|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj menjati cucelj na flaški
3.3.2008 22:21:15   
urssyy
Uporabljamo Aventovo flaško za dojenje in prav tako ceucelj s številko 1. Zanima me kdaj je priporočljivo menjati cucelj za večjo številko ? Mislim, da je naslednja 1+ , ali ne ?Moja pupika je stara 6 tednov in seveda še uporabljam cucelj za novorojenčke, toda kmalu bo 2 meseca in takrat bo tudi potreba po hrani dosti večja in razmišljam kdaj zamenjati za "večjo luknjico"user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj menjati cucelj na flaški
3.3.2008 22:33:06   
Klaudia
Mi še vedno uporabljamo št1 pri 5.mesecih. Samo za AM zvečer ji dam 2. Odvisno ali jo hraniš samo po flaški, ali jo večinoma dojiš...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj menjati cucelj na flaški
3.3.2008 23:43:29   
pot
Tudi mi pri 4ih mesecih še vedno uporabljamo št. 1, ker pri meni ne teče v potokih, ampak se mora kar namatrat, že od vsega začetka. Zaenkrat se ne pritožuje, da premalo teče iz flaške, tako, da smo še vedno na isti številki. Tudi mišice si je sedaj že tako dobro okrepil, da veliko bolje vleče, kot na začetku.

Tako, da menjaj ali po občutku, ali pa po navodilih s škatlice (če so zraven).


< Sporočilo je popravil pot -- 3.3.2008 23:46:54 >

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 6:41:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urssyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj menjati cucelj na flaški
4.3.2008 15:07:38   
drobižek
Mi imamo cucelj s tremi luknjicami, stari pa smo 4 in pol mesece. Smo pa skoz na AM.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj menjati cucelj na flaški
4.3.2008 18:22:29   
msambo
Mi imamo cucelj s tremi luknjicami, stari pa smo 4 in pol mesece. Smo pa skoz na AM.


Mi isto.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj menjati cucelj na flaški
4.3.2008 22:27:40   
december06
Mi smo imeli 1 tolk dolgo, dokler sem še dojila. Da se je enako "matral" kot pri dojenju. Nato, pa smo pri dveh in pol prešli na 2, da je vsaj malo več popil. Nato, pa pri štirih na 3, zdaj pri šestih pa imam namen na 4. Je bil od vsega začetka bolj len jedec, pa je vsaj tako več pojedel. Se mi zdi. Je pa potem problem, če nočejo drugega cuclja. Sestrina dojenčica, še zdaj pri devetih pije samo iz 2, ker je baje bolj mehka, kot 3 in 4. In še to le tist cucelj, ki je že precej star. Kolkr so občutljivi oz. "razvajeni". 

(odgovor članu msambo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?