|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 19:19:54   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Sem rekla, da pri nas imamo dovolj dva otroka, no danes pa ugotovim, da je tretji na poti user posted image ?!


Packa, mene si nasrala... se dobr da so druge pametno reagirale user posted image


Hvala vsem za pohvale, tud pocutla sem se lepa user posted image

zirafa76, porocila sva se v Ljubljani, ohcet sva mela pa na Smartinskem jezeru ... Tko da kr dost voznjeuser posted image , sam se je splacal!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 21:12:05   
Tanayya29
Hey!
manca ja tista zdravnica je Plevnik-Vodušek.Blond ja..škoda,ja če bi prej vedela,ane?
Debeluška in oranža smo z Špelo full šibali,ker je mela ona še en sestanek za krst.Kdaj pol gresta torek ali ponedeljek?

Šibam kar spat,sm utrujena.
Debeluška,tudi jaz včeraj nisem mogla zaspat,ko si mi pravla vzadnjič na zbilju,včer sm 2 uri v luft gledala,pol sm pa ob enih zjutraj končno zaspala....sem ugotovila,da preveč kav popijem,k v teh lepih dnevih hodm sam po oštarijah...z ene pijačke na druge,sam,da so te moje pijačke kave.....

Lahko noč,pa eno bolho za pomoč....user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 21:32:41   
tintin
Poroka - midva sva se poročila "kar tako" - brez posebnega razloga...oz. zato ker se ljubiva in ker naju je vsekakor združilo nekaj "višjega" (v to še vedno oba verjameva). Poročila sva se pa v Šk. loki, pred skoraj tremi leti, na dan državnosti (vsaj frej imava na vsako obletnicouser posted image ). Najina poroka je bila predvsem zelo čustveno nabit dogodek...pa ne samo zaradi poroke. V Šk Loki na obredu igra ena violinistka...preden sva stopila v grajsko kapelico, nama je violina obema zvabila solze v oči...Obred je bil tudi zelo ganljiv, da ne govorim, da sem imela sama "cmok" v grlu od vseh čustev. Ko je matičar mojega vprašal ali se prostovoljno odloča za zakon z mano je moj rekel: "Da, iz vsega srca" in jaz sem bila ob teh besedah čisto adijo....Ko sva si izmenjala prstane in se poljubila sva se oba jokala od srečeuser posted image Cerkvene poroke in ohceti nisva imela, ampak samo poročno kosilo za najine ožje sorodnike. Noben od naju ni ravno navdušen nad porokami "big fat greek wedding". Tri dni kasneje sva jo pa mahnila na Portugalsko z nahrbtnikiuser posted image Šele zdaj ugotavljam, da je definitivna prednost tega, da sva poročena to, da imamo vsi trije enak priimek.user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 21:47:49   
gruška
Ooooo, Oranža ... dobrodošla............., hitro kaj povej o sebi user posted image user posted image user posted image  .............. A prideš v četrtek al dobite avto?
 


IZVIRNO SPOROČILO: manca
Ste res luštni na plavanju user posted image ..sam neki mi pa ni jasno..nekaj dni nazaj je bil govor o neoprenski opremi, pa na slikah ne vidim nobenega, ki bi bil oblečen v neoprensko obleko..verjetno naj bi zgledala tako kot potapljaškauser posted image
A te plavalne obroče ste kupile v Baby centru?

Bradavice:ja, jaz sem tudi lastnica ene..jo oddam. Je namreč tako zoprna da ne moreš verjeti...imam jo od leta 2005, lansko leto sem hodila kar vsak teden k dermatologinji jo odstranjevat, ampak ona noče dol...je namreč na peti. Delno zgine, pa spet nastaja potem.Veromal res pomaga, vendar na peti pa ne preveč.

Gruška:jaz bi pa rada imela Tlačilko za krompir.
Kako se pa kaj obnese tisto za ledene kocke? Gre z lahkoto ven al moraš se matrat zraven?


1. neoprenske hlačke do pasu imajo otroci, ne celga pajaca....
2. plavalne pbroče (Fredov obroč) dobiš tam .... lahko ga pa tud kupiš ...
3. bradavico na peti sem imela jaz 10 let nazaj ... so mi jo rezali ven, pa čez zažgali, pa se ni več ponovila .... (trkam)
4. tlačilko ti naročim, za kocke je pa tud fino, je dno iz silikona in vsako kocko brez problema dobiš ven ...
Manca, zadnjič sem imela pri tebi kar navaden modrc, pa sem ga zadaj odpela, ko sem dojila.... te za dojenje so "prevelki" za take majčke....


Debeluška - pa dvojčke nosiš, a ne? user posted image


Midva sva se tud poročila ... če me vprašate zakaj -  ker nisva najdla nobenga razloga zakaj se ne bi .... Je blo tud ful ful lepo ... sončen septembrski dan, 33 stopinj ... v Bistri .... ko sva takoj po izmenjavi prstanov nazdravila, sem držala v eni roki šampanjec v drugi šopek, priletela je osa, nisem je mogla odgnat, mi je zlezla za obleko in me pičla direkt v joško .... s tem se ne more vsaka pohvalt, a ne? user posted image  ... pa prav na poročni dan bi mogla dobit menstro, pa je ni blo ... čez par dni je pa test pokazal user posted image  ...



IZVIRNO SPOROČILO: martita
Gruška, ne vem kako mi bo ratalo jutri bit na Vrhniki že ob 11h???

Ne jutri, v četrtek .....


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 22:08:24   
sonchek
hoj,hoj...
vam samo začelim lahko noč..sem čist crknjena..
...huh me zanima kakšna bo šele Martita..po dolgemmmmmmmmm sprehodu še na aerobiko...upam da si preživela...user posted image user posted image user posted image

nočko vsem

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 22:24:39   
gruška
Ej Manca, sem brala kakšna huda nesreča se je zgodila čisto blizu tebe user posted image ..... groza ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 22:39:12   
barika
spet bom "pametna" niste me prepričale s poroko...
sem lahko malo žleht (ko smo glih prvega, pa imama obletnico...mesečno se ve)
- priimek si lahko dam kr tak spremenit, sam mi je moj bolj všeč kot njegov
- rada se imam brez prstanov
- ni treba da me čebela glih na joško pikne ...kaj pa veš, kje bi šampanjec pristal user posted image user posted image  (dobra fora, upam, da ni preveč bolelo, pa čestitke za takratni plusek, hruška)
- žurko pa tud lahko imamo kadarkoli (brez utesnjujoče bele obleke)
- zdej bom pa nehala, da ne bom naslednjič jst cegla v glavo fasalauser posted image user posted image user posted image user posted image

mogoče pa to sam tak mislim, ker sem vam favšuser posted image user posted image user posted image

debeluška (sem te skor preimenovala v ...eh nočeš vedet), jaz sem tudi nosečauser posted image user posted image

pa ful ste nehale bit čveke...a to se z leti kljun tak utrdi, da se ne d več al kok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 22:59:43   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: barika

spet bom "pametna" niste me prepričale s poroko...
sem lahko malo žleht (ko smo glih prvega, pa imama obletnico...mesečno se ve)
- priimek si lahko dam kr tak spremenit, sam mi je moj bolj všeč kot njegov
- rada se imam brez prstanov
- ni treba da me čebela glih na joško pikne ...kaj pa veš, kje bi šampanjec pristal user posted image user posted image  (dobra fora, upam, da ni preveč bolelo, pa čestitke za takratni plusek, hruška)
- žurko pa tud lahko imamo kadarkoli (brez utesnjujoče bele obleke)
- zdej bom pa nehala, da ne bom naslednjič jst cegla v glavo fasalauser posted image user posted image user posted image user posted image

mogoče pa to sam tak mislim, ker sem vam favšuser posted image user posted image user posted image

debeluška (sem te skor preimenovala v ...eh nočeš vedet), jaz sem tudi nosečauser posted image user posted image

pa ful ste nehale bit čveke...a to se z leti kljun tak utrdi, da se ne d več al kok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image      kr neki...... user posted image user posted image user posted image   ... da se ne boš smejala, ko te z Martinom ne bojo spustil čez mejo, ker ne bosta imela istega priimka ... boš mogla dokazovat, da si njegova mama user posted image user posted image  ............

Vpraš mojga, kje je pristal šampanjec ... na njegovi obleki .... user posted image

A ti men, da nisem čveka .... user posted image  .... ej, ne ti mene žalt ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:09:38   
barika
kr neki...... ... da se ne boš smejala, ko te z Martinom ne bojo spustil čez mejo, ker ne bosta imela istega priimka ... boš mogla dokazovat, da si njegova mama ............ hmmmm sam res...(sma si preveč podobnauser posted image  - meje so pa zdej sej veš...)

Vpraš mojga, kje je pristal šampanjec ... na njegovi obleki .... (user posted image user posted image user posted image user posted image )

A ti men, da nisem čveka .... .... ej, ne ti mene žalt ... jah si se nekam poslabšala zadnje čase

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:13:36   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: barika
A ti men, da nisem čveka .... .... ej, ne ti mene žalt ... jah si se nekam poslabšala zadnje čase



... kdo se oglaša .... sej ti skoz neki programiraš s svojim fu*ecom user posted image ..... zdaj pa grem, da se ne boš spomnila še to, da ti še zmeri nisem poslala fotk user posted image ... ups ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:15:48   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Ooooo, Oranža ... dobrodošla............., hitro kaj povej o sebi user posted image user posted image user posted image  .............. A prideš v četrtek al dobite avto?


Čer,
 
Ja draga moja v četrtek sem pa jst z mojim novim zmenjena točno ob 11huser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Naslednjič pa res!! Brez izgovorovuser posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Debeluška in oranža smo z Špelo full šibali,ker je mela ona še en sestanek za krst.Kdaj pol gresta torek ali ponedeljek?


 
Tanayya ni blema.....mi2 bova ob ponedelkih hodile.....men bolj odgovarja ker ob torkih nimam varstva, Debeluški pa ura bolj odgovarja, se mi zdi. Škoda k  ne bomo skupi. Ah se bomo pa tko kej dobile a neuser posted image Dej povej prosim, as i ti kej poslušala, a so rekli da jim mormo prnest igračko za v vodouser posted image
 
Poroka: tud jst nisem bla nek goreč zagovornik poroke....mi2 sva se poročila šele pred 3 leti (btw skupi sva jih pa že 15letuser posted image user posted image )....pa tud ne marava tistih fancy porok....pač kakor komu pašeuser posted image . Poročila sva se skromno, na Bledu v ožjem družinskem krogu in potem odšli na kosilo, po kosilu poa k nam domov, drug dan pa vsi 3-je(Enej je bil star 3 leta) na morje kampiratuser posted image user posted image user posted image user posted image . Odločla sva se pa zato, da nekak dava še pečat tile naši mali družiniciuser posted image . Pobuda pa je prišla iz user posted image  strani, ko smo bli za prvomajske na Cresuuser posted image . v glavnem kadar gremo na Bledu tam mimo, pravi Enej: tukaj smo se pa mi trije poročiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 
Scubauser posted image user posted image user posted image .
 
Jah tele prvoaprilske mene tud nesejouser posted image user posted image user posted image user posted image ....
 
Še kaj....hm ne vem.....
se beremo spet ju3.........grem spat
NOČKO!
 
 
 

< Sporočilo je popravil Oranža -- 1.4.2008 23:17:55 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:18:59   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: barika

spet bom "pametna" niste me prepričale s poroko...
sem lahko malo žleht (ko smo glih prvega, pa imama obletnico...mesečno se ve)
- priimek si lahko dam kr tak spremenit, sam mi je moj bolj všeč kot njegov
- rada se imam brez prstanov
- ni treba da me čebela glih na joško pikne ...kaj pa veš, kje bi šampanjec pristal user posted image user posted image  (dobra fora, upam, da ni preveč bolelo, pa čestitke za takratni plusek, hruška)
- žurko pa tud lahko imamo kadarkoli (brez utesnjujoče bele obleke)
- zdej bom pa nehala, da ne bom naslednjič jst cegla v glavo fasalauser posted image user posted image user posted image user posted image

mogoče pa to sam tak mislim, ker sem vam favšuser posted image user posted image user posted image

debeluška (sem te skor preimenovala v ...eh nočeš vedet), jaz sem tudi nosečauser posted image user posted image

pa ful ste nehale bit čveke...a to se z leti kljun tak utrdi, da se ne d več al kok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image      kr neki...... user posted image user posted image user posted image   ... da se ne boš smejala, ko te z Martinom ne bojo spustil čez mejo, ker ne bosta imela istega priimka ... boš mogla dokazovat, da si njegova mama user posted image user posted image  ............

Vpraš mojga, kje je pristal šampanjec ... na njegovi obleki .... user posted image

A ti men, da nisem čveka .... user posted image  .... ej, ne ti mene žalt ... user posted image



Barika v mojem albumu (g: maj) lahko pogledaš, kaj vse si zamudila, ko se nisi poročila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:23:13   
Oranža
Murenček in Staš vse naj naj naj za 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kim in Jooly vse naj naj naj za 5 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:23:36   
DEBELUŠKA30
... pa še nekaj, res je bla user posted image  1. aprilska šala user posted image ...
... takoj ko dobim menstro grem h ginkotu in dam Mireno, da res ne bi bil tisti pregovor:
Zarečenega kruha se največ poje user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:25:54   
Oranža
Debeluška bila si lepa nevesta.......user posted image user posted image
Ajtak ti tudiuser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:25:55   
nicolina
Pozdravljena Oranža, sm mi res ni jasno od kod to ime? user posted image user posted image

Debeluška, kakšna lepa nevesta si bla.... uuu prava bejba user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:26:52   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Murenček in Staš vse naj naj naj za 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kim in Jooly vse naj naj naj za 5 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


Ooooo, Oranža, odkar si oranža imaš pa boljši spomin ... user posted image

Jaaaaaa Staš in Kim - ČESTITKE user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:27:03   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Murenček in Staš vse naj naj naj za 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kim in Jooly vse naj naj naj za 5 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


Se podpišem....

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:27:20   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Pozdravljena Oranža, sm mi res ni jasno od kod to ime? user posted image user posted image



Ko sem bila majcena deklica sem bla oranžna(laski)user posted image user posted image user posted image
Zdej k sm pa velka, sm pa okrogla tko kot pomarančauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:27:45   
barika
kdo se oglaša .... sej ti skoz neki programiraš s svojim fu*ecom ..... zdaj pa grem, da se ne boš spomnila še to, da ti še zmeri nisem poslala fotk ... ups ....

sma sprogramiralauser posted image user posted image
slike sem si pa shranla,,,če bi teče čakala, bi pa tak že vnuke dobla user posted image user posted image user posted image

[qupote]Barika v mojem albumu (g: maj) lahko pogledaš, kaj vse si zamudila, ko se nisi poročila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! grem kr gledat...sigurno je kaka mikrovalovka, pa 3x kafe mlinček, pa 2x salamoreznica user posted image user posted image user posted image

mireno pa kr kr...da ne bo res kak trebuh več okol skakal, pa da  nas ne boš tu pozablauser posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:28:35   
nicolina
Grem nazaj spat, smo imeli že eno budnico, pa sem pršla pogledat, če se kaj dogaja. user posted image

Nočko...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:29:39   
Oranža
Gruška&NIcolina vidim da sta v zasediuser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:30:03   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Pozdravljena Oranža, sm mi res ni jasno od kod to ime? user posted image user posted image



Ko sem bila majcena deklica sem bla oranžna(laski)user posted image user posted image user posted image
Zdej k sm pa velka, sm pa okrogla tko kot pomarančauser posted image user posted image user posted image user posted image


Vanja, pol si pa res lahko Oranža user posted image user posted image user posted image , čeprav se bom težko navadila user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:30:06   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Pozdravljena Oranža, sm mi res ni jasno od kod to ime? user posted image user posted image



Ko sem bila majcena deklica sem bla oranžna(laski)user posted image user posted image user posted image
Zdej k sm pa velka, sm pa okrogla tko kot pomarančauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.4.2008 23:30:58   
barika
zdej grem pa spat, ke r se mi bo mali kmal zbudil...čez dobre 8 ur, pa se morem spočituser posted image user posted image

lahko noč!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?