|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007-2.del
15.1.2008 23:26:54   
tejč
lana je pogumna, majchi pa lepa že od zmeri-una na morju, jao, lepa si!

cappy, bravo!!!!!


joooj, kok ste vse lepe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ne, putka?user posted image se pridružujem...

jaz pa sploh ne najdem nč pametnga in lepga user posted image .
(mam pa zato otroke lepe, če že jz nisem, hahahahaha)


pa na aerobiki sem bla in je blo noro fajn-smo delal z enimi gimnastičnimi palcami za v vodi, k si trakce na noge natakneš, pol pa elastika vodi na palico, k jo dviguješ gor in dol-ful težko, a the best!!! komaj čakam naslednji torek!

nočko


_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 0:04:38   
Putka
Sem še kar pokonci, gledala Kostiuser posted image .

No, Katja je pa ob ene pol 10h cel lonček zelenjavne kašice zmazala, tolk o tem, da je preutrujena za jestuser posted image In se je par minut nazaj že zbudila, par požirkov in nazaj spat.

Petrinja, super črna oblekca in ti v njejuser posted image , na drugi fotki sem pa bolj Sydney gledala.

Lahko noč.

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 0:27:41   
lex
cappy a maš žolčne kamne? mene so ubijali, niti 1,5 mleka in jogurta nisem smela pa sem že šla po inekcijo, najhuje je bilo ko sem šla kolesarit, zvečer je bilo pa tako hudo. sem si jih dala odstranit, septembra. po operaciji naj bi bila vsaj 2 dni not, pa so me že naslednji dan spustili domov, ker je bila gužvauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 8:27:30   
tejč
Jutro, kako bedno vreme.user posted image

Dajte povedat, če bi še katera inhalator-danes ga grem iskat za dodi in njene...

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 8:36:09   
Eca
Hej!

Kake dobre fotke uaaaaaaaaa. Ste pa res ta prave modelkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz niti v najboljših časih nisem tako dobro zgledalauser posted image .  Sicer bi se našle kake fotke (poročne so meni zelo všeč), samo jih zaradi službe (pretekle in bodoče) raje ne bi kazalauser posted image Mogoče dam v album pa na geslo. Da se vsaj malo považim s trebuhomuser posted image .


Bravo študentkam za izpite in seminarske naloge. Pridne sta, res vas je treba pohvalit, da imate polega malih otrok še čas za učenje. Meni ne znese niti skuhat, oprat in zlikatuser posted image .


Lex - mene stalno spominjaš na eno mojo bivšo sošolko iz faksa. In jaaaa, v drugo si bila lepša user posted image , kaj bo šele v tretjeuser posted image Po moje se kar na en natečaj ali za reklame za nosečniška oblačila prijaviuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Dorian je prebolel 6.otroško - je včeraj pediatrinja potrdila. Uho ima še vedno vneto, vendar gre nazaj. Cepljenje imamo (5.poskus) naslednji teden v sredo.

"Janez" se dere v postelji, je zaspan pa ne more zaspat. Bom morala pobegnit.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 8:37:18   
Eca
Pri nas še sije sonček.....pa ne bo dolgo, iz Pohorja že prihaja ena velika črna kepauser posted image .




_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 9:03:17   
kjava
Majchi, pa je res pogumna Lana user posted image user posted image , vau pa kar odprte učke ima. Jest se itak skrijem pred njo user posted image

Cappy, tenks ker ne zameriš user posted image

Eca, HB da gre končno na bolje z vašimi boleznimi.

Tejč, jest se tud z otroci hvalim, ker se s sabo ne morem. Sej se moram mal poglobit, ker mam zdej digitalca, pa kakšno sliko na računalnik dat, da jih vam mal pokažem.

Uh, zdele me pa čaka malo vaje za moj poklic - eni kravi grem maternico čistit, ker ji je posteljica not ostala. Upam da mi rata dobro opravt.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 9:42:34   
iwa
joj babe kere nooooore fotke, vse ste coooool bejbe v vseh oblikah.....

bi jest tud kej prilepla pa ne znam, HELLLLLLLP!!!!!!!!

prov fajn k se lohk tkole mal pogledamo in pohvalmouser posted image user posted image user posted image

vreme je pa za crknit, sam emi očitno paše, smo spal do 8.30 rekorduser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:19:00   
Putka
Hej Iwa, midve s Katjo sva do 9h potegnileuser posted image . Pa se je najedla za zajtrk in je že spet zaspana. Ni čudno, jaz tudiuser posted image .

Jaz imam pa rame in zg del hrbta totalno razbolen. Pozna katera maserko ali če kam hodite, pa da ni ravno 50€/h? Ker tole jeuser posted image . Pa najhuje je, da se zvečer v posteljo uležem in je zjutraj še vedno isto. Meni Dormeo čisto nič ne naredi, moj ga tolk hvali, jaz pa čist povprečno gor spim.

Se gremo spet potepat, imamo sodelavke/porodnišničarke zmenek.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:21:36   
Putka
Iwa, je čist enostavno slikco gor prilepit. Greš na www.shrani.si in se ti odpre okno za naložit. Pobrskaj in označi sliko. Ko klikneš user posted image , se ti slikce pokažejo. Zraven vsake je koda, posebej tudi za forum (s predogledom), samo stisneš kopiraj in na RR paste.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:25:22   
iwa
hvala putka, bom poskuslauser posted image
ema se je tud lih kar napokala in že spiuser posted image za maserko pa ne vem, sploh poceni ne, moja maserka je za vikende moj ati, čez teden pa trpimo....user posted image

grem probat s slikcami...


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:30:54   
petra a
majchi-tista fotka pod vodo je pa svetovna...za na stenouser posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:37:26   
iwa
evo poskus za nosečniško nekaj dni pred porodomuser posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:38:44   
iwa
u matr, ratal sam sm pa ogromna................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem manjšatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:49:49   
iwa
no zej probam če bojo manjše.....

še pred porodomuser posted image

pa pred nosečnostjouser posted image
inuser posted image

pa še dve poročneuser posted image
in user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:51:15   
iwa
no pa je ratal....še so mal velke...user posted image user posted image user posted image

kakšna sm pa zej pa raj ne povemuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:52:10   
iwa
majchi una je pa res dobra potapljaška, fuuuuuuuuuulluser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:53:24   
petra a
iwa-user posted image user posted image user posted image

mater,ampak ste pa pozerkeuser posted image user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:56:03   
rogljicek
user posted image

Če se vse javne znane mamice slikajo z golim trebuhom, se bom pa še jaz user posted image
Ah ne, samo je pa skor edina slika s trebuhom. Na žalost. Sem pa v 8. mesecu.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:58:57   
petra a
hehe,Rogljiček-dobrauser posted image

da naute misnle,da jst nočem nobene dat gor,samo prej nisva imela digitalca,skenerja pa nimam...žal

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 10:59:48   
rogljicek
Ej res ste vse dobre. Ni čudno, da so majčli/čice vsi/e tako lepi/e.

Petrinja pa vodi v velikosti trebuha. Pa ti povem, da zdej bolš zgledaš kot pred nosečnostjo.

Pa Putka, tudi i boljw zgledaš zdej kot pa v mlajših letih.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 11:05:00   
iwa
matr rogljiček se pa vse ta znane skrijejo prot teb, še s trebuhom tko šlonguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 11:09:27   
tejč
KAko ste vse lepe!
Petra a, jaz tud nisem mela digitalca prej in ne morem kazat od prej. Saj ni važno, itak sem zdaj lepša.user posted image

Ej, a je kera za, da se jutri dobimo na Viču dopoldne? Jaz mam namreč žganje bradavic na roki v Trnovem...
Lahko kar rečemo

Interspar Vič, jutri-četrtek ob 11?
  • tejč


_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 11:21:45   
iwa
so me tele fotke vseh zej tolk naspidirale da sm šla koj na sobno kolo gont za 10min-boljš k nčuser posted image user posted image user posted image user posted image

tejč hvala za vabil, a žal dobim obiske..... pa drugičuser posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Majčice 2007-2.del
16.1.2008 11:32:05   
rogljicek
Tole je pa moj user posted image  dobil za božič 2005.

user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Kako bi reagirali ..
Admin

če bi šel vaš mož na kavo z bivšim dekletom, ki je že leta ni videl, da se malo "pogovorita"?