|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Krema s faktorjem
25.2.2008 15:06:10   
suzanamai
Poleti so imeli na voljo kar velike vzorčke Eucerin kreme za sončenje. Povprašaj v lekarni. Jaz jih imam še vedno kar nekaj in so super za v žep.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Krema s faktorjem
25.2.2008 21:41:49   
petrcamg
Kar sem seznanjena, tako Loccitan kot Eucerin nimata popolnoma naravnih kozmetičnih izdelkovuser posted image . Mislim, da je najbolje,da pogledaš katera krema ima eko test... Se mi zdi, da se že vsaka kozmetika prodaja kot naravnauser posted image , in nič čudnega ni, da smo čisto zbegani ob poplavi raznih izdelkov...

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Krema s faktorjem
25.2.2008 22:05:42   
Nacka
Ojla,
a vi že sedaj mažete otroke s sončnimi kremami. Jaz imam 6.m starega in se veliko sprehajava, pa ga pustim, da mu malo sveti sonček in ga nič ne mažem. Je že malo porjavel - no sicer ima bolj temno polt. Meni se sedaj sonce še ne zdi močno.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Krema s faktorjem
27.2.2008 9:14:35   
nežka
Po moje tudi sonce zdaj še ni tako močno, da bi rabila kremo s faktorjem. Poleti je pa zgodba drugačna. Ampak takrat pa mi uporabljamo minerlani zaščitni faktor, ki se ne vpije v kožo, ampak na površju ustvari zaščitni sloj. To naj bi bilo za otroško kožo bolj prijazno in ne povzroča alergij.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Krema s faktorjem
27.2.2008 9:22:00   
Pinkyca
IZVIRNO SPOROČILO: MADMAX

Mi uporabljamo od Mustele držijo v lekarnah.


isto

krema je sicer brez vonja
ampak naš potem po ribah diši
pa malo težko se razmaže ker je precej gosta

user posted image

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Spletni nakup oblačil
majch

Kako pogosto kupujete oblačila na spletu?

vsak teden (2%)

1-3 na mesec (5%)

nekajkrat letno (20%)

ne kupujem (73%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!