|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 16:50:32   
*Mojca*
Danes je zunaj tak lep sonček da ste očitno vse zunaj. Jaz pa gnijem v službi in čakam da bo ura 21 user posted image user posted image user posted image . Se sonček pozna tudi pri nas, ker ni nikjer nobenega, pa se dolgočasim. Mali me non stop brca.

V četrtek nameravam it malo smučat. Lepo na easy za 2 urci pred službo, če bo seveda lepo vreme.

Nič, uživajte še zame, jaz pa grem naprej igran igrice na yahoo user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 17:40:07   
Anonimen
Sedaj se bova pa z mojim še malce v Italijo odpravola da primerjava cene in izbiro.


To pa le pojdita! Jaz sem v Italiji dala za cel set Bebe Confort High Trek (športni del, košara, lupinica in nastavek za v avto) 650 eur, medtem ko je identičen set v Baby Centru Ljubljana 980 eur.

Malenkost Cverklica user posted image

(odgovor članu cv3rklic4)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 17:49:39   
nInAzWeRiNa
živjo vau 2-del pa še 12 stran že, mene pa res dolg ni blo na rruser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 18:07:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nInAzWeRiNa

živjo vau 2-del pa še 12 stran že, mene pa res dolg ni blo na rruser posted image


potem pa te že res dolg ni bilo tukajuser posted image

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 18:15:41   
alea01
Ola!

Pa smo opravili morfologijo!user posted image user posted image  Vse je kul. Notri sem bila 50minut in še ena G se je učila zraven, tako da sta večkrat pregledala in je vse kot treba bit. Res sta se poglobilauser posted image user posted image . Sam doktor je ves čas govoril, da dete "nori ko norc". Sta ga res komaj ulovila. Kar se pa spola tiče. Ker je zadnjič moja G videla kao lulija, na NS Strahova kao vagino, sva se z mojim odločila, da naj pa naju zadeva preseneti in sem rekla, da nočem vedeti spola, čeprav se je kao krasno videlo. Krasno se je videlo tudi na NS in pri moji Guser posted image user posted image user posted image . Tko, da kaja08  meni flikni za spol presenečenje. Hvala
aja, ta mali mi je pomahaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sva pa šla vozičke gledat in se odločava med Quinny Buzz in Quinny Freestyle. Ta slednji je ful težek in sem ga komaj,ampak res komaj dvignila. Tko da, še ne vem. Pri Freestylu so grde barveuser posted image . Drugače pa še nič drugega ne gledam, kar se opremic in cunjic tiče

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 18:34:22   
Anonimen
Alea čestitke za morfologijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 18:39:21   
beyba
Da se vam na hitro javim, brala vas bom jutri v službi, kjer bom 4 ure. Moram namreč it po nov telefon, pa še bolniško morm nest, tako da sem se odločila da bom jutri kar delala.

Moram pa se pohvalit, da je mel danes moj škrat telovadbo v trebuhu, takoj po kosilu, ko sem se malo ulegla je brcal ko nor. Pa že včeraj zvečer. Sam tako kot sem že rekla dokler ne bo to delal kot se zagre bom v dvomih. o danes tega nisem mogla povezat z ničemer drugim, tako da sem prepričana da so to brceuser posted image user posted image user posted image  KONČNO. Moram pa potolažit tiste ki tega še ne čutite, da sigurno čutite pa ne veste. Jst zdej ko sem  100% vem kako to zgleda pa vam lahko povem da sem to čutla že okoli novega leta, samo netako pogosto. Pa brcnil je le enkrat, takoj ko sem postala pozorna pa ni več...do sedaj.

Aja pa nov avto sva dobla danes, pa še starega nisva prodala... bo treba ceno spustituser posted image user posted image user posted image   sam se še ne mudi do 20 marca ga morava prodat.

Sem šla pa včeraj po dva krofa pa oba sem pojedla takoj, ko tuki tko sanjate skoz o njih...pa nam delate skomine.Cele škatle nism hotla, ker bi pojedla vse....  Za nazaj vas berem jutri in tudi komentiram lep večer še naprej

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 18:43:50   
*Mojca*
Alea01 pa ti, nisi nič videla?? A to se ne vidi? Čestitke za opravljeno morfo user posted image

Ker meni se je zdelo da nekaj vidim na NS user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 19:15:26   
Anonimen
Beyba čestitke za brcikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 19:32:01   
Anonimen
Moje stanje se ni nič umirilo.user posted image  Jutri grem do zdravnika, da vidimo kaj bo. Pa še drisko sem dobila danes, baje nekaj razsaja.user posted image

Grem jest, je dragi naredil večerjo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 19:44:25   
Anonimen
Sem pozabila,čestitke za vse opravljene preglede.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 19:50:55   
alea01
Mojca- na NS mi itak ni bilo nič jasno in sploh nisem vedela kaj gledam. Na morfo, pa nisem gledala na ekran, ker sta ga ginekologa imela k sebi obrnjenega in sta mi šele po končani morfo pokazalauser posted image  in mal razkazala. Jaz sem komaj user posted image  vidla in kakšno rokico ali nogico in nič drugega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 21:05:03   
*Mojca*
Alea01 mene blazno skrbi, da bi kaj preveč videla, ker nočem vedet kaj bo  user posted image user posted image
Upam, da bo tudi pri nas tako...ponedeljek se že bliža user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Junijčice 2008- 2. del
29.1.2008 22:20:27   
cv3rklic4
AnjaPH, poslala sem ti ZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 5:57:04   
nInAzWeRiNa
dan, serviram kavicouser posted image ,ker sem po tanovem vsak dan že ob 5 pokonc,ponoči pa tut vstajam za na wc
najprej čestitke za  pregledeuser posted image alea svaka čast da zdržiš v nevednosti spola čeprov so ga vidluser posted image jst nebi moglauser posted image
včer sem bla na telovadbi in je prov carsko tko da bo to zdej redno v mojem programu, da ne bom taka k slon na koncuuser posted image pa še una k nas ma prav da bojo otroc kr popadal vn k bomo natreneraneuser posted image pa fajn je k nas uči pravilno dihat  za popadke in porod...
dobila sem tudi košaro za voziček, in je prov lepa-rabljena( ker se moj ne da čist do 180°-speedy sx) in zdej sem glede tega brez skrbiuser posted image
pa lubi se je odloču da me bo mal razvaju in me je za danes naroču pri frizerju, tko da svaka čast tut njemuuser posted image to bo pa vse za enkratuser posted image
aja pa mali vragec tok brca da že kr mal boli, ampak hvala bogu tko sem vsaj mirna da mu/ji je tm not kul

< Sporočilo je popravil nInAzWeRiNa -- 30.1.2008 6:00:29 >


_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 7:44:45   
babysolza
ja jst sem pa včeraj preskočila telovadbo, ker je moj user posted image  rabil avto in - kazen je takoj sledila. Namesto telovadbe sem si seveda raje privoščila polno kozico pašte, na katero sem od vedno čisto nora in - si jo še vrelo stresla na roko! Ne vprašat, zakaj user posted image . Potem sem pa cel večer roko namakala v mrzli vodi, ko je user posted image  prišel domov se mi je pa itam sam smejal... GRRRR user posted image  Dobro, dobila sem mal več crtkanja kot ponavadi, to je res...user posted image
Rezultat danes - roko mam celo šekasto, pa peče tud. user posted image
No, zdaj je takoj bolje, ko sem mal pojamrala...user posted image

Kam greste pa kej za pusta hrusta? Se boste kej našemle? Pri meni se vsem zdi blazno zanimivo, da naj se našemim v nosečnico user posted image  user posted image  

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:08:25   
Anonimen
Dobro jutro.user posted image

Jaz tudi konstantno vstajam ponoči za wc. Ob 5 ali pa ob 4.  Včasih je kar mučno.user posted image

Za pusta hrusta bomo mi doma, ker dobim v varstvo nečakinjo, v nedeljo pa malo praznujemo r.d.
Ta pust je meni tako brez veze, sploh zdaj,ko je tako zgodaj letos. Ful prezgodaj. Eni še jelke niso novoletne podrli, no 2-ega na svečnico, 3 pa kar že pust.user posted image user posted image

Jaz se počasi odpravljam na pregled, ki ga imam po 10 uri. Me bo sestra kar vmes nekam vštulila je rekla.user posted image
Hvala bogu.user posted image  A je zunaj mraz? Katera ve? Nekam oblačno je videti zunaj.user posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:18:35   
aleksandra silvija
Dobro jutro.

Hvala za user posted image .
Tako. Otroka sta v šoli, oz. vrtcu, jaz pa imam nekaj časa za čvek.user posted image

Super Alea za morfo.
Mojca, UZ so tako, da težko kaj vidiš, čenisi vajen "brat" uz. Brez skrbi. Pa kot laik itak težko veš ali je to popkovnica, aliuser posted image user posted image , ....
No, meni je G pri 16-ih t. dal prav slikco od spolovil--se vidijo moda in vse.....user posted image .
Me je pa prej vprašal, če me zanima. Doma imam punco in fanta, tako da.....
Meni osebno je sedaj kar o.k. če vem, da bom lažje nakupovavala stvari. Pri 1. user posted image  pa nisem hotela vedeti.

Je pa kar težko kupovati nevtralno, imajo namreč zelo ločene stvari. Brezveze. Ampak fantka res ne moreš stlačit v volančke in same rožiceuser posted image .


Tudi jaz še nisem začela nabavljati. Bom pa šla enkrat marca na podstrešje, da vidim, kaj je ostalo od naših otrok. Sploh oblekic smo veliko oddali, pa lupinico, voziček je katastrofauser posted image , Baby kamera je že odslužena, ,.... tetra plenice so služile drugim namenomuser posted image ,...

Maškare. Midva z možem ničuser posted image , otroka pa v šoli oz. popoldanska vrtčevska maškarada. Ona vila--ni šlo drugačeuser posted image , on čebelicauser posted image .

Uh, bi bilo fino, ko bi znala kaj sešit. So mi kar dolgočasni ti kupljeni kostumi.

Aha. Pa včeraj sem bila na recimo alternativni terapiji. Sicer nisem ravno obsedena z alternativo, duhovnostjo, se pravzaprav s tem ne ukvarjam in niti ne vem nič. Mi je pa ena kolegica, pač predlagala. Saj, izgubiti nisem itak imela kaj.


Didlina, brž se pozdravi.


Punce, mejte se.








(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:20:11   
aleksandra silvija
A je zunaj mraz? Katera ve? Nekam oblačno je videti zunaj.

Didlina, odvisno kje si doma.user posted image
Pri nas sije sonce, je pa -6 in vse belo. Mraz, mraz,...user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:20:45   
Anonimen
Ko ste že pri oblekicah za user posted image . Katere barve so po vašem nevtralne?

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:21:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

A je zunaj mraz? Katera ve? Nekam oblačno je videti zunaj.

Didlina, odvisno kje si doma.user posted image
Pri nas sije sonce, je pa -6 in vse belo. Mraz, mraz,...user posted image


Zunaj ni videti noben avto kaj zamrznjen. user posted image  

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:23:55   
aleksandra silvija
No, pol pa ne rabiš rokavic.user posted image
Zdaj pa šibi na pregled. No, počasi pa varno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:24:32   
l.daisy
dobro jutro... tudi na gorenjskem zgleda turobno zunaj... menda bo dež...
čestitke vsem za pregledeuser posted image
jaz sem tudi danes vstala ob 4ih zjutraj za na wc in nisem mogla zaspat nazajuser posted image
upam, da bo čez dan kakšna priložnost...
včeraj so mi popravili dve plombi + z nečim mi je premazal dlesni, je rekel, da imam kar malo vnete... kar sem itak vedela, ker mi vsakič krvavijo, ko si umivam zobe... kaj vse nosečnost za sabo potegne... sem šla potem kupit eno zeliščno ustno vodico, ki mi jo je priporočil... upam, da bo kaj pomagala...
ne pustite, da vam vreme pokvari dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:25:09   
Kaja08
user posted image        

                 
                                  
               user posted image
        user posted image   



user posted image

Dvojček: 22.maj - 21. junij


28.maj  

user posted image
 tancho ('82) 1.user posted image   MORFO: user posted image / +4 kg
 
30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image    MORFO: user posted image   / +3 kg

31. maj 
 
user posted image   
Kaja08
('78) 1.user posted image   P 11.2. / MORFO: user posted image  / Ljubljana / +7 kg

1. junij 
 
user posted image  TamaraJ
('79) 2.user posted image   Postojna / +1 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image MORFO:  user posted image  / Ljubljana

user posted image  BARBBY 2.user posted image  spol: user posted image  

 
user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image   spol: user posted image / Ljubljana / +7 kg

 
user posted image   uurska

2. junij 
 
user posted image   tweetek
1.user posted image P: user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +3,2 kg
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image   NS: user posted image  / Ljubljana

 
user posted image    D.anna 76  1.user posted image  spol: user posted image  / + 6 kg
 
user posted image
  kleopatra28
 3.user posted image  P 13.2. / 3D UZ 21.2. / MORFO: user posted image / Nemčija / +8 kg
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image    / Celje

3. junij 
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image    /  spol: user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1. user posted image  P 14.2. /  NS: user posted image  / Kranj - Jesenice / +5 kg


user posted image   sussy

4. junij 
 
user posted image
  špelin@
('76) 4.user posted image   spol: user posted image  / Ljubljana / -2 kg
 
user posted image   katja_k 2.user posted image    NS: user posted image  


user posted image   Katrin08

5. junij 
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image      
 
user posted image   annnna
1. user posted image MORFO  99
100.2. / NS: user posted image   / +5 kg
 
user posted image    lidijajenko
(84') 1. user posted image   spol: user posted image  / Kranj

6. junij
 
 
user posted image   Tina28
+5 kg

user posted image   Noni 2.user posted image    / spol: user posted image

8. junij 
 
user posted image  busybee882006
2. user posted image   

user posted image   j6 4.user posted image Ljubljana
 
user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image    MORFO: 19.2. / +6 kg

user posted image  mama4 5.user posted image MORFO: 21.2. /  spol: user posted image  (Donja Marieta)  


user posted image  čbela ('82) 1. user posted image P 25.2.   / spol: user posted image  (Tija, Tisa) / +6 kg

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) /spol:  user posted image user posted image / P.: 19.02.

10. junij 
 
user posted image  Taly
  1.user posted image    NS: user posted image / +6 kg

user posted image  petra13
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  MORFO  5.2.  / spol: user posted image / + 10 kg 

user posted image    sassy  1 user posted image  + 4 kg

11. junij 
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image     P 31.1.  / spol user posted image  / Ljubljana / +2 kg

12. junij 
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image NS: user posted image / +7 kg

13. junij  
 
user posted image  lonapo 
('79) 2. user posted image   MORFO 1.2. / P 21.2. / NS: user posted image  / Ljubljana / +2 kg
 
user posted image  tindam 

 
user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image MORFO user posted image / +4 kg

14. junij  
 
user posted image   lory2004

 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )  user posted image  NS: user posted image user posted image   / Ljubljana / +0,5 kg

15. junij 
 
user posted image  lunca14
('75) 3. user posted image   MORFO: 5.2. /  NS: user posted image  / Novo mesto / +3 kg
 
user posted image   rozica984
1.user posted image MORFO 7.2. / spol: user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image     MORFO 13.2. / +1,5 kg

 
user posted image  nya ('79) 2.user posted image   MORFO: 31.1. / Novo mesto / +5 kg

 
user posted image   officko 3. user posted image  spol: user posted image

16. junij
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image   spol: user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg
 
user posted image  willma (
'78) 2. user posted image   P 25.2. / MORFO  27.2. / spol:  user posted image   / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij
 
user posted image  *Mojca*
 ('82) 1.user posted image    MORFO: 4.2. / spol: user posted image  / Ljubljana - Postojna/ +2 kg
 
user posted image  Shani 
('75) 3. user posted image   Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image   MORFO: 5.2. / spol: user posted image  / Postojna / +2 kg

 
user posted image  kinm (user posted image  user posted image ) Ljubljana


18. junij
 
user posted image  croason
  2. user posted image     
 
user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image MORFO 14.2. / NS: user posted image  / Kranj / +4 kg

20. junij 

user posted image  zp
('73) 2. user posted image   MORFO 5.2. / spol: user posted image  / Ljubljana / +3 kg
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1. user posted image  P 6.2. / spol: user posted image  / +2 kg


user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image   MORFO 4.2. / spol: user posted image / +7 kg



user posted image

Rak : 22. junij - 22. julij


22. junij 

user posted image
  uvuv ('77) 1. user posted image   MORFO user posted image  (Miha) / +2,5 kg

user posted image   simdar 1. user posted image   MORFO  6.2.

23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image   Postojna

24. junij 
 
user posted image
 slovenka
('79) 1.user posted image   P 1.2. / Ptuj / +2,5 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   +/- 0 kg

26. junij 
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol: user posted image  / Jesenice
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image  

user posted image   jerneja

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image   

29. junij 
 
user posted image
  Mojca78
('78) 3.user posted image P 20.2. / NS: user posted image  /  Ptuj
 
user posted image   Martinščica (user posted image  user posted image )   +1,5 kg
 
 
user posted image
  ninny  MORFO 14.2.  / -3,5 kg / Jesenice
 
user posted image    Polony 3.user posted image +4 kg

 
30. junij 
 
user posted image  
  samantha_ce 


????  
 
user posted image   AB83 1.user posted image


Pregledi v tem tednu: 
alea01         PREGLED 31.1.
nya              MORFO   31.1.
lonapo         MORFO   1.2.
slovenka     PREGLED  1.2.
 


user posted image     Martinščica, kinm, Eva 2008, I.daisy

user posted image           9 x            
user posted image         16 x 


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Junijčice 2008- 2. del
30.1.2008 8:25:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

No, pol pa ne rabiš rokavic.user posted image
Zdaj pa šibi na pregled. No, počasi pa varno.



Prej kot ob pol 10 nimam kaj hodit, ker se bom samo načakala v tisti majhni, neprezračeni čakalnici.user posted image
Jaz rabim počasi čas, v miru, še pojest malo...user posted image  hrana, kako jo ljubim.user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?