|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   suh kakec
10.1.2008 19:17:25   
anči13
lep pozdrav!
kako ste si pomagale pri težavah s prebavo? moja punčka malo kaka in kar kaka je zelo suho.pa napenja se tako,da me kr srce boli,ko jo gledam.hranim jo pa z aptamilom prematilom.kamelice ne pomagajo nič,zdaj bom probala še s komarčkom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: suh kakec
10.1.2008 20:11:48   
ursy78
kaj pa če bi probala mleko zamenjati?če jo napenja pomaga čaj iz kumine,janeža ter kamilic.našega je novalac tek zapiral,poj smo pa beba1 probali pa je bilo ful boljše

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: suh kakec
10.1.2008 20:33:28   
buša
adaptirana mleka nasplošno sušijo blato važno je da ti dete veliko pije,če pa kje že dovolj star za gh pa ji daj slivovo kašico katera mehča blato

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: suh kakec
10.1.2008 20:43:29   
anči13
moja pikica je stara komaj 20 dni.kaj pa je gh?

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: suh kakec
10.1.2008 20:47:14   
anči13
gosto hrano si mislila a ne?

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: suh kakec
10.1.2008 21:36:39   
Kati81
Jaz sem imela podobne težave in ko smo prešli na Novalac formulo(mleko= se je stvar uredila. Novalac ima formulo tudi za zaprtje tko da pomaga. Drugače pa res poskusi še s kakšnimi sirupki proti krčem, potem je možnost še glicerinskih svečk, če več dni nebi kakala, pa laktozni sladkor, ki ga daš v čaj. A si kamilice kaj sladkala? Res pa ji ponudi veliko čaja, jaz sem ji kar sama mešala, janež, majaron, kumino in kamilico, tko da je bolj naravno.

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: suh kakec
10.1.2008 21:45:15   
mucek1
naš je tudi imel probleme z prebavo pa smo mu dali novalc it proti zaprtju pa je blo takoj ok. Če te zanima imamše doma 5 škalic hrane - prodam.user posted image

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: suh kakec
10.1.2008 23:12:07   
december06
Mi smo to težavo rešili tudi z Novalacom proti zaprtju.

(odgovor članu mucek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: suh kakec
11.1.2008 14:04:15   
zvezda01
Mi imamo probleme s trdim kakcem že od začetka. Priporočam novolac proti zaprtju ali pa suhe slive namočene v prekuhani vodi pustimo čez noč in damo dojenčku nekaj žličk te tekočine (po četrem mesecu).

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: suh kakec
12.1.2008 5:16:11   
Paštetka
Mi smo tudi imeli probleme s kakanjem.

Pomaga nam,da ji v dcl kamiličnega čaja (kamilice samo naj poarvajo vodo,ne jih pustit noter), dam 2 veliki žlici sladkorja. To jih bi naj pognala ali vsaj omehčalo blato.

zjutraj ji slečem plenico,da malo brca z nogicamim nato ji pa nogice držim nekaj čaca na trebuščku pokrčene.In ko se, oz. vedno,ko se začne napenjati, ji pritisnem nogice k trebuščku in pomagam odpreti sfinkter tako,da ji s palcem vlečem narahlo narazen. Tudi med kakanjem ji moram narahlo vleči narazen,ker revica drugače ne spravi kakaeca ven.

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?