Kdaj menjati cucelj na flaški (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


urssyy -> Kdaj menjati cucelj na flaški (3.3.2008 22:21:15)

Uporabljamo Aventovo flaško za dojenje in prav tako ceucelj s številko 1. Zanima me kdaj je priporočljivo menjati cucelj za večjo številko ? Mislim, da je naslednja 1+ , ali ne ?Moja pupika je stara 6 tednov in seveda še uporabljam cucelj za novorojenčke, toda kmalu bo 2 meseca in takrat bo tudi potreba po hrani dosti večja in razmišljam kdaj zamenjati za "večjo luknjico"[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]?




Klaudia -> RE: Kdaj menjati cucelj na flaški (3.3.2008 22:33:06)

Mi še vedno uporabljamo št1 pri 5.mesecih. Samo za AM zvečer ji dam 2. Odvisno ali jo hraniš samo po flaški, ali jo večinoma dojiš...




pot -> RE: Kdaj menjati cucelj na flaški (3.3.2008 23:43:29)

Tudi mi pri 4ih mesecih še vedno uporabljamo št. 1, ker pri meni ne teče v potokih, ampak se mora kar namatrat, že od vsega začetka. Zaenkrat se ne pritožuje, da premalo teče iz flaške, tako, da smo še vedno na isti številki. Tudi mišice si je sedaj že tako dobro okrepil, da veliko bolje vleče, kot na začetku.

Tako, da menjaj ali po občutku, ali pa po navodilih s škatlice (če so zraven).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.3.2008 6:41:33)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




drobižek -> RE: Kdaj menjati cucelj na flaški (4.3.2008 15:07:38)

Mi imamo cucelj s tremi luknjicami, stari pa smo 4 in pol mesece. Smo pa skoz na AM.




msambo -> RE: Kdaj menjati cucelj na flaški (4.3.2008 18:22:29)

Mi imamo cucelj s tremi luknjicami, stari pa smo 4 in pol mesece. Smo pa skoz na AM.


Mi isto.




december06 -> RE: Kdaj menjati cucelj na flaški (4.3.2008 22:27:40)

Mi smo imeli 1 tolk dolgo, dokler sem še dojila. Da se je enako "matral" kot pri dojenju. Nato, pa smo pri dveh in pol prešli na 2, da je vsaj malo več popil. Nato, pa pri štirih na 3, zdaj pri šestih pa imam namen na 4. Je bil od vsega začetka bolj len jedec, pa je vsaj tako več pojedel. Se mi zdi. Je pa potem problem, če nočejo drugega cuclja. Sestrina dojenčica, še zdaj pri devetih pije samo iz 2, ker je baje bolj mehka, kot 3 in 4. In še to le tist cucelj, ki je že precej star. Kolkr so občutljivi oz. "razvajeni". 




Stran: [1]