|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
13.4.2012 9:17:31   
bybyka87

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica00

jaz sem nardila test en dan pred pričakovano in je bla zeeeloooo rahla črtica, komaj opazna. na dan pričakovane pa fuuul očitna. to da enim pokaže poz test šele po nekaj dnevih je pa vzrok to, da kdaj majo ovulacijo. sej vse ženske nimamo točno na sredini ciklusa. če jo mate kak dan kasneje, ene šele proti koncu ciklusa, to potem tudi traja kdaj pokaže poz test, da količina hormona tuk naraste, da ga testi zaznajo....



OOO tale tvoj odgovor mi pa potem skoraj malo razjasni moj problem :)

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
13.4.2012 11:23:41   
cukr_ček

IZVIRNO SPOROČILO: darchy82


IZVIRNO SPOROČILO: cukr_ček

drage ženske :)

Imam tudi jaz eno vprašanje za vas,če mi lahko katera pomaga :/ namreč 31.3 sem dobila nekakšno perilo,ki ni izgledalo kot perilo ki ga imam običajno in traja kar 13 dni zaradi bruhanja in jutranjih slabosti sem se danes odločila narediti test in mi je pokazal zelo lep in razločen + ! ampak sem v skrebeh zakaj krvavitev :( Ginekologu pa lahko grem šele v torek ...


Mogoče je bila pa vgnezditvena krvavitev.




hmm ... hvala za odgovor :)

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
13.4.2012 13:45:45   
vrtnica00
praviš, da krvaviš 13 dni? sm to je mal prehudo za vgnezditveno. jaz sem vmes en da mal zakrvavela. ok da par dni. sm 13??

drugač sm pa jaz uporabljala babycheck mini teste in so mi čist lepo pokazali poz, ko je blo res poz ;)

(odgovor članu cukr_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
13.4.2012 13:48:56   
darchy82
Sorry, očitno sem narobe razumela. Sem mislila da običajno traja 13 dni, ne pa zdaj user posted image . Kaj pa G pravi?

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
14.4.2012 18:41:38   
cukr_ček

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica00

praviš, da krvaviš 13 dni? sm to je mal prehudo za vgnezditveno. jaz sem vmes en da mal zakrvavela. ok da par dni. sm 13??

drugač sm pa jaz uporabljala babycheck mini teste in so mi čist lepo pokazali poz, ko je blo res poz ;)



Hmm...sej je meni tudi čudno,ampak čakam na torek in na odgovore G. upam pa da bo use uredu :) js sem pa uporabla clearblue in je tudi pokazal lep plusek :) pooz ;)

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
15.4.2012 15:23:30   
buubikaa
Danes sem delala test.. M. mi je zamujala 7 dni.

FS-user posted image
CB- +


user posted image

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
15.4.2012 22:18:03   
bybyka87
user posted image user posted image user posted image CESTITKE!!!! pr nas pa je bil lazno pozitiven user posted image

(odgovor članu buubikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




2nd Hand Shop za otroška oblačila in opremo
Tanja74

Ali bi, če bi imele možnost, kupovale otroška oblačila in otroško opremo v t.i. Second Hand Shop-ih (preko interneta, v trgovini)

Da (59%)

Ne (35%)

Drugo (6%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!