|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 14:48:59   
iza
Kdaj ste začele jesti postopaoma vse ko ste še dojile?
Je že kar počasi jem skoraj vse pa je tamala stara 3m in pol.
lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 14:53:02   
Ro-La
Jaz sem od začetka vse jedla, pa mali ni imel krčev.

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 14:57:20   
Pikabu
Jaz sem pri enem mesecu in pol postopnmo začela vse normalno jesti, pri dveh mesecih sem pa že vse jedla, le nekatere stvari v omejenih količinah, pa tudi to ne dolgo.

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 15:05:17   
Anonimen
Po prvem mesecu sem počasi začela jest ostalo hrano. Tja nekje do 3. meseca sem jedla skoraj vse.

(odgovor članu iza)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 15:27:28   
puri
Jaz sem že od začetka jedla vse, pa ni bilo nobenih problemov!

lp:)

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 16:37:30   
Maxica
Jaz sem se prvi mesec pazila pri hrani, potem pa postopoma začela jesti več ali manj vse. Razen res kakšnega graha ali podobne zelenjave, ki mene zelo napenja. Tega raje niti ne poskusim. Ostalo pa ja.

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 16:43:15   
Bib
Jaz tudi že od začetka jem vso hrano, pa je vse OK. Je pa res, da sem "rizično" hrano jedla postopoma (košček po košček), pol pa vidiš!

Lp..Bib:sloncek:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 17:40:42   
SISI25
Jaz tudi že od vsega začetka jem vse. Pa do sedaj ni bilo nekih problemov.

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   do kdaj paziti pri prehrani
21.1.2005 20:59:21   
Anonimen
Zdaj tudi jaz jem skoraj vse, mali je star šest mesecev. Ker smo imeli hude krče, sem prve tri mesece jedla samo meso in krompir, ker se mi je edino to zdelo, da ga ne napenja. Pa tako težko mi je šlo meso po grlu! Pila sem mleko, izogibala sem se negaziranih pijač...

Zdaj sem probala fižol, pa je malega ful napenjalo in črvičlo, tako da ga bom še zaenkrat pustila. Aja, pa zelje, ki mene blazno napenja, še nisem poskusila.

(odgovor članu iza)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   do kdaj paziti pri prehrani
22.1.2005 9:49:13   
BONI*
Skutica, a si mogoče mislila da si se izogibala gaziranim pijačam:zmeden2: Se mi zdi bolj smiselno.

Jaz pa sem ugotovila, da se bom morala odreči moji ljubi hrani čokoladi in na sploh vsem sladkarijam, ker Luka potem težko kaka in ga napenja, potem je pa ves siten.:(

Lp,Boni

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   do kdaj paziti pri prehrani
22.1.2005 19:22:59   
kaja11
Pri 2.5 mesecih sem začela jesti praktično vse (razen zelja in fižola), pa zaenkrat nimamo problemov.

Boni, to bi bila pa težka... odpovedat se čokoladi;) Moj malček je po meni in s čokolado nimava problemov;);)

LP kaja

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   do kdaj paziti pri prehrani
22.1.2005 20:23:31   
Anonimen
Joj, Boni, mislila sem gaziranim pijačam, ne pa negaziranim. :ups: Malo sem mimo kiksnila, ko sem pisala! :)-

(odgovor članu iza)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Predsednik in porodniška
Admin

Za kako dolg porodniški dopust bi se moral zavzeti novi predsednik Slovenije?

takšen, kot je sedaj (24%)

krajši (34%)

daljši (42%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!