Vam moram povedat! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Metuljčica04 -> Vam moram povedat! (24.1.2005 7:52:42)

Danes ponoči je naša :metulj: spala nemoteno od 20.00 pa do 6.00.Niti enkrat nisem rabila k njej,niti glasu ni spustila.Kaaakooo to paše,da bi bilo vsako noč tako:)-:)-:bravo:


L.p.!:rozica:




dory -> Vam moram povedat! (24.1.2005 7:53:56)

Tudi mi ze drugo noc spimo...od sedmih do pol sestih :)...seveda pri mamici...tko da mi je cist vseeno,ce njegove postelce ne bomo vec rabil,samo da spimo :bravo::bravo::bravo:




filipinka -> Vam moram povedat! (24.1.2005 8:08:12)

:bravo:Super, je res fajn se naspati!:bravo: Kajti to noč se pa res nisem!




puri -> Vam moram povedat! (24.1.2005 8:29:45)

Naš se je tut danes kar nekaj zbujal, ne vem kaj ga matra:zmeden2::zaspan:? Z gosto hrano smo že začeli zvečer, tako da se res naje in sigurno ni lačen, pa se še kar zbuja. Danes je še 2-krat jedel ponoči,drugač sem mu mogla pa skos dudo not popravljat:zmeden:

lp




DeVilla -> Vam moram povedat! (24.1.2005 8:31:41)

Vam cist verjamem, kako je dobro spat celo noc. Nasa pikica ze en mesece spi od 20-6h, tako da smo kar malo vazni!! :)- EJ pa res, da ze od rojstva ponoci kar pridno spi, dojile sva se le prve tri tedne, potem pa sm si mleko crpala pa dodajala Novalac AC1. Mogoce je tudi to razlog, za pridno spanje..
Zdaj se moram samo se jaz zorganizirat pa hodit spat takrat kot ona, sam kaj ko sem se spravla pisat diplomo, pa mi najbolj zalaufa prav zvecer.. Ah, saj bo bolje.. 8)

lp, Devilla :muca:




malika -> Vam moram povedat! (24.1.2005 9:46:15)

Take stvari pa je lepo prebrat!:bravo:




Pi-kica 1 -> Vam moram povedat! (24.1.2005 12:52:48)

Tudi Samo zelo pridno spi, od 22., 23., ure zvečer, okrog 4. zjutraj se podoji in potem spi do 7., ali pa tudi (danes) do 9. Sploh nisem vedela, da so dojenčki lahko tudi tako nezahtevni.




Stran: [1]