|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: debelušne nosečke združimo se
15.4.2008 23:47:56   
M_mojca
Majuska, po takem dnevu pa res ne moreš bit slabe volje! user posted image Včasih si je treba dat duška! user posted image Komaj čakam da grem spet jaz s kako kolegico malo naokrog! Res paše! user posted image

Meta21, na nuhalni sem že bila in sem imela fenomenalen izvid oz rezultat! Vse je uredu, dobila sem pa še 3 slikce UZ! user posted image Drugače sem pa do zdaj že imela 2 UZ! A to pomeni da je to to!?!?user posted image Menda ne. Kakor mi pravijo kolegice imam super ginekologinjo ki ful rada naredi UZ in to brez doplačilauser posted image Samo mi je mal nerodno fehtat za UZ! Je pa resnica da bi rada vidla mojega korenjaka/injo v trebušku! user posted image
Drugače pa tudi mene daje slaba vest ker sem tud jaz jedla pred eno uro...user posted image user posted image Ja od kje pa pol kile...user posted image
Vsekakor upam da bo ta zaspanost kmalu minila.

Zdaj je pa res že zadnji čas da se spravim spatuser posted image Lahko nočuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.4.2008 9:07:01   
rosalie
Zdravo, punce....nič več se nobena ne oglasi....jaz pa veselo čakam, da mi Katina pošlje tistole dieto...drugače me bo kmalu razneslo.
Katina, si še tu? Sem ti poslala z.s. z mojim e-mailom. Hvala ti za pomoč in lep vikend vsem user posted image

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.4.2008 10:19:06   
stunfek
o kakšni dieti vi to? :)
jaz sem bila danes na pregledu in seveda sem morala stopiti na tisto grozno tehtnico!!! No, zredila sem se 1kg. Ampak prva kilaža je bila brez oblek, današnja pa z oblekami. Sem kar zadovoljna, čeprav sem upala, da se do 20. tedna sploh ne bom nič zredila, ker menda močnejšim se res ni treba :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu rosalie)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.4.2008 11:13:16   
Majuska
No meni se je začelo poznati nekje po 16. tednu, sem se pa od začetka nosečnosti do sedaj (24. teden) zredila za cca. 6 kil.

Me pa zanima ja, koliko ste šle kaj gor s kilcami v nosečnosti? Jaz sem kar malce presenečena, sem mislila da se bom bolj zredila, pa kar držim težo. Hvala bogu, res ni treba da gre vse z rapidno hitrostjo navzgor.

user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.4.2008 19:45:34   
meta21
Jaz sem v 20 tednu in sem se zredila 5kg. Ni veliko, samo problem je, da sem se v prvih treh mesecih samo 1kg, ostalo pa sem dobila v zadnjem mesecu in pol. Bom mogla začet malo pazit, zdaj ko mi ni več slabo.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.4.2008 22:56:22   
amor real
Pozdravljene moje elegantno popolne user posted image  -  user posted image user posted image  bo še kdo mislil, da za neckermann reklamo delam user posted image user posted image

Moje kilce so šle sedaj strmo dol, ampak ni prav nobene panike, ker kljub temu ne manjka dosti do tromestne cifre user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: debelušne nosečke združimo se
19.4.2008 2:13:40   
meta21
elegantno popolne user posted image  


user posted image       user posted image       user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: debelušne nosečke združimo se
21.4.2008 8:30:44   
amor real
META21 ob kakšni uri pa ti odgovarjaš tukaj?! ob 02,13 zjutraj????
psssst, sam ne priznat, da si po hladilniku šarila ob tej uri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: debelušne nosečke združimo se
21.4.2008 17:30:23   
meta21
Ne priznam!user posted image

Imeli smo ene obiske pa smo se mal začvekali. V hladilniku res nisem bla, sva pa s še eno user posted image , ki je bila na obisku zmazali 2 vrečki čipsa. Pohvalno, ne?

Drugače pa, če se ne motim, maš tudi ti nekaj odgovorov ob takih urah. Hm, le kako ti je padlo na pamet, da šarim po hladilniku? Le od kod ti ideja?user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: debelušne nosečke združimo se
21.4.2008 20:23:35   
amor real
pssssst, nikomur ne povej od kod ideja user posted image

VAJA DEJA MOJSTRA !!!  user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: debelušne nosečke združimo se
22.4.2008 20:24:24   
meta21
Malo si lahko privoščiš, ko maš zdaj nekaj minusa!user posted image  

Pa brez skrbi, čisto tiho bom.user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: debelušne nosečke združimo se
22.4.2008 20:27:37   
meta21
In kako ste kaj danes moje srečke user posted image user posted image user posted image ?

Eno vprašanje imam. Letos grem na dve poroki, na eni je moj dragi celo priča in to slabe 3 mesece pred porodom. Ima katera kakšen predlog, kje se lepo in po solidnih cenah oblečt?

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: debelušne nosečke združimo se
25.4.2008 20:40:41   
meta21
Kaj je zdaj moje srečke nosečke? Nič se ne oglasite!

Mene je v zadnjih 14 dneh dobesedno razgnalo! Kolikor sem se v prvih treh mesecih pazila ali pa mi je bilo slabo, sem zdaj nadoknadila vse in še več. Mam že 7 kg več, pa sem šele na polovici.user posted image

Nujno rabim kakšne majčice, ki so pod prsmi ohlapne!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: debelušne nosečke združimo se
26.4.2008 22:15:50   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

In kako ste kaj danes moje srečke ?

Eno vprašanje imam. Letos grem na dve poroki, na eni je moj dragi celo priča in to slabe 3 mesece pred porodom. Ima katera kakšen predlog, kje se lepo in po solidnih cenah oblečt?


jaz sem imela na prijateljičini poroki oranžno tuniko (ali naj rečem oblekco?) in hlače, pa je bilo prav fajn ... poglej za kako lepo tuniko v Sariku, ponavadi imajo kaj prijetno ohlapnega. Ali pa Popek v BTC-ju, če želiš kaj bolj elegantnega.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: debelušne nosečke združimo se
27.4.2008 10:22:28   
meta21
Hvala! Tudi jaz nekako v tej smeri razmišljam: hlače in nekaj daljšega čez. Groza me je, ker bo verjetno svinjsko vroče, meni pa že zdaj vse dol tečeuser posted image . Bom mogla vsaj stopala pustit gola, da se bom hladila (če kužki lahko celo telo shladijo skozi jezik, ga bom jaz pa skozi stopalauser posted image ).
Ja, mal se mi je odpelalo dons. Saj bo!user posted image

Lep dan!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: debelušne nosečke združimo se
27.4.2008 16:18:04   
ksenci
razumemo se ko sestrce, kr mamo vse iste probleme!user posted image
jz sm velika komaj165cm, pa sm štartala nosečnost s 80 kg. no zdaj sem v 30. tednu in sem jih pridelala +13. jz ne vem kaj mi je ampak samo žrem user posted image zdaj pa morm res začet pazit, ker sem že prekoračila mejo kolk se lahko zredim. strah me je, da se zadnjih 10 tednov ne zredim preveč! Koliko pa ste se ve zredile v  zadnjih 10 tednih, če ste se že prej preveč kot jaz? kakšna izkušnja?

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: debelušne nosečke združimo se
28.4.2008 11:30:26   
amor real
Ojla, moje nosečke!

Joooj, Meta ne mi govorit o prihajajočem poletju in vročini user posted image . Sicer delam še do 11/7 potem pa letošnji dopusti in porodniška in bom večinoma na plaži v senci oziroma v bližini kake klime!
Drugače crknem, dobesedno! 

Glede oblačil za na poroko, mislim, da bo res najbolj primerna kaka tunika.
Glede kg sem jaz kar zadovoljna, sicer sem se od ugodnega testa na toxo malček poredila + 0,7 kg, moram pa priznat, da sem pričakovala, da se bom več zredila!!! Sicer pa še je čas, da se zredim kot user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: debelušne nosečke združimo se
29.4.2008 12:02:53   
meta21
Ja jaz sem v 21. tednu in sem pridelala pribl 7kg. Na 90 kg podlage. Nekako ne kontroliram svoje širokosti, ker se nonstop nekam zaletavamuser posted image . Bomo kmalu imeli okrogle vogale v hiši.
Včeraj sem s trebuhom skoraj pospravila mizo v knjižniciuser posted image . Svašta!
Glede vročine... Jaz nameravam julij preživet ob Kolpi v enem majhnem kampu-upam, da mi bo uspelo, avgusta pa ne upam it kam daleč, da me kaj ne preseneti (bom najbrž doma v lavorju sedela)user posted image .

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.5.2008 12:41:26   
M_mojca
Punce, tudi jaz sem vabljena na poroko....in do takrat bom vrjetno že kar pošteno okrogla. Sem zaštartala v 17. teden in imam "pridelane"4kg! Joj joj...kaj neki še bo. Sem se pa res začela malo pazit saj mi je zadnjič na telovadbi za nosečnice rekla sestra oz. naša vaditeljica, da imam trebušne mišice narazen za dva prsta in sem se čisto prestrašila! Seveda sem bila čisto zagreta da bom vaje naredila še enkrat doma in kaj potem....v križu me je uščipnilo pa sem obležala! Zdej je že boljše, a vseeno ne upam preveč naprezat hrbta, da se nebi kaj ponovilo....

Kar se pa dobusta tiče, se z dragim dogovarjava da bi šla nekam v Dalmacijo, ampak še ne veva kraja! A IMA KATERA KAK FAJN PREDLOG? Agencije ne pridejo v upoštev, ker so predrage, midva sva se pa odločla da bova malo šparala, poleg tega pa so moji dohodki neredni. Torej, pozna katera kako fajno opcijo??
Seveda pa bova šla v moje kraje in pogledat tudi na Kolpo!
Meta21,
v kater kamp boš pa šla? To so moji (zdaj že bivši, a še vedno moji) kraji in jih precej dobro poznam. Uh, komaj čakam poletje, saj obožujem vodo-morje, Kolpo!No ja, vročina mi ni ravno všeč, ampak to je v paketu s poletjem....  Pa vrjetno bom tudi pri mojih doma kak dan večuser posted image .

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.5.2008 13:58:28   
Majuska
Glede na to, da rodim konec julija, bom imela dopust kar doma user posted image ne razmišljam o tem, da bi kam šla, ker se bom tako ali tako navajala na nov tempo življenja.

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.5.2008 14:12:18   
katy82
Živjo mačkice sem kr nekaj časa zbirala pogum,če bi se vam pridružila ker sem res težkokategornicauser posted image .Sem pa v 38 tednu tko da dolgo ne bom med vami,mi pa prav paše k vem da nisem edina elegantno zapolnjena nosečka na forumu.

Od 18.leta mam probleme s hormoni in sem se posledično zredila za malo več kot 30 kg.Pred nosečnostjo sem jemala skoraj eno leto klomifen ki me je napihnil za skoraj 10 kg,tako da sem nosečnost štartala s 117 kg.Do petega meseca sem izgubila nekje 5 kg ker sem bruhala in mela nonstop slabosti,potem pa sem počasi dobila izgubljene kg nazaj+še enega dodala.Sedaj sem v enem mesecu dobila skoraj tri kg kar je posledica zatekanj.Kljub moji teži je vse presenetilo dejstvo,da sem še vedno dosti mobilna,edin problem je da me sramne kosti zelo bolijo k se je mala frajla že zasidrala sam ven še noče pogledat.user posted image Ker sem zelo pazila kaj pojem oz.nisem bla lačna,basala se pa nisem sta mi počla dva zoba-mi je mala pobrala vse snovi,tud šumečke niso pomagale,tko da mi je G rekla da zdej nej pa nekaj zase nardim pa da se naj kdaj tud pocrkljam ker po porodu bom jst tista ki bo boga in ji bo vsega manjkalo,fračka bo zase že poskrbela.Pa še neki,prvič sem ponosna na svojga bušija ki je res ogromen,pa mam nonstop obtisnjene majčke gor,tko da bejbe pokažta kaj mate,ne se skrivat za plahtam blaga!!!!!


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.5.2008 16:54:09   
kaja02
katy82 user posted image user posted image , si lepo tonapisal o ponosnih bušijih, se ti pridružujem

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: debelušne nosečke združimo se
1.5.2008 19:57:09   
Majuska
Katy82, me veseli da je še kdo z mano deli mnenje o lepih bušijih. Jaz se prav ponosno sprehajam naokoli in je prav luštno videti, ko ti na cesti kdo pride nasproti in se ti le nasmehne user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: debelušne nosečke združimo se
2.5.2008 8:06:59   
mya26
No še ena, k je nekaj časas zbirala pogum da se vam pridruži. Od kar pomnim so mi babice in mami govorile da ne smem tolk sladkarij pojest, pa da imam rito,... vglavnem čist so me zakompleksal. Ko sem se spoznala z možem sem imela 63kg  (visoka sem 165) in se počutla debelo. Joj kje so te časi ko sem bla tolk suha user posted image Mož dobro kuha in sem v teh 10 letih odkar sva skupaj pridobila 25kg. Precej so krive tudi sladkarije, ki jih imam noro rada, pa kaj čmo. Vem da bi morala bolj pazit na težo, zaradi zdravja. user posted image No 10kg mi je ostalo od 1. user posted image Takrat sem se zredila 20kg, sedaj pa le 12, do konca pa imam še 4 tedne. Upam, da ne bo šlo preveč gor zdaj na koncu. Pa nujno se bom morala mal popazit ko rodim, da bom migala, ker mi tud kondicije primankuje. user posted image
Najhujš mi je dobit stvari za oblečt. Na srečo so bili v popku tolk prijazni, da so mi napravili malo večje hlače, samo kaj ko so žametne in v teh toplih dneh, mi sploh niso fajn. Za slab mesec si pa tud ne bi nekaj kupovala.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: debelušne nosečke združimo se
4.5.2008 17:56:50   
meta21
Dobrodošle nove!user posted image user posted image user posted image  Več nas je, boljše je!

Kaj če bi kakšno peticijo podpisale, da zahtevamo večje številke v trgovinah, da se nam ne bi bilo treba vedno s dolgimi nosovi in do nafte zabito samozavestjo vračati domnov?user posted image  No, vsaj mene nakupovanje vedno potre!

Drugače pa se jaz kljub moji širokosti veselo potepam po Sloveniji, zdaj sem bila 9 dni doma in mi jutri služba prav nič ne diši, ampak sem ena tistih srečnic, ki imamo poleti počitnice, tako da bom ta dva meseca že potrpela.

M_mojca grem v Križevsko vas (Metlika) na turistično kmetijo Lovšin. Vsaj upam, da bo prostor, ker lani nisem bila, prej pa 3 leta zaporedoma in je bilo super.

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?