|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je to rota virus?
25.2.2008 9:24:46   
nerka
moj 9 mesecnik vsak dan enkrat bruha, je skoraj da nic, zelo malo v primeru kaksen jedec je nasplosno.. driske nima, pije normalno, vrocina mogoce samo 1 dan, ampak ne pretirana..  normalno zivahen in spi ok...vse to se dogaja ze 3 dni... kaj bi to lahko bilo? pri P nismo bili! hvala.. lp

< Sporočilo je popravil nerka -- 25.2.2008 9:28:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je to rota virus?
25.2.2008 9:29:16   
blue sky
Glavni znak rotavirusa je tekoča driska, ki pa jo lahko spremlja tudi bruhanje, vročina in trebušni krči. Vsaj tako je bilo v našem primeru.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je to rota virus?
25.2.2008 12:45:34   
sandra85
rota virus je lahko samo driska in bruhanje
pejdi ga pokazat, lahko je kej z črevesjem ali želodčkom. P bo najbolje vedela
nekaj sigurno ni vredu


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je to rota virus?
25.2.2008 13:22:18   
Blejka26
mi smo ravno enak problem dali skozi..moja 2letna pikica je full bruhala in tud driskala..k P je tud nisem pelala,ker itak ne bi nič dobila.Rekla bi itak samo da naj pije veliko tekočine da ne dehidrira..jest je nisem silila,pomembno je da oije..ko se zbruha ji ne tiši takoj čaja naj ga pije po požirkih na 5 minut,dker je želodec razdražen..lahko pa probaš probiotičen jogurt..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je to rota virus?
26.2.2008 17:47:07   
nerka
 ima slab apetit, skoraj nic res ne je, npr danes zjutraj le flasko in cel dan lahko recm skoraj nic.. ko sem mu dala zelenjavno kasico je po prvi zlicki vse zbruhal...  a je mozno da se to dogaja ker mu rine 2 zobcek ven??!!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je to rota virus?
26.2.2008 18:40:31   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nerka

ima slab apetit, skoraj nic res ne je, npr danes zjutraj le flasko in cel dan lahko recm skoraj nic.. ko sem mu dala zelenjavno kasico je po prvi zlicki vse zbruhal...  a je mozno da se to dogaja ker mu rine 2 zobcek ven??!!

to se ne da kar tako povedat!
pejdi ga pokazat P-ona bo točno vedela kaj je, ko ga bo videla


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?