napenjanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


poka1 -> napenjanje (10.2.2008 9:46:52)

Moj sin se napenja cel dan. Prav grozno ga je poslušat kako se napenja..med spanjem kr cvili.Kaj to je normalno?Kaj za napenjane pomaga kej?na jok mi gre, ko vidim kako se muci




Pinkyca -> RE: napenjanje (10.2.2008 10:19:24)

Mogoče si kaj takega pojedla? Masiraj mu trebušček nežno v smeri urinega kazalca, ponudi mu čisto malo čajčka iz kumine in janeža, veliko se dojita - ti pa premisli kaj si takega jedla? Če se ne dojita je najbrž kakšna preobčutljivost na mleko, ki ga dodajata.




Rozica25 -> RE: napenjanje (10.2.2008 11:53:48)

Kaj pa če ke mleko krivo? Pri nas je bilo isto da se je napenjal, potem pa sem prenehala pit mleko in je bilo boljše. Pa masaža trebuščka. 




poka1 -> RE: napenjanje (10.2.2008 16:47:44)

Ma se držim kar lahko jem kaj pa ne...mleka pa sploh ne konzumiram.Masiram trebušček in takrat se malo sprdi ma čez par min je spet isto..ma se mi smili moj sinko:(((




Anonimen -> RE: napenjanje (10.2.2008 17:08:37)

Počakaj, da mine 4. trimester.
Moja je tudi tako jamrala. Najbolj hudo je bilo ponoči. Nimaš kaj dosti narediti drugega, kot da ne ješ reči, ki napenjajo in kakšna masaža in pa nogice mu pokrči, da bi poprdkal malo.
Čas celi rane.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




copatek -> RE: napenjanje (10.2.2008 21:56:42)

Očitno imajo vsi Ažbetki take težave. Tudi našega fantka močno napenja, se mi pa zdi da je že malenkost bolje kot 14 dni nazaj, ampek se še vedno matra. Nefretiti tvoje besede v božja ušesa - torej, še malo manj kot mesec dni pa bo konec.

Pozdravček




alesha -> RE: napenjanje (10.2.2008 22:15:43)

Našo je tudi ful napenjalo. No najprej smo imeli krče do nekje 3 meseca (dan in noč), potem jo je pa še napenjalo in je bilo grozno (če zdan, da sploh spati ni mogla in čez celo noč). To pa je trajalo do njenega 5 meseca. Pomagale so nam kapljice sab simplex in Mylicon (iz Italije). Ne me narobe razumet, napenjalo jo je še vedno, samo manj.

Preberi si še tale link, mogoče ti kaj pomaga:
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=28405

Veliko sreče. Pa vedi, da to mine in pozabiš to obdobje. Pri nas je bilo res grozno, pa ko zdaj gledam nazaj.... mi je zdaj hujše, ko nam rastejo zobje in imamo spet neprespane noči.... se mi zdi hujše.




Stran: [1]