je to rota virus? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nerka -> je to rota virus? (25.2.2008 9:24:46)

moj 9 mesecnik vsak dan enkrat bruha, je skoraj da nic, zelo malo v primeru kaksen jedec je nasplosno.. driske nima, pije normalno, vrocina mogoce samo 1 dan, ampak ne pretirana..  normalno zivahen in spi ok...vse to se dogaja ze 3 dni... kaj bi to lahko bilo? pri P nismo bili! hvala.. lp




blue sky -> RE: je to rota virus? (25.2.2008 9:29:16)

Glavni znak rotavirusa je tekoča driska, ki pa jo lahko spremlja tudi bruhanje, vročina in trebušni krči. Vsaj tako je bilo v našem primeru.




sandra85 -> RE: je to rota virus? (25.2.2008 12:45:34)

rota virus je lahko samo driska in bruhanje
pejdi ga pokazat, lahko je kej z črevesjem ali želodčkom. P bo najbolje vedela
nekaj sigurno ni vredu




Blejka26 -> RE: je to rota virus? (25.2.2008 13:22:18)

mi smo ravno enak problem dali skozi..moja 2letna pikica je full bruhala in tud driskala..k P je tud nisem pelala,ker itak ne bi nič dobila.Rekla bi itak samo da naj pije veliko tekočine da ne dehidrira..jest je nisem silila,pomembno je da oije..ko se zbruha ji ne tiši takoj čaja naj ga pije po požirkih na 5 minut,dker je želodec razdražen..lahko pa probaš probiotičen jogurt..




nerka -> RE: je to rota virus? (26.2.2008 17:47:07)

 ima slab apetit, skoraj nic res ne je, npr danes zjutraj le flasko in cel dan lahko recm skoraj nic.. ko sem mu dala zelenjavno kasico je po prvi zlicki vse zbruhal...  a je mozno da se to dogaja ker mu rine 2 zobcek ven??!!




sandra85 -> RE: je to rota virus? (26.2.2008 18:40:31)

IZVIRNO SPOROČILO: nerka

ima slab apetit, skoraj nic res ne je, npr danes zjutraj le flasko in cel dan lahko recm skoraj nic.. ko sem mu dala zelenjavno kasico je po prvi zlicki vse zbruhal...  a je mozno da se to dogaja ker mu rine 2 zobcek ven??!!

to se ne da kar tako povedat!
pejdi ga pokazat P-ona bo točno vedela kaj je, ko ga bo videla




Stran: [1]