|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema s faktorjem
23.2.2008 21:27:24   
Srečic@
Živjo,

katera krema s faktorjem za obrazek je najboljša oz. katere uporabljate?
lp
S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:32:19   
vesel
Jaz uporabljam od Nivea 50zf! Drugače pa lahko tudi 30zf! Tiste kreme,ki pise na embalazi da je za otroke(for kids,...itd..) LP

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:33:20   
Anonimen
Nobene kreme za obraz....kar senco :).

(odgovor članu Srečic@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:35:08   
N _ B
Avene, Eucerine, Dr. Hauschka. Faktor nad 40.

Gledam, da krema ne vsebuje kemičnega filtra.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:35:29   
Pupa1
U, to pa tudi mene zanima. NAmreč kot mi je znano, naj dojenček do enega leta starosti ne bi imel na sebi kreme s faktorjem. Kolikor se spomnim, sem to zasledila v strokovni literaturi enkrat. Moja pupa je stara 6 mesecev in seveda je ne mislim izpostavljati soncu, niti zdaj niti kasneje, saj je škodljivo. Pa vendar včasih ko je v vozičku, nehote posije sonček na njen obrazek, še preden se zavem, saj tudi tiste marele niso baš zanesljive, ko se voziš in kar naprej obračas voziček. Pa čeprav je to lahko le minutko ali dve, se mi zdi, da jo lahko ožge, ker je sonce fuul močno, no ali pa bo kmalu, saj prihaja pomlad pa poletje. Ali morda katera ve, če vseeno obstaja kakšna krema s faktorjem za obrazek za tako majhne dojenčke?? Hvala.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:36:24   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Nobene kreme za obraz....kar senco :).


Se strinjam.

Pri nas je bila krema le na morju za v vodo. Drugače pa senca, senca, senca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:36:38   
ana35
se strinjam, da je senca še najboljša, ampak vedno se je na da najti ....
lanska raziskava trga je pokazala, da je najkvalitetnejša otroška sončna krema od eucerina ....

če se ne motim, je bila raziskava objavljena na strani zavoda za potrošnike, ampak ne dam roke v ogenj ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:37:35   
Anonimen
Pa čeprav je to lahko le minutko ali dve, se mi zdi, da jo lahko ožge, ker je sonce fuul močno


Joj, ne vem, za minutko ali dve nanasati vso kemijo...jaz ne bi.

(odgovor članu Pupa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:45:45   
Pupa1
Ma ne vem. a misliš, da ta kemija tako škodi? No, jaz pa bom uporabljala kremo s faktorjem, če obstaja za tako majhne,, ker ima tamala zelo svetlo kožo. PA ne zdaj zapeti za "minutko ali dve", no ali pa tudi, konec koncev je sonce poleti res močno. Madonca, saj je bilo lani julija 37 stopinj celzija. Ne me narobe razumeti, valjda da ne bom šla z njo v tej vročini ven, če ne bo res res nujno. Sam, kot pravim, ne vem, če sploh obstaja kakšna krema za tako majhne. user posted image  Ali je to krema "for kids"?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:46:17   
Anonimen
Ma ne vem. a misliš, da ta kemija tako škodi?


Sigurno bolj kot dve minuti sonca.

(odgovor članu Pupa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 21:59:29   
jaša2
ma dobro, no!? pa kaj bo krema nardila otroku škode, če jo vsake tolkčasa namažeš, ko je res fajn sončno???? saj ga ne namažeš tolk, da bi kapljalo z njega? a pol ostalih kremic za obraz in telo tud ne smemo uporabljat?user posted image  konc koncev pa, mislim da je bolj "zdravo" otroka preventivno namazat, če si na soncu, kot pa reskirat kake opekline al pa vsaj opečenost. a se vam ne zdi????? pa tolk ko se govori o nevarnemsoncu, kožnemu raku....mislim, da ne rabimnaštevat. skoz pa tud ne moreš bit v senci oz.te sonce včasih še v senci dobi, tak da...

odločite se same, nooz. vsaka ima pravico do svojga mnenja, amapk...se opravičujem, če bom koga užalila, zdi se mi butasta ta "propaganda" proti kremam za sončenje, ker gre za moje pojme zgolj za preventivo oz.zaščito otroka, ki je zame na prvem mestu.
mi uporabljamo kremo za otroke od Nivee, največji faktor.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 22:00:52   
Anonimen
Tudi minuta sonca mu ne bo naredila skode...jaz je ne bi mazala.

Pa ne se razburjat..user posted image .

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 22:04:14   
jaša2
pa saj za minuto sonca tud mi ne mažemo. če pa smo dlje zunaj, pa se ne morš vedno "skrit" v senco, jo pa namžemo, valjda. če pa samo malo stopimo na balkon,pa itak da ne.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 22:05:39   
Anonimen
pa saj za minuto sonca tud mi ne mažemo


Na ta post je bil moj odgovor. Preberi, preden se razburjas user posted image .

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 22:14:24   
jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa saj za minuto sonca tud mi ne mažemo


Na ta post je bil moj odgovor. Preberi, preden se razburjas user posted image .


haloo? pa saj sem prebrala. je sledilo mojmu odgovoru in je zgledlo, kot da odgovarjaš meni. user posted image  konc koncev pa, ne razburjam se, samo delim svoje mnenje, izkušnje in navade. nisem ena tistih, ki se kregajo ena čez drugo. pa niti ne spada to sem, ker se ženske pogovarjajo oz. pogovarjamo o kremah.user posted image
sorry za nesporazum.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 23:02:14   
skuštrana
Otrok do 6 mesecev naj ne bi mazali s kremo s faktorjem. Če bo na njihov obraz za minuto dve posijalo sonce jih pa tudi ne bo kar ožgalouser posted image Jaz naše nisem nikoli mazala s temi kremami, ni bila nikoli ožgana pa živimo ob morju..klobuček na glavo 8no, ja lažje rečt kot narestuser posted image ), pa čimveč v senci, na sonce pa šele po 4 uri pop in pred 11 uro dopoldan pa je.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krema s faktorjem
23.2.2008 23:27:10   
Srečic@
evo, jaz sem pa tole našla na MON-u Pediatijauser posted image :
http://med.over.net/forum5/read.php?46,1592549,1592597#msg-1592597

lp

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Krema s faktorjem
24.2.2008 7:02:31   
lelaval
user posted image Jaz sem z nasjtarejšo šla pri nejnih 3 mesecih, z najmlajšo pa pri 1,5 mesecu na morje. Čeprav je bila v senčki, sem jo namazala s kremo za sončenje - skupaj z mano je bila na morju tudi izšolana babica, pa mi je dejala, da je manj škodljico, da je otrok namazan, kot pa da je izpostavljen soncu, ker je kožica dojenčka dosti tanjša in občutljiva. Sem pa vedno kupila od Nivee kremo za otroke (brez dodanih parfumov) s ZF 25. In tudi za večja 2 otroka kupujem kreme z ZF do 25 - ker mi je to, da ima večji ZF le več dodanih kemikalij znano že dolgo. user posted image
Tako - vsaka mama naredi, kot se njej zdi prav.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Krema s faktorjem
24.2.2008 7:23:36   
anju
minute gor dol, sence tu tam: predebatiranouser posted image
mi gremo pa smučat z 8-mesečnikom, kjer tudi če najdeš senco, senco najde sonce zaradi snega. krema bo zelo potrebna. katera še kaj priporoči? in cene?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Krema s faktorjem
24.2.2008 8:47:20   
frutka_
Eucerin. Preverjeno na morju med drugimi mamami na plaži, da je boljša od Vichy in Nivee. Predvsem, ko otrok preživi več časa v vodi.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krema s faktorjem
24.2.2008 9:23:47   
šnucika
Eucerin,Mustela....pa še kaj bi se našlo v lekarnah,da je s faktorjem in primerno za dojenčkovo kožo!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Krema s faktorjem
24.2.2008 11:58:53   
MADMAX
Mi uporabljamo od Mustele držijo v lekarnah.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Krema s faktorjem
25.2.2008 0:00:14   
petrcamg
Tudi v senci te dosežejo sončni žarki...user posted image  
Kar se pa tiče krem , bi pa rekla, da je najbolj naravna kozmetika od dr. Hauscke (Sanolabor, lekarne), ali pa od Welede (DM, Sanolabor...). Je pa res, da so malce dražjeuser posted image  

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Krema s faktorjem
25.2.2008 9:39:02   
nova sloncica
Loccitane ima naravno kozmetiko. Mogoče ima tudi kaj s faktorjem za otroke. Kreme pa so res naravne in brez pretirane kemije.

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Krema s faktorjem
25.2.2008 15:02:34   
suzanamai
Definitivno Eucerin. Nam jo je priporočila dermatologinja za sina, ki ima hudo obliko neurodermitisa. Prejšnji teden pa sem jo na smučariji uporabili tudi za našo 4 mes. dojenčico in ni bilo reakcije.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Spolnost po porodu je...
sonček08



...boljša (30%)

...slabša (28%)

...ni razlike (43%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!