|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 12:55:18   
No.1 žena
Haha, aktivnih. Jaz sem vse nazaj dobila.


user posted image  Welcome back. V isti embalaži user posted image  user posted image  user posted image .


_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 13:55:57   
lira22
Alo sotrpinke! Upam da vam gre kaj boljš kot men.... Sem se pravkar do slabosti najedla čokoladeuser posted image ....Kak sem žalostna.... user posted image Aja, pa že par dni jem sam pice, hambije in podobno plus sladkarije....user posted image .....
Do morja je pa ostal slab mesec in najmanj 6 kg preveč....(da bi zgledala kot človek,mislim)....
Kaj naj?????

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 14:24:54   
maja1488
Kaj naj?????


Zdaj se v red spravi in začni znova. Jaz sem prejšnji teden še enkrat prebrala jem torej hujšam in začela. V ponedeljek sem se stehtala po dolgem času ko sem zabušavala, težo zapisala v blokec in začela. Danes je en teden in rezultati se že poznajo. Pa začela sem se spet mazat z raznimi kremcami, ki jih moram še porabit.

Go Go GO Lira!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 16:55:01   
dulcinea
Jst še vztrajam. Kile tudi. Trdno stojijo. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 18:43:46   
snorlax
Maja, sorry, ampak sir in testenine - ne gre skupaj. Beljakovine in OH. Tudi to moraš pazit pri montiju.

Sicer pa, kaj jaz pametujem, sem si že spremenila v podpisu. Sem 2 kili nazaj dobila. Dobro 1 kg še toleriram na račun prihajajoče M.user posted image , ampak kilo sem pa pridelala, ker sem v zadnjem tednu in pol večkrat grešila. user posted image user posted image user posted image

Prosim za oštre besede in brce, kajti samo to me spravi na realna tla in nazaj na pravo pot. Brez usmiljenja, prosim!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 18:48:44   
maja1488
v zadnjem tednu in pol večkrat grešila.


Mislim HALOOOOOOO! A ti veš, da si nam vsem za zgled. In če ti grešiš....kaj bomo potem šele me!!! Prosim, da se spraviš k sebi!

Hihihi...to je prav pasalo user posted image  A sir pred mesom pa lahko? Sem vse pobrkala zgleda.
Se spomnim, da enkrat lahko za predjed ali za sladico sir, pa sem mislila, da lahko pred testeninami. user posted image  pa me je res nekam napenjalo po kosilu.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 19:07:28   
snorlax
Aja, saj menda Monti res omenja nek sir namesto sladice, imaš prav. Samo jaz nikoli ne jem tako, kot on piše: predjed, glavna jed, sir. Samo glavno jed in pika.

Premalo si me okregala. Daj še bolj, prosim. Se me še nič ni prijelo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 19:13:21   
maja1488
Da nebi jaz v P**M** prišla pa te s kuhalnico po riti namahala.

Jaz načeloma tudi ne jem tako, sam danes nisem mogla pričakat kosila, pa sem dva koščka sira prej pojedla. Sem imela bolj tak zajtrk, pa me je potem hitr lakota zagrabla. Za večerjo pa sem dve pomaranči, jabolko in en kivi. Ne vem če je to po montiju al ne ampak mi je ful pasalo. Upam, da zdržim do spanja brez da bi še kaj jedla. Če ne, bom pa en jogurt pa mal čokolade.

Snorlax, če te vidm da še kej po sladkarijaš posegaš.....se me pazi!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 21:26:13   
No.1 žena
Alo sotrpinke! Upam da vam gre kaj boljš kot men.... Sem se pravkar do slabosti najedla čokolade ....Kak sem žalostna.... Aja, pa že par dni jem sam pice, hambije in podobno plus sladkarije.... .....


O ti uboga revca, upam, da nisi preveč "trpela" user posted image . Če bo šlo tako naprej, te bo lažje preskočit, kot pa okol it user posted image .
Poskrij žlice, zakleni hladilnik, večkrat si obleči kopalke, probaj zavezat vezalke ....če ti ne rata, si prepozna...

Če zdaj začneš in se res striktno držiš ločevalne, lahko izgubiš 2 kg na teden. Ampak moraš bit res pridna.


Da bi pa zgledala kot človek...pa ne vem... Če to drži,potem pa so same žvali okrog mene..,

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.6.2008 21:34:50   
No.1 žena
Premalo si me okregala. Daj še bolj, prosim. Se me še nič ni prijelo.


Da bi ti vse kure pocrkale....damm you stupid woman!!!!!!!!

Kako naj zdaj hujšam? A bi ti rada eno na user posted image ?  Poleg mojemure si mi ti najljubši vzor!

BTW kaj pa, če je kaj z vago narobe user posted image

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 6:00:13   
snorlax
Jutro!

Danes sem malo boljše volje. Šla sem pošteno na WC in imam kilo manj. user posted image

Požrla sem ves sladoled, zdaj pa ne grem več v trgovino, moj ga pa tako ne bo kupil. Tudi za otroke ne bom več kupovala priboljškov en čas, bodo že preživeli. Samo toliko, da dobim voljo nazaj.

Lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 8:31:47   
maja1488
Požrla sem ves sladoled


A zdej za zajtrk?????? PA a si ti normalna???????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 9:11:06   
snorlax
Neeeeeeee. Včeraj. Od danes naprej bom pridna. Obljubim. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 9:13:53   
maja1488
Le glej!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 9:34:07   
snorlax
Ti pa res znaš bit huda, no. user posted image

No, da malo zasmetim temo. Sem ravno brskala tam po "Gradnji"...kaj je vaša bajta res tako velika? Pismo, meni se pa naša 250 m2 zdi prevelika. Sploh, ko je treba pucat. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 9:37:44   
maja1488
Vse skupaj ja. Z garažo. Ko je treba pucat je pa res pestro. Ampak se da. P more bim velika bajta za veliko punco user posted image
Sej zdej ko shujšam bomo selil v stanovanje user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 10:47:24   
maja1488
Kaj pijete ko greste ven, pa v kak majhen bar, kjer nimajo ustekleničene vode? Mi gremo vsako jutro v firmi na kavo v en kafič zraven. Vedno sem pila kavo, zdaj pa je ne več. Če bom naročila samo kozarec vode (ustekleničene nimajo) se bo cel kafič zgrnil name, da kaj je pa zdaj to, če nič kave... blablabla, tko je blo danes zjutraj.
Ker ne maram okrog na veliko razglašat, da sem na dieti, ker potem vse tiste ženske planejo, da kaj mi pa to rabi, sej sem čist lepa....bi rada pila nekaj nevpadljivega. Danes sem deci jabolčnika pa dva deci vode, sam vem da imajo navaden jabolčnik s cukrom.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 11:34:27   
snorlax
Čaj, nesladkan, lahko z limono. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 13:15:13   
maja1488
Kaj pa če je 30 stopinj? A tudi?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 13:20:32   
dulcinea
Pa naroči čaj pa not ledene kocke. Boš imela mrzel čaj.




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 13:24:58   
maja1488
Ej snorlax kdaj si ti začela z montijem? V kolkem času ti je šlo tolko dol? Pa ti dulcinela tudi.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 15:14:08   
snorlax
Jaz sem začela s 1.1.2008. Sem imela ful volje, glede na to, da je bilo še polno hrane okoli in okoli, pa obiski... Ravno zato sem začela, da si dokažem, da se da odpovedat žretju. Te trme mi zdaj malo manjka. Moram malo delat na sebi, da zberem spet vso trmo, voljo in moč.

Gre se zato, da če sem 100% na Montiju, se počutim neprimerljivo bolje, energije imam ful, pa pozitivne energije, lahko bi gore premikala. Če se pregrešim, postanem lena, zaspana, pesimistična, depresivna...

Shujšat moram še vsaj 1x toliko oz. boljš bi bilo še enih 30 kg. To imam v planu nekje do konca naslednjega leta, se pravi vse skupaj okoli 60 kg v dveh letih.

Sicer je pa Monti doživljenski projekt, način prehranjevanja, ki ti mora prit v kri, tako da enkrat bo že. Samo nazaj ne smem več zabluzit, na stara pota.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 15:46:00   
vila
Pozdravljene. Berem vas že zelo dolgo, sam pisala še pa nisem. Snorlax, kolk kg si pa imela, ko si začela hujšat, če ti seveda ni odveč in na kolk kg imaš namen priti? želim vam veliko uspeha pri hujšanju in malo več sončka.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 16:32:53   
snorlax
To sem pa rekla, da bom povedala, ko bom na cilju. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.6.2008 17:08:56   
maja1488
JA, če hočemo potem obdržat kilograme, bo treba pazit še naprej. Jaz upam, da mi rata do konca leta spravit dol teh 16 kilogramov. Za najboljši začetek novega leta pa bi jih najraje imela 20 manj.
Čisto potiho in zaupno vam povem, da me še bolj žene to, da sem si spet zaželela user posted image  ampak dokler ne pridem spet na normalno težo ne mislim nič prakticirat. V prvi nosečnosti sem se ful zredila. Prej sem lahko jedla karkoli in kadarkoli, ko sem zanosila pa se je vse lepilo name.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?