|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antiflat kapljice
20.2.2008 18:33:30   
Ulla
Zaniima me kolikorat na dan ste dajale te kapljice, ali ste jih dajale samo ponoči???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antiflat kapljice
20.2.2008 18:40:03   
mala pikica
jaz sem jih dajala pred vsakim obrokom, po dve pumpici. zdaj ko ni več toliko krćev, dajem 2-3x na dan eno, včasih tudi dve pumpici

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antiflat kapljice
20.2.2008 19:24:59   
bsasab
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

jaz sem jih dajala pred vsakim obrokom, po dve pumpici. zdaj ko ni več toliko krćev, dajem 2-3x na dan eno, včasih tudi dve pumpici


Pri nas isto...


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antiflat kapljice
20.2.2008 20:38:06   
jaša2
pred vsakim dojenjem 2 šprica oz.po dojenju, ker je rada polivala in je pol šlo vse ven, tak sma kupčka podrli, da se ji je želodček malo umiril, pol sem ji pa dala nažličko s čajem.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antiflat kapljice
11.3.2008 18:46:56   
Kitekat
Tudi midva sva v iskanju odrešitve za našo zvezdico posegla po Antiflat kapljicah in nato skrbno preverila sestavo. Izkazalo se je, da te in tem podobne kaplice vsebujejo aditiv E952 - natrijev ciklamat, ki spada med izredno škodljive aditive in je baje v Ameriki celo prepovedan. Ta aditiv najdete npr. v Natreenu, za katerega pa vemo, da je daleč od zdravega proizvoda. Poleg tega vsebujejo takšne kapljice tudi saharin.
Kapljice so resda pomagale, a sva se odločila, da jih ne bova uporabljala. Zdaj ji dajeva  homeopatske granule iz lekarne Arnika in drživa pesti, da bodo pomagale.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Antiflat kapljice
13.3.2008 12:22:35   
petrc@
KITEKAT,prosim če sporočiš kako vajino dete prenaša homeopatske granule,in kako se imenujejo??!!

Hvala

_____________________________

Lep pozdrav,P

(odgovor članu Kitekat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Antiflat kapljice
17.3.2008 10:32:48   
Kitekat
Homeopatske kapljice se imenujejo Colikind in jih dobiš v škofjeloški lekarni Arnika (tel. 04/51-31-984); pri nas krčki sicer niso v celoti izginili, jih je pa bistveno manj in samo enkrat do dvakrat na dan (prej praktično po vsakem dojenju).
Skupaj s poštnino stanejo 20 evrov.
Isočasno sem pa tudi prenehala z uživanjem mleka in jajc, saj imam občutek, da ji to ne ustreza. Tako zdaj najbrž tako kot večina mamic ne jem skoraj nič ali pa me kar mine, ko začnem premišljevati kaj bi lahko jedla.
Veliko sreče pri odpravljanju krčkov!user posted image

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Antiflat kapljice
17.3.2008 11:55:42   
jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

jaz sem jih dajala pred vsakim obrokom, po dve pumpici. zdaj ko ni več toliko krćev, dajem 2-3x na dan eno, včasih tudi dve pumpici


enako!

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Antiflat kapljice
8.4.2008 22:01:22   
Maj78
Pri nas te granule Colikind niso pomagale, zato ti jih lahko dam če si iz Lj, mi smo prej tudi dajali lefaxin ki pa se ga ne dobi več, sedaj pa bomo poizkusili še z antiflatom in upam da bo deloval kot lefaxin, saj so tile krči res kriza!

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Plavanje
CatJa

Kdaj so vaši otroci začeli plavat brez rokavčkov/obroča?

Pri 4-ih letih (51%)

Pri 5-ih letih (22%)

Pri 6-ih letih (14%)

Kasneje (13%)


Število vseh glasov: 145

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!