|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 13:32:25   
bybyka87
ja res je ...hvala vseeno...priznam da komaj cakam da bi ogledala + ali pa vsaj menstruacijo da dobim da si lahko izracunam vsaj kdaj bo ovulacija :)
ja Elevit rad zapira,ali povzroci drisko in slabost :)..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 14:07:04   
darchy82
Prvič mi je test pokazal user posted image en dan pred izostankom M, drugič pa 5 dni po izostanku.

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 14:46:49   
LinLin
jaz sem test delala šele kakšen teden po izostanku...takrat sem imela tudi že toliko znakov, da mi ga skoraj nebi bilo treba delat user posted image

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 15:35:06   
KajaNagaja
Dva dni pred izostankom M se mi je pokazal zelo nežen user posted image , ker nisem bila ziher, sem čez 3 dni ponovila in zagledala zelo močan + user posted image ...

(odgovor članu LinLin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
3.4.2012 15:44:44   
šrimpf
test je plusek pokazal en dan pred pričakovano menstruacijo, ponovila sem ga še čez 4 dni. nosečniških znakov pa skoraj nimam, razen utrujenosti, lulanja skoraj vsako uro in rahlih krčev.

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
4.4.2012 11:00:46   
bybyka87
jaz sem nardila test:first sign mi je pokazal user posted image ampak je bila skoraj nevidna crtka si mogel urng pogledat baby check pa - kateremu naj verjamem?

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
5.4.2012 8:48:47   
darchy82
bybyka87 jst bi na tvojem mestu naredila še Clear Blue. Tud jst sem delala FS test, pa je bil negativen, potem sem naredila pa še CB in je bil en ornk +, tako da samo še temu zaupam.

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
5.4.2012 10:37:35   
sisi77
Jaz sem delala FS en dan po zaostanku M in pokazali sta se solidni črtici user posted image . Vem da se je že zgodilo puncam da se je pred M pokazal + čez par dni pa - user posted image tak da rajši počakaj na dan M pa potem dalaj bo ziher.

_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
5.4.2012 11:18:17   
kris555
Hejla,

Jaz sem delala test Baby Check 4 dan po izostanku.
Pokazaj je user posted image .

Srečnouser posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
5.4.2012 12:32:21   
bybyka87
naj powem da je bil test first sign pri sinku prvi k mi je pokazal kasneje se drugi...CB je - tak da si lahko recem vec srece prihodnjic :s

(odgovor članu kris555)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
5.4.2012 15:05:17   
bybyka87

IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87

naj powem da je bil test first sign pri sinku prvi k mi je pokazal kasneje se drugi...CB je - tak da si lahko recem vec srece prihodnjic :s

imam pa se ta problem da sploh ne wem kdaj naj pricakujem menstruacijo...zadnja je bila 7.2. jutri bo pa 14dan po prenehanju kontracepcije...tako da se na to ne morem glih kaj velik zanasat...sem pa imela sploh vceraj zlo mocan izcedek prvo kot voda potem pa polno sluzi in se cez noc vodeno...sej vem da ze posteno gnjavim..se opravicujem...priznam pa da sem totalno zmedena...dogaja se pa tako sem lacna jem me popade zaspanost in me potem sred spanja (podnevi)zbudi mocna slabost ki sili na bruhanje zadnje tri dni...danes je malo bolse ampak cutim kot neko utez v zelodcu in glavobol

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
5.4.2012 15:06:59   
bybyka87

IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87


IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87

naj powem da je bil test first sign pri sinku prvi k mi je pokazal kasneje se drugi...CB je - tak da si lahko recem vec srece prihodnjic :s

imam pa se ta problem da sploh ne wem kdaj naj pricakujem menstruacijo...zadnja je bila 7.2. jutri bo pa 14dan po prenehanju kontracepcije...tako da se na to ne morem glih kaj velik zanasat...sem pa imela sploh vceraj zlo mocan izcedek prvo kot voda potem pa polno sluzi in se cez noc vodeno...sej vem da ze posteno gnjavim..se opravicujem...priznam pa da sem totalno zmedena...dogaja se pa tako sem lacna jem me popade zaspanost in me potem sred spanja (podnevi)zbudi mocna slabost ki sili na bruhanje zadnje tri dni...danes je malo bolse ampak cutim kot neko utez v zelodcu in glavobol

aja pa se to v prvi nosecnosti edini simptom zaspanost...pri drugi nic razen izostanka menstruacije

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
6.4.2012 9:58:48   
zumbika
Pri meni je bilo takole.
zadnja user posted image je bila na četrtek. test pa sem delala v sredo, se pravi čez 27 dni. pa je bil negativen. ker v petek še vedno ni bilo user posted image sem pogledala v predal na sredin test in je bil PLUS. OPA! vem, da testi po 10 minutah niso več veljavni, pa mi ni dalo mira in sem šla v trgovino po novega. tiste baby check trakce. in sta OBA pokazala ZELO rahlo user posted image . ampak res zelo rahlo. v soboto pa je CB pokazal izrazit plus. user posted image
se pravi da ne dolgovezim user posted image meni je test pokazal očitno nosečnost en dan po pričakovani user posted image . user posted image

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
6.4.2012 10:55:34   
bybyka87
ja pri meni isto pri sinku dosti prej k pa bi jo mogla dobit :)in tudi sele po 10minutah tako da zmeraj upostevam "spremembe"ce nastanejo...tako mi je sedaj ponovno first sign pokazal po 10minutah spet skoraj nevidno 2 crtico CB in BC pa oba negativno :) bomo videli kaj bo :) v tem primeru sedaj pa ne wem kdaj bi mogla tetka pridet :) tako da poskusit ni greh ...

(odgovor članu zumbika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
6.4.2012 10:56:09   
bybyka87

IZVIRNO SPOROČILO: zumbika

Pri meni je bilo takole.
zadnja user posted image je bila na četrtek. test pa sem delala v sredo, se pravi čez 27 dni. pa je bil negativen. ker v petek še vedno ni bilo user posted image sem pogledala v predal na sredin test in je bil PLUS. OPA! vem, da testi po 10 minutah niso več veljavni, pa mi ni dalo mira in sem šla v trgovino po novega. tiste baby check trakce. in sta OBA pokazala ZELO rahlo user posted image . ampak res zelo rahlo. v soboto pa je CB pokazal izrazit plus. user posted image
se pravi da ne dolgovezim user posted image meni je test pokazal očitno nosečnost en dan po pričakovani user posted image . user posted image


cestitke user posted image

(odgovor članu zumbika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
6.4.2012 10:59:22   
zumbika
HVALAA!!
user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87


IZVIRNO SPOROČILO: zumbika

Pri meni je bilo takole.
zadnja user posted image je bila na četrtek. test pa sem delala v sredo, se pravi čez 27 dni. pa je bil negativen. ker v petek še vedno ni bilo user posted image sem pogledala v predal na sredin test in je bil PLUS. OPA! vem, da testi po 10 minutah niso več veljavni, pa mi ni dalo mira in sem šla v trgovino po novega. tiste baby check trakce. in sta OBA pokazala ZELO rahlo user posted image . ampak res zelo rahlo. v soboto pa je CB pokazal izrazit plus. user posted image
se pravi da ne dolgovezim user posted image meni je test pokazal očitno nosečnost en dan po pričakovani user posted image . user posted image


cestitke user posted image

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
9.4.2012 12:27:24   
bybyka87
no punce danes sem ponovila test...uporabila first sign trakec in je ponovno pokazal user posted image tokrat je bila takrat skoraj nevidna danes ze malo lepsa rahla crtka ki je nastopila takoj skoraj po vstopu trakca v urin...upam samo da ni test laznbo pozitiven in bo prisla kje tetka ...me pa zadne dva dni tko pika v prsih prvo je bila leva v predelu kolobarja in bradavicke potem pa se desna ampak manj intezivno (pred user posted image nisem nikoli imela bolecih prsi) pa se ponoci sem malo bol pogosto hodila lulat in sedaj ze celo jutro...test bom ponovila v petek ali sobot in kupila CB...tokrat pa mislim da sem user posted image kaj pa vase mnenje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
9.4.2012 13:15:05   
darchy82
Tud jst mislim da si user posted image user posted image
Pa iskrene čestitke user posted image user posted image

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
9.4.2012 13:18:30   
bybyka87

IZVIRNO SPOROČILO: darchy82

Tud jst mislim da si user posted image user posted image
Pa iskrene čestitke user posted image user posted image



jaz tudi upam...samo me je strah da je lazno upanje..ker prva hcir je prisla nepricakovano,drugega smo nacrtovali in potrebovali 18mesecev,sadej pa lahko recem da je u prvo uspelo ce je...pa hvala user posted image user posted image ...javim se v petek ali soboto kako bo kaj clearblue pokazal...ker pri drugi nosecnosti mi ni zaznal tako hitro kot first sign :)

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
12.4.2012 11:40:12   
bybyka87
punce mogoce veste zakaj mi sam eden test kaze user posted image drugi pa negativno?user posted image user posted image

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
12.4.2012 12:15:04   
Srčekgirll
Prvič sm 5 dni po izostanku M, drugič 2 al 3 dni pred M (tak filing sm mela), zdej pa tud ene 2-3 dni pred M in je rahla črtica bla (jo mam v albumu BC trakec), no sam je pol CB pokazal oreng +, da sm bla 100%.

< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 12.4.2012 12:16:47 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
12.4.2012 23:58:12   
cukr_ček
drage ženske :)

Imam tudi jaz eno vprašanje za vas,če mi lahko katera pomaga :/ namreč 31.3 sem dobila nekakšno perilo,ki ni izgledalo kot perilo ki ga imam običajno in traja kar 13 dni zaradi bruhanja in jutranjih slabosti sem se danes odločila narediti test in mi je pokazal zelo lep in razločen + ! ampak sem v skrebeh zakaj krvavitev :( Ginekologu pa lahko grem šele v torek ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
13.4.2012 0:24:28   
vrtnica00
jaz sem nardila test en dan pred pričakovano in je bla zeeeloooo rahla črtica, komaj opazna. na dan pričakovane pa fuuul očitna. to da enim pokaže poz test šele po nekaj dnevih je pa vzrok to, da kdaj majo ovulacijo. sej vse ženske nimamo točno na sredini ciklusa. če jo mate kak dan kasneje, ene šele proti koncu ciklusa, to potem tudi traja kdaj pokaže poz test, da količina hormona tuk naraste, da ga testi zaznajo....


(odgovor članu cukr_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
13.4.2012 8:40:38   
darchy82

IZVIRNO SPOROČILO: cukr_ček

drage ženske :)

Imam tudi jaz eno vprašanje za vas,če mi lahko katera pomaga :/ namreč 31.3 sem dobila nekakšno perilo,ki ni izgledalo kot perilo ki ga imam običajno in traja kar 13 dni zaradi bruhanja in jutranjih slabosti sem se danes odločila narediti test in mi je pokazal zelo lep in razločen + ! ampak sem v skrebeh zakaj krvavitev :( Ginekologu pa lahko grem šele v torek ...


Mogoče je bila pa vgnezditvena krvavitev.

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu cukr_ček)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal no...
13.4.2012 9:16:54   
bybyka87

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Prvič sm 5 dni po izostanku M, drugič 2 al 3 dni pred M (tak filing sm mela), zdej pa tud ene 2-3 dni pred M in je rahla črtica bla (jo mam v albumu BC trakec), no sam je pol CB pokazal oreng +, da sm bla 100%.

CESTITKE user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!