|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napenjanje
10.2.2008 9:46:52   
poka1
Moj sin se napenja cel dan. Prav grozno ga je poslušat kako se napenja..med spanjem kr cvili.Kaj to je normalno?Kaj za napenjane pomaga kej?na jok mi gre, ko vidim kako se muci

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napenjanje
10.2.2008 10:19:24   
Pinkyca
Mogoče si kaj takega pojedla? Masiraj mu trebušček nežno v smeri urinega kazalca, ponudi mu čisto malo čajčka iz kumine in janeža, veliko se dojita - ti pa premisli kaj si takega jedla? Če se ne dojita je najbrž kakšna preobčutljivost na mleko, ki ga dodajata.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: napenjanje
10.2.2008 11:53:48   
Rozica25
Kaj pa če ke mleko krivo? Pri nas je bilo isto da se je napenjal, potem pa sem prenehala pit mleko in je bilo boljše. Pa masaža trebuščka. 

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: napenjanje
10.2.2008 16:47:44   
poka1
Ma se držim kar lahko jem kaj pa ne...mleka pa sploh ne konzumiram.Masiram trebušček in takrat se malo sprdi ma čez par min je spet isto..ma se mi smili moj sinko:(((

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: napenjanje
10.2.2008 17:08:37   
Anonimen
Počakaj, da mine 4. trimester.
Moja je tudi tako jamrala. Najbolj hudo je bilo ponoči. Nimaš kaj dosti narediti drugega, kot da ne ješ reči, ki napenjajo in kakšna masaža in pa nogice mu pokrči, da bi poprdkal malo.
Čas celi rane.....user posted image

(odgovor članu poka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napenjanje
10.2.2008 21:56:42   
copatek
Očitno imajo vsi Ažbetki take težave. Tudi našega fantka močno napenja, se mi pa zdi da je že malenkost bolje kot 14 dni nazaj, ampek se še vedno matra. Nefretiti tvoje besede v božja ušesa - torej, še malo manj kot mesec dni pa bo konec.

Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napenjanje
10.2.2008 22:15:43   
alesha
Našo je tudi ful napenjalo. No najprej smo imeli krče do nekje 3 meseca (dan in noč), potem jo je pa še napenjalo in je bilo grozno (če zdan, da sploh spati ni mogla in čez celo noč). To pa je trajalo do njenega 5 meseca. Pomagale so nam kapljice sab simplex in Mylicon (iz Italije). Ne me narobe razumet, napenjalo jo je še vedno, samo manj.

Preberi si še tale link, mogoče ti kaj pomaga:
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=28405

Veliko sreče. Pa vedi, da to mine in pozabiš to obdobje. Pri nas je bilo res grozno, pa ko zdaj gledam nazaj.... mi je zdaj hujše, ko nam rastejo zobje in imamo spet neprespane noči.... se mi zdi hujše.


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




jutranja tabletka
nimavezee

ali je pomembno s cim sem spila jutranjo tabletko..spila sem jo s kokakolo pise pa da je treba z vodo..vse tablet3 pijem s sokom oz.s vim podobnim zato nisem bila pozorna..hvala za odg.

ni problema (76%)

je problem (24%)


Število vseh glasov: 128

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!