do kdaj paziti pri prehrani (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


iza -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 14:48:59)

Kdaj ste začele jesti postopaoma vse ko ste še dojile?
Je že kar počasi jem skoraj vse pa je tamala stara 3m in pol.
lp:rozica:




Ro-La -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 14:53:02)

Jaz sem od začetka vse jedla, pa mali ni imel krčev.




Pikabu -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 14:57:20)

Jaz sem pri enem mesecu in pol postopnmo začela vse normalno jesti, pri dveh mesecih sem pa že vse jedla, le nekatere stvari v omejenih količinah, pa tudi to ne dolgo.




Anonimen -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 15:05:17)

Po prvem mesecu sem počasi začela jest ostalo hrano. Tja nekje do 3. meseca sem jedla skoraj vse.




puri -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 15:27:28)

Jaz sem že od začetka jedla vse, pa ni bilo nobenih problemov!

lp:)




Maxica -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 16:37:30)

Jaz sem se prvi mesec pazila pri hrani, potem pa postopoma začela jesti več ali manj vse. Razen res kakšnega graha ali podobne zelenjave, ki mene zelo napenja. Tega raje niti ne poskusim. Ostalo pa ja.




Bib -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 16:43:15)

Jaz tudi že od začetka jem vso hrano, pa je vse OK. Je pa res, da sem "rizično" hrano jedla postopoma (košček po košček), pol pa vidiš!

Lp..Bib:sloncek:




SISI25 -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 17:40:42)

Jaz tudi že od vsega začetka jem vse. Pa do sedaj ni bilo nekih problemov.




Anonimen -> do kdaj paziti pri prehrani (21.1.2005 20:59:21)

Zdaj tudi jaz jem skoraj vse, mali je star šest mesecev. Ker smo imeli hude krče, sem prve tri mesece jedla samo meso in krompir, ker se mi je edino to zdelo, da ga ne napenja. Pa tako težko mi je šlo meso po grlu! Pila sem mleko, izogibala sem se negaziranih pijač...

Zdaj sem probala fižol, pa je malega ful napenjalo in črvičlo, tako da ga bom še zaenkrat pustila. Aja, pa zelje, ki mene blazno napenja, še nisem poskusila.




BONI* -> do kdaj paziti pri prehrani (22.1.2005 9:49:13)

Skutica, a si mogoče mislila da si se izogibala gaziranim pijačam:zmeden2: Se mi zdi bolj smiselno.

Jaz pa sem ugotovila, da se bom morala odreči moji ljubi hrani čokoladi in na sploh vsem sladkarijam, ker Luka potem težko kaka in ga napenja, potem je pa ves siten.:(

Lp,Boni




kaja11 -> do kdaj paziti pri prehrani (22.1.2005 19:22:59)

Pri 2.5 mesecih sem začela jesti praktično vse (razen zelja in fižola), pa zaenkrat nimamo problemov.

Boni, to bi bila pa težka... odpovedat se čokoladi;) Moj malček je po meni in s čokolado nimava problemov;);)

LP kaja




Anonimen -> do kdaj paziti pri prehrani (22.1.2005 20:23:31)

Joj, Boni, mislila sem gaziranim pijačam, ne pa negaziranim. :ups: Malo sem mimo kiksnila, ko sem pisala! :)-




Stran: [1]