|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blato
10.3.2008 9:12:27   
łiłi
vcerej sem pri svojmu sincku vidla rdece nitke v blatu.star je 6 tednov,ga hranim na flasko.zgleda kod bi ble rdece nitke.sem klicala pediatrinjo pa sele jutri dela.ful sem zivcna,a je mela kera isto tezavo.prej sem ga hranilaz aptimilom pa je bil ful zaprt,zdej sem presalatal na hiip pa kaka 3 kreat na dan ampak se vseen ful ful napenja,cist rdec rata.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blato
10.3.2008 13:16:54   
ULLA K
to ponavadi pomeni alergijo na kravje mleko, ki je kar pogosta pri dojenčkih, saj so beljakovine v kravjem mleku težko prebavljive...če dojiš, te bodo dali na dieto brez vseh mlečnih izdelkov, sicer pa obstajajo adaptirana mleka za alergike (lako dobiš na recept)...

lahko pa da je kakšen virus, ki tudi lahko povzroča krvavitve iz črevesja ali bakterija. Če je virus se ne zdavi, le opazuje otroka, če je bakterija pa ga dajo na antibiotike.

če se krvave nitke ponavljajo, pojdi kar k pediatru!

več o tem pa si lahko prebereš na med.over.com, forum pediatrija - je ogromno napisanega na to temo!

UPAM, da bo kmalu minilo
lp

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blato
10.3.2008 13:20:15   
ULLA K
eh, pardon: med.over.net

poskusi tukaj:

http://med.over.net/forum5/search.php?46,search=krvave+nitke+v+blatu,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=THISONE

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blato
10.3.2008 13:24:43   
tejcek19
ulla k je lepo napisala

pri nas je so bile krvave nitke po hudi driski
so pa potem ugotovili, da ima tudi alergijo na kravje mleko
nitke so trajale kar dolgo - več mesecev

če so nitke posamezne, ni nič hudega, če jih je veliko, ali trajajo dlje časa, pa je treba natančneje ugotavljati vzrok in spremljati hemoglobin v krvi

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?