|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje na trebuščku
3.1.2008 22:57:42   
smejčica
Pozdravljene,

Mene pa zanima do kdaj more dojenček ponoči ležati na boku?
Imam en mesec staro punčko, ki pa jo zelo dajejo krči. Najbolj ji paše spati na trebuščku, zato podnevi tako tudi spi.

Kako pa je s tem kaj ponoči? Kakšne so vaše izkušnje?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje na trebuščku
3.1.2008 23:11:08   
MissLady
Moj 3 mesečnik že od 14.dne spi ponoči na trebuščku. Vem da priporočajo spanje na boku, ampak on ne mara. Edino čez dan zaspi na boku. Ponoči pa je najbolj zadovoljen na trebuščku in pri treh mesecih mirno prespi celo noč. 

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje na trebuščku
4.1.2008 7:18:25   
Bonnie_RR
Mojega sem dajala spat na bok dokler je šlo - ko se je pa že sam začel obračat, pa ni bilo več fore, ker je bil čez 2 sekundi že na hrbtu.
Na trebuščku na začetku ni spal, je bil na boku čist zadovoljen, sem pa večkrat brala tu gor, da otroci radi spijo na trebuhu (tud čisto majhni) in da je to čist ok.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje na trebuščku
4.1.2008 8:43:20   
Paštetka
Moj starejši je začel na trebušku spati,ko se je samna njega obrnil.

Kot novorojenčka ali par mesecev starega dojenčka,ga pa nikoli nisem polagala na trebuščka. Tudi dojenčico ne polagam na trebuščka.spi pa na hrbtuin da roke k višku.

Ko je dojenčica nehala dihati,so  naju v bolnšnicah vedno najprej vprašali,če spi na trebuščku.  Nočem strašit,vendar je to eden najpogostejših vzrokov smrti v zibki.Tale stavek,naj si vzame k sebi vsak kolikor hoče,ker vem,da vsak misli: to se nam ne more zgoditi.user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje na trebuščku
4.1.2008 9:44:36   
Anonimen
Moj tamali že od 1. tedna dalje ni hotel spati drugače kot na trebuhu, in če sem hotla, da spi, sem ga morala dat na trebuh. Sem pa takoj, ko sem to ugotovila, šibala kupit Angelcare, da smo mirno spali. Ravno zaradi smrti v posteljici.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje na trebuščku
4.1.2008 11:36:24   
Anonimen
Moj je pred kratkim se začel sam obračati na trebuh, me je panika grabila, kako bo ponoči, pa sem ga malo opazovala, in je delal tako, da če je imel glavo dol, da ga je hitro umaknil, ker mu ni pasalo.. Je star 5 mesecov... Jaz sem bolj paničar in bi ga obračala, ali pa kupila Angel Care... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje na trebuščku
4.1.2008 13:27:39   
mala pikica
Nam so v razvojin rekli, da se bodo sami začeli obračati. Tako da ga jaz dajem spat na bok, nekaj časa na dan pa tudi na trebuščka, ampak samo takrat, ko sem zraven.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje na trebuščku
4.1.2008 14:06:39   
kristinaj
naše od 2,5m naprej ni bilo mogoče obdržati na boku. mislim, pa da se vsak dojenček tam okoli 3m začne sam obračat tako, kot mu paše. enkrat na trebuh, drugič na hrbet....

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje na trebuščku
4.1.2008 14:46:12   
Naja30
Okoli 2-3 mesecev se začnejo sami obračat, kakor jim paše. Jaz sem mojo ponoči do 4m še zalagala, da je spala na boku, potem pa sem nehala. Če lepo dviguje glavico, je tako v redu.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?