|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vam moram povedat!
24.1.2005 7:52:42   
Metuljčica04
Danes ponoči je naša :metulj: spala nemoteno od 20.00 pa do 6.00.Niti enkrat nisem rabila k njej,niti glasu ni spustila.Kaaakooo to paše,da bi bilo vsako noč tako:)-:)-:bravo:


L.p.!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vam moram povedat!
24.1.2005 7:53:56   
dory
Tudi mi ze drugo noc spimo...od sedmih do pol sestih :)...seveda pri mamici...tko da mi je cist vseeno,ce njegove postelce ne bomo vec rabil,samo da spimo :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vam moram povedat!
24.1.2005 8:08:12   
filipinka
:bravo:Super, je res fajn se naspati!:bravo: Kajti to noč se pa res nisem!

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vam moram povedat!
24.1.2005 8:29:45   
puri
Naš se je tut danes kar nekaj zbujal, ne vem kaj ga matra:zmeden2::zaspan:? Z gosto hrano smo že začeli zvečer, tako da se res naje in sigurno ni lačen, pa se še kar zbuja. Danes je še 2-krat jedel ponoči,drugač sem mu mogla pa skos dudo not popravljat:zmeden:

lp

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vam moram povedat!
24.1.2005 8:31:41   
DeVilla
Vam cist verjamem, kako je dobro spat celo noc. Nasa pikica ze en mesece spi od 20-6h, tako da smo kar malo vazni!! :)- EJ pa res, da ze od rojstva ponoci kar pridno spi, dojile sva se le prve tri tedne, potem pa sm si mleko crpala pa dodajala Novalac AC1. Mogoce je tudi to razlog, za pridno spanje..
Zdaj se moram samo se jaz zorganizirat pa hodit spat takrat kot ona, sam kaj ko sem se spravla pisat diplomo, pa mi najbolj zalaufa prav zvecer.. Ah, saj bo bolje.. 8)

lp, Devilla :muca:

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vam moram povedat!
24.1.2005 9:46:15   
malika
Take stvari pa je lepo prebrat!:bravo:

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vam moram povedat!
24.1.2005 12:52:48   
Pi-kica 1
Tudi Samo zelo pridno spi, od 22., 23., ure zvečer, okrog 4. zjutraj se podoji in potem spi do 7., ali pa tudi (danes) do 9. Sploh nisem vedela, da so dojenčki lahko tudi tako nezahtevni.

(odgovor članu Metuljčica04)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?