis deluje user posted image


Sorry, ne štekam? Pa nisem blond user posted image user posted image user posted image


Sem te vidla da si brskala po nasi nosecniski temi... sem misnla da si kliknla na povezavo v mojem podpisu user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:25:40   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

user posted image , Debeluska vidm da moj podpis deluje user posted image


Sorry, ne štekam? Pa nisem blond user posted image user posted image user posted image


Sem te vidla da si brskala po nasi nosecniski temi... sem misnla da si kliknla na povezavo v mojem podpisu user posted image


dobr podpis ajtak..vse za novembrke..kaj???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:26:19   
Laubica
Ajtak-samo zadnja tvoja povezava ne dela-piše da ni na voljo

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:27:53   
tintin
Evo, še naši podatki
Vasja (8.11.2007)
rojstvo: 4200 g in 54 cm
6 t.: 5270 g in 59 cm
3 m: 6780g in 66 cm
4m: 7700g in cca.69 cm

moj r.d 22.7.1980


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:31:05   
barika
Ajtak, men Calpola ni hotla dat na recept, pa tud one kreme ne, ker ima baje ful lepo kožouser posted image user posted image user posted image , cena je pa informativna (ker ga boš mogla ziher sama kupit, v Žalcu dajo pa recept, ko so otroc cepljeni)user posted image user posted image user posted image user posted image

tale ribežl je pa super, vam povm, japkico ful fajn zriba, v tako kašico, pa sokeca, pa banano, pa za spucat je fajn, da ni treba paličnega kr naprej ven pa not, p pucat pa itd... to pa sam pod vodo splahneš, pa mal počohaš, pa je.(jaz ga ne dam, čeprav mu zaradi let že malo zobje odpadajouser posted image user posted image user posted image )

v Ikei pa imaš lift, če parkiraš dol v garaži, zraven so pa one tekoče stopnice

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:33:42   
DEBELUŠKA30
Ajtak, nisi mi odgovorila, kako si zadovoljna z Mireno?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:36:11   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Ajtak, men Calpola ni hotla dat na recept, pa tud one kreme ne, ker ima baje ful lepo kožouser posted image user posted image user posted image , cena je pa informativna (ker ga boš mogla ziher sama kupit, v Žalcu dajo pa recept, ko so otroc cepljeni)user posted image user posted image user posted image user posted image

tale ribežl je pa super, vam povm, japkico ful fajn zriba, v tako kašico, pa sokeca, pa banano, pa za spucat je fajn, da ni treba paličnega kr naprej ven pa not, p pucat pa itd... to pa sam pod vodo splahneš, pa mal počohaš, pa je.(jaz ga ne dam, čeprav mu zaradi let že malo zobje odpadajouser posted image user posted image user posted image )

v Ikei pa imaš lift, če parkiraš dol v garaži, zraven so pa one tekoče stopnice


user posted image , a da nocjo dat... sam so res smotani v tem nasem ZD...

Se bom prav peljala v Zalec v Merkator tehniko gledat ce majo tale ribezn...

Barika hvala za info o liftu!

Dej napis podatke o Martinu...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:37:04   
Laubica
Lahko noč

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:37:35   
manca
Jest sem bla danes pri dermatologu na Jesenicah, kjer je dermatologinja ugotovila, da mi je osebna zdravnica dala napačno napotnico ! Če ta "zdravstvo" ni da ne rečem kaj ...
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Vanja, ja jest sem se že zanimala za plavanje v Kranju user posted image  in je za otroke od 4-ega meseca dalje. Tko da se bom jest naslednji mesec kar udeležila, še prej se moram dogovorit seveda user posted image !

Manca, user posted image user posted image user posted image  za tvojega user posted image  in novo službo!

Velika Britanija, lepa rožica, pri nas sem pa jest obsedena s čevlji in to za celo družino user posted image user posted image user posted image !

Ajtak, seveda velaš user posted image , sam si ti zadnjič za Mireno na kratko komentirala, pa mislim, da je nisi kaj pohvalila user posted image , kako pa se danes počutiš s tem med nogami user posted image ?
Svečke in sirup se dobi na recept, tko da brez veze, da plačuješ!

Nicolina, a to je moj bodoči zet user posted image user posted image user posted image  (Gruška, ti to slišiš!!!!!), joj je srčkan, ti ga kar drži stran od "Lublančanke" user posted image user posted image user posted image !


Jest sem bla danes pri dermatologu na Jesenicah, kjer je dermatologinja ugotovila, da mi je osebna zdravnica dala napačno napotnico user posted image user posted image user posted image user posted image ! Če ta "zdravstvo" ni  da ne rečem kaj ...






Ja, veš kaj se je pa nama zadnič zgodilo, ko sva imela pregled za tuberkulozo? Ker imava oba istega osebnega zdravnika, sta bili napotnici kar obe napisani nameuser posted image . Še dobro, da se je pregled delal kar v Zd, da je šel moj lahko na hitrco iskat napotnico na svoje ime

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:38:10   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Ajtak, nisi mi odgovorila, kako si zadovoljna z Mireno?


sori, nisem vidla vprasanja...

Ja sem zadovoljna. Boli me ne (prvih 14dni me je ko da se mi na user posted image  pripravlja), cutim nic... dokler ne bom kljub temu zanosla bom zadovoljna user posted image user posted image

aja pa hvala da si me opomnla za un link sem ze popravla!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:38:54   
barika
uf, na pamet pa res ne vem no
rojstvo: 51, 3905
1. m      58,5, 4 pa neki
2m mal več kot en mesec prej
3.m 66, 8100
user posted image user posted image user posted image

dobiš jutri 1x (imam spet lavfarijo, pa kavice s sošolkami iz srednje pa na pošto......)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:40:02   
barika
user posted image user posted image user posted image
Ja sem zadovoljna. Boli me ne (prvih 14dni me je ko da se mi na pripravlja), cutim nic... dokler ne bom kljub temu zanosla bom zadovoljna
user posted image user posted image user posted image   a misliš, da bo ker nevidni pobegnil mimo mirene...oz. jo bo "pretental"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:41:30   
Laubica
aja pa hvala da si me opomnla za un link sem ze popravla!!
Oprosti-ne mislit da te zajebavam -samo meni še vedno ne greuser posted image
Zdaj pa res grem spatuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:43:05   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: barika

user posted image user posted image user posted image
Ja sem zadovoljna. Boli me ne (prvih 14dni me je ko da se mi na pripravlja), cutim nic... dokler ne bom kljub temu zanosla bom zadovoljna
user posted image user posted image user posted image   a misliš, da bo ker nevidni pobegnil mimo mirene...oz. jo bo "pretental"user posted image user posted image user posted image


Sem cula za eno k ji je ta hec vn padu pa je slucajno vidla v skolki... KAJ PA CE NEBIuser posted image  tko da upam, da je se tam ko mora bit!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:43:07   
barika
še mal pa bo csi

baje da moj otrok spi že od 18.00 - pa ne vem, a bi ga šla zbudit, da ga dam spat al kokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (sory ajtak, sam ta izjava pa ubijauser posted image user posted image )user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:43:43   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: barika

še mal pa bo csi

baje da moj otrok spi že od 18.00 - pa ne vem, a bi ga šla zbudit, da ga dam spat al kokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (sory ajtak, sam ta izjava pa ubijauser posted image user posted image )user posted image user posted image


PACKAuser posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:44:37   
barika
aja, baje pa zato pravim, ker sem deda pustila sama, sej ne more bit mali skoz na mat prvezan...pa pridem domov, pa spaluser posted image , pa še kr spiuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:46:26   
ajtak
GREM FORENZIKE GLEDAT, LAHKO NOC (ups velike crke)...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:46:29   
barika
Sem cula za eno k ji je ta hec vn padu pa je slucajno vidla v skolki..

ja user posted image , potem je imela pa vlko p user posted image o, da je kr ven padlo touser posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:46:57   
manca
Gruška, kdaj bi tebi ustrezalo za srečanje pri meni?user posted image Sej konec koncev lahko naredimo tudi v sredo, da lahko prideta še Tintin&Vasja

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:47:19   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Neli 26.11.2006
rojstvo 3070g in 50cm
1,5 mesec: 3920 g in 54,3 cm
2.mesec: 4535 g in 57 cm
3.mesec: 5250g in 59,5

Zobki: 0 user posted image
Evo Ajtak..a še kaj rabiš..si pa pridna...user posted image


Sonchek, ste pa hitro zrasli....user posted image A Neli že hodi?user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 21:54:00   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

mama11, pr nas vstrajno ponavljajo, da do 6 meseca nic drugega kot samo mleko, se caja ne user posted image . Ah ko jih sisa...

Aha pol bom pa js tut tale sirup nabavla za vsak slucaj. Smo bli ze 2× cepljeni pa nikol nisem dobla nobenga recepta...
Jp, se podpišem pod oboje

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


Ikea..to pa je podvig..jaz se komaj spravim s tamalo v Lj..kaj šele v avstrijo..si sploh ne predstavljam... tut jaz ne, ko je taka tečkauser posted image


Laubica...ah bogo Timon..upam da bo nočka čim lažja za vse vas..sej je res grozno če so malčki bolani...

Potepinka..kje se skrivate..a si poklicala p. in kaj je rekla? nič se ne oglasiš..upam da je vse uredu s Markom...user posted image

za ostalo se tut kr podpišem
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Ali je bil kdo cepljen proti rotavirusu in ali so bile kakšne reakcije, je veliko kakal-a?user posted image
ja je bolj kakala. ene 3x, drugač sam 2x na dan oz na 2dni.

nč grem spat, da bo vsaj kaj od spanja.

Ajtak, podatke ti jutr javim

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 22:07:12   
martita
Ajtak, še naši podatki:

rojstvo: 53 cm     3530 g
1 m     : 54,5 cm  3920 g
2 m     : 58 cm     4810 g
3 m     : 60,5 cm  5430 g
4 m     : 64 cm     6100 g

moj RD: 20.9.78

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.3.2008 22:15:17   
gruška
Oj,

prej sem u glavnem celo stran napisala, pa mi ni poslal user posted image ... probamo še enkrat ...

Ja, dons smo bili v Ikei (midva in Taja)... zjutraj smo šli ob pol devetih od doma (še prej smo dobili telefonski klic, da je prijateljica rodila punčko user posted image )... Taja je v avtu zaspala in se zbudila na krožnem pred Ikeo (500 m pred Ikeo), ura je bila pol enajstih, sem jo v garažni hiši kar v avtu podojila, moj je šel ta čas v Ikeo po dva regala, da jih je kar naložil v avto, potem smo šli pa skupaj po "malenkosti" ... Nisem imela vozička s sabo, sem Tajo kar v lupinci dala v nakupovalni voziček in je pridno gledala okrog, po 15 minutah je spet zaspala in se je zbudila ob pol enih, ko smo odhajali iz Ikee ... Spet sem jo podojila in previla kar v avtu in smo šli še do Toysa ... mi zapiska sms in piše Jooly, če sem še v Ikei... jo kličem, ker sem mislila, da kaj rabi, pa pravi, da bi ona šla na kofe, ker je tudi v Ikei ... mislm ... BILO KUDA JOOLY SVUDA  user posted image user posted image user posted image
U glavnem v izvidnico za previjalnico nisem šla, mogoče Jooly kaj ve, kako imajo urejeno... smo pa kar nekaj stvari nabavili - kot sem rekla, dva regala (eden za v Tajino sobo, drugi za "računalniško sobo"), Antilop stolček, nekaj vazic, čajnih svečk, košarice, eno lučko, pa za Martito in Manco, pa za otroke ene malenkosti .... itak ne moreš nehat ko si tam, tko kot je Martita rekla, si kar v transu ... user posted image  ...
Mi drugač kar letamo skoz okol in smo bili s Tajo čez vikend na Krvavcu, že ko je imela mesec in pol.... (mi je en izlet v Ikeo mala malca user posted image )

Ajtak - zraven tekočih stopnic je lift ... že iz garaže ...
Mi imamo 7 kapljic AD3 ...

Od Mance mož - bravo za službo user posted image  ........

user posted image A se res dobimo kar pri Manci v torek? (aja, zdaj berem, da Tintin ne more...) Aha, ja lahko tud v sredo ...
 
Ja, ja, Debeluška, nisem spregledala tvojega nagovora Nicolini ... tudi to štekam user posted image  .........

No glede razvoja: Taja se že nekaj časa ful dviguje, ko leži na hrbtu dvigne glavo in noge v luft, še malo, pa se bo res usedla user posted image ..... obrača se na trebuh in nazaj, vrti se za 360°, vse kar doseže vleče v usta, kravice pase, čeprav je tok firbčna, da se mimogrede prevali na hrbet, ko tok gleda okol... tud nogice že proba pojest... pa ful čeblja in se smeji...
Par dni nazaj se je zbudila ob 6ih zjutraj... sem jo slišala, da se nekaj pogovarja in smeji, pa prižgem lučko na nočni omarici in vidim, da je koutr čez celo njeno posteljo raztegnjen... sem mislila, da se krega, ker ji je šel čez glavo... pa jo odgrnem in ugotovim, da leži na trebuhu, obrnjena za 90°, nogice so gledale čez "rešetke" ven, ona pa na komolcih in se ful smeji in krega na dudo ... tok je bla luštna ...

Scuba - uživajte na mini počitnicah ..........

Potepinka - user posted image  za Marka, da se čimprej pozdravi ...







No ampak, ko smo se peljali tja, me je klicala sestrična, da je njena 13-letna hčerka v bolnici, ker ji je srce "podivjalo" ... Je bila včeraj zvečer na treningu, ker trenira akrobatski rock'n'roll in se je že med ogrevanjem čudno počutila in srce ji je ful hitro bilo... pa se je vsedla in počakala na konec treninga ... ko je prišla domov, sta jo starša peljala k dežurni zdravnici, ki je ugotovila, da ima ful nizek pritisk, pulz pa 240 !!! user posted image  (normalno je okrog 60) ... so jo takoj naložil v rešilca, jo s sireno odpeljali v Lj. na urgenco, tam sta že čakala dva zdravnika in pet sester in so letal okrog nje in niso vedel kaj se dogaja ... so ji dali v žilo vse živo in je šele po treh urah "ena zadeva prijela", da se je stanje umirilo... kot v filmu, je rekla .... danes je cel dan stanje stabilno ... u glavnem, tamalo čaka UZ srca, neki testi na napor, glede na to, da je športnica, pa če je to, kar zdravnik sumi, da je, bo čez 10 dni operirana user posted image .... Upamo, da ne bo kakšnih posledic, ker drugače bi mogla nehat trenirat ... je pa ful dobra in že hodi na svetovna prvenstva in druga tekmovanja po svetu ...

Nicolina, a mi lahko prosim na ZS pošlješ Tinov naslov user posted image  ... (Debeluška, ne se pojest od user posted image user posted image )

IZVIRNO SPOROČILO: barika
kak mir je ko ni Gruške pa Scube, a?user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image ... Scuba, a greva midve rajši na drug forum, tle so sami neolikani piščanci user posted image user posted image user posted image

Vanja - JAAAAAAAAAA, frej je še eno mesto .... a bosta hodila? user posted image

Za vnete učke (preverjeno) pomaga tud mamina jutranja slina (preden si umiješ zobe s slino namažeš otroku učke) ... enim je to sicer user posted image , ampak če pomaga, zakaj ne ....

No, zdaj sem se pa razpisala tko kot Ninočka ponavadi ... pa sem sigurno še kaj pozabila ....

Ja vidim zdaj, da danes pa vam štajerkam dogaja ... mirena, pa to ... user posted image

Ajd... se slišmo, se beremo, se vidmo ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?